Şimdi Ara

Kara Ekmek Dizisi - ATV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ATV'de Ocak ayının ilk haftası yayına girecek olan kara ekmek dizisi nin ilk fragmanı gizemli bir şekilde yayınlandı. Dizi oyuncularının yüzünü göstermeyen fragman oldukça ilgi çekti. Geçtiğimiz günlerde ise oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı.
    quote:

"Çünkü dizide bir çok olay birbiriyle iç içe girecek ve bir kaç dakika diziyi izleyen birisi devamını da izlemek isteyecek."

KARA EKMEK DİZİSİ OYUNCULARI
    (netleşen oyuncular)
    Ushan Çakır
    Özlem Yıldız

KARA EKMEK
     Kara Ekmek Dizisi - ATV

Kara Ekmek Dizisi - ATV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutel -- 14 Şubat 2015; 0:10:06 >

• Kısa bir alıntı bilgi, bekleyelim ve görelim belki ilgi çekici bir dizi olabilir.

Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği dizi, büyük hayalleri ve hırsları olan genç bir kızın hiç beklemediği bir anda, hiç ummadığı bir biçimde değişen hayatını konu alıyor.

Dizide başrolleri Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Altan Erkekli, Ahmet Levendoğlu, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Anıl İlter, Başak Daşman, Elif Can Ongurlar paylaşıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Taner Akvardar var, senaristleri ise Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 27 Aralık 2014; 8:44:04 >
  • özlem yılmaz bi bana mı soguk geliyor ? oyunculugunuda begenmiyorum.

birde şu dizilere neden düzgün isim vermiyorlar ? kara ekmek nedir ya ?
  • Aslında başrole düzgün birini bulsalar daha iyi olurdu bence.
    Beyaz Karanfil dizisinde de başrole gittiler abdülheyi koydular adamda rol yeteneği sıfır sonra dizi gitti zaten.
    Tabi bu kız abdülhey gibi kötü değil tabi ama daha iyisi bulunabilirdi bence.

Dizi de güzel gibi ama sıkıyor bazı yerleri. Kanal D'de Bana Artık Hicran De vardı onun gibi. Onu da 1 bölüm izledim bıraktım zaten.

Bu sezon hiç düzgün bir dizi yok. Bir Reaksiyon vardı o da bitti zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğendim
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Dizinin adı k ile başlayınca tutuyormuş,öyle bir inanış var örneğin; karadayı-küçük ağa-kaderimin yazıldığı gün-kaçak-kara para aşk-kurtlar vadisi pusu-kardeş payı-karagül-kertenkele-kocamın ailesi-kiraz mevsimi v.s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katibim -- 6 Şubat 2015; 8:44:42 >
  • özlem yılmaz isminde 3 tane arkadaşım var bir de bunu duyunca bu işte bir şey olduğunu düşünmeye başladım.

dizi güzele benziyor
  • sevdim bu dızıyı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam takıldık biraz izledik. Baş roldeki kızın kardeşi tatlı. Onun dışında sağlam bir Cuma dizisi olsa ağır basmaz yani izlenmez.
  • Katibim kullanıcısına yanıt
    Vay be yeni duyuyorum :))) totem yapıyorlar demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

Dizinin adı k ile başlayınca tutuyormuş,öyle bir inanış var örneğin; karadayı-küçük ağa-kaderimin yazıldığı gün-kaçak-kara para aşk-kurtlar vadisi pusu-kardeş payı-karagül-kertenkele v.s

Pana film yeni dizi yapıyor kara kutu tutar mı?

• Bence Vadi'den daha çok tutulcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRewenge

Bence Vadi'den daha çok tutulcak.

haydaaaaaaaaaa yapma hocam vadinin izleyici kitlesi türkiyenin 4te 2si nerdeyse
  • Hocam eski devirde kaldı o bende izliyorum ama sadece eski bölümlerin alışkanlıkları nerde %17 alan pusu şuan %8 alıyor. Sadece tayibin diyemediklerini dizide diyor başka bişey yok.
  • Dün akşam güzeldi, beğendim. Yalnız Asiye rolüne sanki fazla mı arabesk yüklemişler bilemiyorum.
  • İşler karıştı haftaya süper bölüm olacak gibi

• Pervin mi ne var ya o ne kadar kotu biri ya :(

• Haftaya bomba

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.