Şimdi Ara

AİON ONLİNE BU OYUN BÜTÜN ONLİNE OYUNLARI BİTİRİR ABİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
29.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KARDESLER YINE CHALLENGE_07 KARDESINIZ BIR OYUN BULDU VE BU DEFA KESIN EMINIM KI BU OYUNU KIMSE BIRAKAMAYACAK VE HERKES BUNA GECECEK. VIDEOLAR SOYLEDIKLERIMIN GARANTISIDIR. BUTUN VIDEOLARI SONUNA KADAR İZLEYIN VE SKILLERI FALAN GORUN... SAYGILAR IYI OYUNLAR.

VİDEOLAR

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=U1LeEpB52o8&mode=related&search=
    (TAVSİYE)

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=jIkwaVds6nk

YAKINDA OYUNDA ACC ALIMI VE DAHA DETAYLI BILGILERLE DONECEGIM. BU OYUNU MUTLAKA OYNAMALIYIM :D

• bi kısmını izledim evt grafikleri ve skiller gayet hos
  • oyun ücretlimi olacak ücretsizmi ?
  • ve oyun gerçekden mükemmel ötesi
  • artık baska oyun yok sanırım bu yeterlı gıbı gelıyor bana bırcok oyundan fazlası var... umarım skıl kasmakta aynı rahatlıktadır kas kas nereye kadar yani :)
  • Sağlam bir oyuna benziyor.
  • YA BENİM GİBİ OYUN HASTASI KOTU OYUN PAYLASIR MI SIZLERLE KARDEŞLER
  • para para para işte tek sorun bu
  • wow a para vermedim ama bu oyun sistemini oturtur bana kalıcı olacağına dair güvance verir se ilk kez bir oyuna para vermiş olacam çünkü tam aradığım oyun daha iyisini görmedim
  • BENCE DE OYLE. SRO DA GÜYA BEDAVA AMA İTEM MALLDAN BİR DÜNYA ŞEY ALIYORDUK :)
  • challenge_07 sro daki nickin neydi ______1ShoT____ muydu tam yazamadım ama

belki beni tanırsın benimki battal dı venicede str glavie light

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _battal_ -- 26 Ekim 2006; 14:15:43 >
  • Oyunun grafikleri yeterli düzeyde iyi özellikle o sondaki bossla kapışmasında göstrilen bir scenedeki hafiften renderli videoda güzel gözüküyor!Ama bence grafiklerinden çok içeriği önemli,ayrıca skiller çok abartılı geldi bana yk etrafında kum fırtınası çıkarmalar falan japon,çin veya bir kroe yapımı her halinden nlaşılıyor grafikleri gördük içeriğini görmeden beklentim yok böyle grafik görüpte nasıl "OoO süper hocam bu oyun" diyebiliyorsunuz anlamıyorum!Bu konuyu çan arkdaş 2 tane video koymak yerine oyunu araştırıp,içeriğinden biraz bahsetseydi iyi olurdu onun dışında bu oyun klişe olarak baktığım bir oyundan öteye gidemez!İçerik önemli artık oyunlarda grafiklerde bir seviyeye gelindi artık!PvM'lerde güzel, bu tür silahları zaten artık görmekten bıktık,İçeriğini ve detayını görmeden hiç bir yorum yapmayın bence görünüşe aldanmayın hacım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Agwe_ -- 26 Ekim 2006; 14:33:54 >

• hacım öle deme firma çok sağlam aşağıdaki oyunlar hep bu firmanın içeriğinin kötü olacağını sanmıyorum..

AION
    AUTO ASSAULT
    CITY OF HEROES
    CITY OF VILLAINS
    DUNGEON RUNNERS
    EXTEEL
    GUILD WARS
    GUILD WARS FACTIONS
    GUILD WARS NIGHTFALL
    LINEAGE
    LINEAGE II
    SOCCER FURY
  • quote:

Orjinalden alıntı: _battal_

challenge_07 sro daki nickin neydi ______1ShoT____ muydu tam yazamadım ama

zuyhahah 1shot ben degıldım ama benım kankamdı :D benımkı BEST_TURKS du. kinglevent , avoknıhgt , slıentkıng vsvs onları da tanırsın sen sımdı :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Agwe_

Oyunun grafikleri yeterli düzeyde iyi özellikle o sondaki bossla kapışmasında göstrilen bir scenedeki hafiften renderli videoda güzel gözüküyor!Ama bence grafiklerinden çok içeriği önemli,ayrıca skiller çok abartılı geldi bana yk etrafında kum fırtınası çıkarmalar falan japon,çin veya bir kroe yapımı her halinden nlaşılıyor grafikleri gördük içeriğini görmeden beklentim yok böyle grafik görüpte nasıl "OoO süper hocam bu oyun" diyebiliyorsunuz anlamıyorum!Bu konuyu çan arkdaş 2 tane video koymak yerine oyunu araştırıp,içeriğinden biraz bahsetseydi iyi olurdu onun dışında bu oyun klişe olarak baktığım bir oyundan öteye gidemez!İçerik önemli artık oyunlarda grafiklerde bir seviyeye gelindi artık!PvM'lerde güzel, bu tür silahları zaten artık görmekten bıktık,İçeriğini ve detayını görmeden hiç bir yorum yapmayın bence görünüşe aldanmayın hacım!

al işte sana laf :) ben illakı alın oynayın demedım kı :) işine gelırse. begenırsen oynarsın begenmezsen oynamazsın kımse kımseyı zorlamıyor. bence oyun harıka ama sana gore kotu olabılır. su ana kadar da kotu bır yorum gelmedıgne gore sende bır sorun var HACIM :) pekı sana gore guzel oyun ne ? sro mu knıght mı lıneage mı :) cevap verırmısın bu soruya :D

• quote:

challenge_07 sro daki nickin neydi ______1ShoT____ muydu tam yazamadım ama

battal kardes ayrıca venıceden degıl de eger olympusta oynadıysan ben daha ıyı tanırsın :) nıckım Str_Archer dı ama sattım charı :D lvl 70 full str glavıe
  • quote:

Orjinalden alıntı: challenge_07

quote:

Orjinalden alıntı: _Agwe_

Oyunun grafikleri yeterli düzeyde iyi özellikle o sondaki bossla kapışmasında göstrilen bir scenedeki hafiften renderli videoda güzel gözüküyor!Ama bence grafiklerinden çok içeriği önemli,ayrıca skiller çok abartılı geldi bana yk etrafında kum fırtınası çıkarmalar falan japon,çin veya bir kroe yapımı her halinden nlaşılıyor grafikleri gördük içeriğini görmeden beklentim yok böyle grafik görüpte nasıl "OoO süper hocam bu oyun" diyebiliyorsunuz anlamıyorum!Bu konuyu çan arkdaş 2 tane video koymak yerine oyunu araştırıp,içeriğinden biraz bahsetseydi iyi olurdu onun dışında bu oyun klişe olarak baktığım bir oyundan öteye gidemez!İçerik önemli artık oyunlarda grafiklerde bir seviyeye gelindi artık!PvM'lerde güzel, bu tür silahları zaten artık görmekten bıktık,İçeriğini ve detayını görmeden hiç bir yorum yapmayın bence görünüşe aldanmayın hacım!

al işte sana laf :) ben illakı alın oynayın demedım kı :) işine gelırse. begenırsen oynarsın begenmezsen oynamazsın kımse kımseyı zorlamıyor. bence oyun harıka ama sana gore kotu olabılır. su ana kadar da kotu bır yorum gelmedıgne gore sende bır sorun var HACIM :) pekı sana gore guzel oyun ne ? sro mu knıght mı lıneage mı :) cevap verırmısın bu soruya :D

Hiçbiri ben şu ana kadar bütün online oyunların içinden geçmiş adamım!Sro'daki joymax firmasının yaptığı dalavareleri herkes biliyor zate oyunda PvP adına bir şey yok!Knıgth demişsin bunun adını bile nasıl söylüyorsun sana inanamıyorum hala o oyunu günümüz MMORPG'leriyle karşılaştıryorsun ya helal lsun!Lineage serileride sağlam oyundur onuda oynadım zamanında fakat artık zevk vermiyor bana!Şu anda en iyi MMORPG wow'dur!Wow'uda tahtından edecek böyle 2 çizgi grafik atıp ortaya,sonra ne içerikten bahsedip ne detaydan bahsedip piaysaa kralım diye çıkan oyunlardır!Sen sanırım hayatında hiç Rpg oynamadın yada öyle konuşuyorsun Rpg'lerdeki en enmli şeyler içerik detaylar ve fantastik bir dünyada geçmesidir! Ultima Online 3D olsun da görün bakalım oyun nasıl olurmuş!O Oyundaki detaylar ve zevk şu ana kadr hiçbir oyunda yapılamadı!Grafikleri Painnte çizilmiş gibi olmasına rağmen hala kitlelerce oynanmakta!Yeni nesil bir tutturmuş grafik diye bir zevk sahroşluğu almış gitmiş sizi eskiden grafik mi vardı?!Eskiden çıkan çoğu oyun hala oynanmakta!Siz grafiğe bakıp aldanıyorsunuz aklınızca!Bu arada bana "Sorunlusun" gibi tabirlerde bulunma...Senden çok oyunarın bu piyasann içinden geçmiş adamım!Forumda beni tanıyanlar bilenler var ve sen hiçkimseye ben veya başkası tanımadan etmeden "...sende bir sorun var" diye yargılayamazsın!Tamam sen al oyna bu oyunu,topic te açmışsın üstelik grafiklerine efeklerine bakarak oynanın oyunu!İçinde ne odluğunu bilmiyorsun ki daha oyunun topic açmışsın birde oyunu savunuyorsun ne diyeyim sana!sSen al oyna o zaman bu oyunu bak efeklerine grafiklerine vur-kır yap saece olay bu olsun!Ama ne senatoan bahset ne atmosferden bahset ve oyun buldum diye topic aç 2 renderli video ile güzel oyun demeye kalkış!Bu videoyu E3 fuarında daha önce izlemiştim ve e3'teki bu oyunun standında bulunan arkadaşlarda hiçbir yorum yapmadılar yabancı basın organları oyun hakkında hiçbir detaydan bahsetmezken!Üstelik e3 fuarında bile senin böyle güzel diyerek sadece grafiklerini gösterdiğin bir oyuna yorum yapman gerçekten çok ilginç bir durum!Hükümran Senfoni bu oyunu 3 e katlar üzerine de para koyar!Hiç değilse o oyunun grafiğini,ragdoll psyhic olayının ne kadar iyi olduğunu ve senaryosundan ,tester veya tech videolarından haberimiz var ama böyle grafiğe bakıp yorum yapmak çok yanlış böyle bir oyuncu tipide ilk defa bugün gördüm hacı valla bravo!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Agwe_ -- 26 Ekim 2006; 16:00:23 >

• quote:

hacım öle deme firma çok sağlam aşağıdaki oyunlar hep bu firmanın içeriğinin kötü olacağını sanmıyorum..

AION
    AUTO ASSAULT
    CITY OF HEROES
    CITY OF VILLAINS
    DUNGEON RUNNERS
    EXTEEL
    GUILD WARS
    GUILD WARS FACTIONS
    GUILD WARS NIGHTFALL
    LINEAGE
    LINEAGE II
    SOCCER FURY

OoO To zaman iyi hacım işte...benim zaten anlatmaya çalıştığım Grafiğe bakıp oyuna aldanmamanız!Bu konuyu açan rkadaş biraz araştırmaya tenezüül edip bu listeyi koysaydı öneme böyle bir şey demezdim ama yinede içerik ve detay benim için grafikten önce gelir hacım!Çoğunuzunda bildiği gibi eski Guild Wars'ı ypanlar eski Blizzardın yani warcraft serilerinin elemanları dolayısıyla az da blizzard konan bir oyundan hiç şüphesiz sağlam bir şey beklerim bende!Yalnız oyunda acaip yoğun bir şekilde uzakdoğu havası var bıkmadılar artık uzakdoğulularla uğraşmaktan WWII senayoları gibi uzakdoğu geyikleride kabak tadı vermeye başladı artık hacım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Agwe_ -- 26 Ekim 2006; 16:06:24 >

• quote:

Hiçbiri ben şu ana kadar bütün online oyunların içinden geçmiş adamım!Sro'daki joymax firmasının yaptığı dalavareleri herkes biliyor zate oyunda PvP adına bir şey yok!Knıgth demişsin bunun adını bile nasıl söylüyorsun sana inanamıyorum hala o oyunu günümüz MMORPG'leriyle karşılaştıryorsun ya helal lsun!Lineage serileride sağlam oyundur onuda oynadım zamanında fakat artık zevk vermiyor bana!Şu anda en iyi MMORPG wow'dur!Wow'uda tahtından edecek böyle 2 çizgi grafik atıp ortaya,sonra ne içerikten bahsedip ne detaydan bahsedip piaysaa kralım diye çıkan oyunlardır!Sen sanırım hayatında hiç Rpg oynamadın yada öyle konuşuyorsun Rpg'lerdeki en enmli şeyler içerik detaylar ve fantastik bir dünyada geçmesidir! Ultima Online 3D olsun da görün bakalım oyun nasıl olurmuş!O Oyundaki detaylar ve zevk şu ana kadr hiçbir oyunda yapılamadı!Grafikleri Painnte çizilmiş gibi olmasına rağmen hala kitlelerce oynanmakta!Yeni nesil bir tutturmuş grafik diye bir zevk sahroşluğu almış gitmiş sizi eskiden grafik mi vardı?!Eskiden çıkan çoğu oyun hala oynanmakta!Siz grafiğe bakıp aldanıyorsunuz aklınızca!Bu arada bana "Sorunlusun" gibi tabirlerde bulunma...Senden çok oyunarın bu piyasann içinden geçmiş adamım!Forumda beni tanıyanlar bilenler var ve sen hiçkimseye ben veya başkası tanımadan etmeden "...sende bir sorun var" diye yargılayamazsın!Tamam sen al oyna bu oyunu,topic te açmışsın üstelik grafiklerine efeklerine bakarak oynanın oyunu!İçinde ne odluğunu bilmiyorsun ki daha oyunun topic açmışsın birde oyunu savunuyorsun ne diyeyim sana!sSen al oyna o zaman bu oyunu bak efeklerine grafiklerine vur-kır yap saece olay bu olsun!Ama ne senatoan bahset ne atmosferden bahset ve oyun buldum diye topic aç 2 renderli video ile güzel oyun demeye kalkış!Bu videoyu E3 fuarında daha önce izlemiştim ve e3'teki bu oyunun standında bulunan arkadaşlarda hiçbir yorum yapmadılar yabancı basın organları oyun hakkında hiçbir detaydan bahsetmezken!Üstelik e3 fuarında bile senin böyle güzel diyerek sadece grafiklerini gösterdiğin bir oyuna yorum yapman gerçekten çok ilginç bir durum!Hükümran Senfoni bu oyunu 3 e katlar üzerine de para koyar!Hiç değilse o oyunun grafiğini,ragdoll psyhic olayının ne kadar iyi olduğunu ve senaryosundan ,tester veya tech videolarından haberimiz var ama böyle grafiğe bakıp yorum yapmak çok yanlış böyle bir oyuncu tipide ilk defa bugün gördüm hacı valla bravo!

ZUHAHAHA KOPTUM YAZINI OKURKEN GERCEKTEN :D COK KOMIKSIN KANKA YA. HELAL SANA ILAHI _Agwe_ :D KANKA ASIL SEN BENI TANIMIYORSUN BENI TANIYANLAR BILIR BU FORUMDA :D COK MESAJ SAYIM YOK AMA BENI BILEN BILIR :) SRO 3 TANE LVL 70 CHAR KNIGTH DA , 2 TANE LVL 65+ CHAR VS VS. ULTIMA ONLINE NEDIR KIMSE BILMEZKEN BEN OYNADIM BE :D BENIM GIBI ADAMA DA BUNU DEDIN YA HARBI KIYAK ADAMSIN :D SANA DIYECEGIM TEK LAF ŞU OLUR AYRICA BEN GRAFIK SUPER HOBAAA ATLAYIN BU OYUNA FALAN DA DEMEDIM :) OLAYLARI OYLE BOYUTA GETIRDIN KI SANKI SENI ZORLA KAFANA SILAH DAYAYIP BU OYUNUN BASINA OTURTTUM HA :D NEYSE HACIM SENIN YUKSEK BILGINE DAYANARAK BIR DAHA KOYUNU ACMADAN ONCE OYUNUN KONUSUNA ICERIGINE BAKARIM EN SON GRAFIGINE BAKARAK ACARIM KONUYU :) TOVBE YARABBIM TOVBE :D AKSAM AKSAM GULDURDUN BENI. ILLAKI KONU+GRAFIK+KURGU DIYORSAN GIT FF (FINAL FANTASY) SERISINI OYNA. BEN BITIRMIS BIRI OLARAK SANA TAVSIYE EDIYORUM :D HADI ALLAH'A EMANET OL :D

• quote:

Orjinalden alıntı: challenge_07

quote:

ZUHAHAHA KOPTUM YAZINI OKURKEN GERCEKTEN :D COK KOMIKSIN KANKA YA. HELAL SANA ILAHI _Agwe_ :D KANKA ASIL SEN BENI TANIMIYORSUN BENI TANIYANLAR BILIR BU FORUMDA :D COK MESAJ SAYIM YOK AMA BENI BILEN BILIR :) SRO 3 TANE LVL 70 CHAR KNIGTH DA , 2 TANE LVL 65+ CHAR VS VS. ULTIMA ONLINE NEDIR KIMSE BILMEZKEN BEN OYNADIM BE :D BENIM GIBI ADAMA DA BUNU DEDIN YA HARBI KIYAK ADAMSIN :D SANA DIYECEGIM TEK LAF ŞU OLUR AYRICA BEN GRAFIK SUPER HOBAAA ATLAYIN BU OYUNA FALAN DA DEMEDIM :) OLAYLARI OYLE BOYUTA GETIRDIN KI SANKI SENI ZORLA KAFANA SILAH DAYAYIP BU OYUNUN BASINA OTURTTUM HA :D NEYSE HACIM SENIN YUKSEK BILGINE DAYANARAK BIR DAHA KOYUNU ACMADAN ONCE OYUNUN KONUSUNA ICERIGINE BAKARIM EN SON GRAFIGINE BAKARAK ACARIM KONUYU :) TOVBE YARABBIM TOVBE :D AKSAM AKSAM GULDURDUN BENI. ILLAKI KONU+GRAFIK+KURGU DIYORSAN GIT FF (FINAL FANTASY) SERISINI OYNA. BEN BITIRMIS BIRI OLARAK SANA TAVSIYE EDIYORUM :D HADI ALLAH'A EMANET OL :D

Seviyemi bu kadar düşüremeyeceğim için sana cevap bile yazamıyorum..Türkçe ve düzgünce konuşmayı öğren oyunlar hakkında yorum yapmadan önce ben kötü birşey demedim sana ama resmen saçmalamışsın gülerek kendini düşürmüşsün insan gibi konuşamıyorsan forum ortamında ne işin var?!Bilgi paylaşımı veya önerileri,hakaret olarak algılayacak kadar kendini küçük düşürebiliyorsan,forumlarda dolaşma bence sana artık tek yapabiliceğim öneri bu sanki Rpg'nin veya MMORPG'nin açılımını bile bilmeyen birisiyle konuşur gibi oldum bu mesajından sonra!

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.