Şimdi Ara

45bine kadar araba tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleykum öncelikle. 45bin liraya kadar dizel-benzinli farketmez (benzin olursa sehiriçi Max 9lt civarı yakmalı ve LPG kesinlikle olmayacak), en az 2008 model ve Maximum 70.000km de olan,manuel ve c segmenti olan araç tavsiyeleriniz nelerdir?
    Düzenleme : focus,fluence,megane vs hosuma gitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim336 -- 20 Aralık 2014; 15:51:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerim336

Selamun aleykum öncelikle. 45bin liraya kadar dizel-benzinli farketmez (benzin olursa sehiriçi Max 9lt civarı yakmalı ve LPG kesinlikle olmayacak), en az 2008 model ve Maximum 70.000km de olan, en düşük c segmenti olan araç tavsiyeleriniz nelerdir?

2012 dizel cruze alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arranger. -- 13 Aralık 2014; 22:25:34 >
  • arkadaşa katılıyorum cruze mantıklı bir tercih olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

quote:

Orijinalden alıntı: kerim336

Selamun aleykum öncelikle. 45bin liraya kadar dizel-benzinli farketmez (benzin olursa sehiriçi Max 9lt civarı yakmalı ve LPG kesinlikle olmayacak), en az 2008 model ve Maximum 70.000km de olan, en düşük c segmenti olan araç tavsiyeleriniz nelerdir?

2012 dizel cruze alınabilir.

Aslında gayet guzel araba ama vergiden dolayı malesef pek ısınamıyorum. Bir de chevynin Türkiye de satış yapmamasımdan dolayı pek istemiyorum cruze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim336 -- 13 Aralık 2014; 22:28:27 >

• Mondeo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dinocan Gökçek -- 13 Aralık 2014; 22:30:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DCraig49

Mondeo.

C segmenti olsa daha iyi olur

• Çok çok dolu bir araba olsun dersen birşey diyemem ama ben de çok araştırdım ve hem yakıt hem sorunsuzluk hem C sınıfı ve kalitesi ayrıca da sıfır alabileceğim fiyat aralığında Auris 1.33 life aldım.

2 gün oldu, aldığım fiyat bu sınıfta ve bu kalitede araç için hiç aklımı başka araçta bırakmayacak kadar tatmin etti beni.

Bence bir gidip incelemende yarar var.
  • VW Golf

• megan 3 dci 1.5 105 bg şehir içinde mazotu koklar..
  • kerim336 K kullanıcısına yanıt
    1.5 dCi 110 240 Megane 3 hb 2011 Pirivilege az yakar iyi gider.Mutlaka dci 110 olsun 1750 devirde max tork verir dci 105 lerde turbo gecikmesi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logical

Çok çok dolu bir araba olsun dersen birşey diyemem ama ben de çok araştırdım ve hem yakıt hem sorunsuzluk hem C sınıfı ve kalitesi ayrıca da sıfır alabileceğim fiyat aralığında Auris 1.33 life aldım.

2 gün oldu, aldığım fiyat bu sınıfta ve bu kalitede araç için hiç aklımı başka araçta bırakmayacak kadar tatmin etti beni.

Bence bir gidip incelemende yarar var.

Evet bu araba benimde aklımda donanım da gayet iyi bence direksiyondan kumanda yokuş kalkış destegi dijital klima usb bağlantısı çoğu markanın baz donanımında yok

• 301 olabilir tabi marka takıntınız yoksa ocak 2013den beri kullanıyorum şuan için bir sorun görmedim.http://www.sahibinden.com/peugeot-301-1.6-vti
    yakıt tüketimi ortalama 5,6 gözüküyor kmde 29 krş kendi kullanışımda da aşağı yukarı benzer değerler mevcut
  • Fluence

• Opel astra 1.4turbo nasil?

• Baska tavsiyesi olan var mi

• Nissan note dizel hangi sınıfa giriyor bilmiyorum ama benim hoşuma gidiyor.........
  • nissan note
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.