Şimdi Ara

A Spor kanalı Erkekler basketbol ligi CANLI yayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar A Spor Türkiye erkekler basketbol ligini CANLI yayınlamaya başladı bildiğiniz üzere bu lig digiturk sporextra paketinde ücretli olarak yayınlanmakta yorumlar sizden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erkekler Türkiye kupası olmasın o? Ben Türkiye kupası maçlarını veriyor diye biliyorum.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Bugün Karşıyaka Tofaş maçını verdi

• Haftada 1-2 maçlık anlaşma mı yaptılar acaba?
  • Haftada 1 maçı yayınlıyorlar diye biliyorum. Oda pek reyting almayan maçlar.
  • Her hafta 1 maç yayınlanıyor a sporda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 büyükler harici her hafta 1 maçı a spor yayınlıyor seneye olacak durum :
    Ntvspor 4 maç
    1 maç lig tv
    1 maç a spor olmak üzere anlaşıldı.

A spor yine önemsiz maçları. Digi her hafta değişen 4 büyüklerden birisini
    Ntvspor ise 4 büyüklerden 3ü + darüşafakanın

• player2974 kullanıcısına yanıt
    Seneye derken 2015 yılımı yoksa yeni sezonmu ayrıca acaba NTVSpor 3 büyük hangileri

• Murat murathanoğlu demiş basketmaniaya. Bekonun çekilmesinin ardından baskete ilgiyi arttırmak ve bütün maçları yayınlamak genel amaç. Yurt dışında 4 ülkede yayınlanıyo hedef 15 ülkede yayınlanması. Gerçekten güzel gelişmeler. Rekabet kurulu pozitif ayrımcılık yaparak alt lisansıda iptal etti şartsız şekilde 2017ye kadar tsl digitürkte olacak. Baskete digi yatırım yaptı o kadar ntvspor digi arasında bi anlaşma olacakmış. Bakalım neler olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: player2974

Murat murathanoğlu demiş basketmaniaya. Bekonun çekilmesinin ardından baskete ilgiyi arttırmak ve bütün maçları yayınlamak genel amaç. Yurt dışında 4 ülkede yayınlanıyo hedef 15 ülkede yayınlanması. Gerçekten güzel gelişmeler. Rekabet kurulu pozitif ayrımcılık yaparak alt lisansıda iptal etti şartsız şekilde 2017ye kadar tsl digitürkte olacak. Baskete digi yatırım yaptı o kadar ntvspor digi arasında bi anlaşma olacakmış. Bakalım neler olacak

Sevgili arkadaşım; TBL 4 farklı ülkede mi yayınlanıyor? Gerçektenmi? Gerçi TBL dünya da ilk 10' da olduğunu tahmin ediyorum. Keşke bu zihniyeti süper lig için de uygulasalar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkun01

quote:

Murat murathanoğlu demiş basketmaniaya. Bekonun çekilmesinin ardından baskete ilgiyi arttırmak ve bütün maçları yayınlamak genel amaç. Yurt dışında 4 ülkede yayınlanıyo hedef 15 ülkede yayınlanması. Gerçekten güzel gelişmeler. Rekabet kurulu pozitif ayrımcılık yaparak alt lisansıda iptal etti şartsız şekilde 2017ye kadar tsl digitürkte olacak. Baskete digi yatırım yaptı o kadar ntvspor digi arasında bi anlaşma olacakmış. Bakalım neler olacak

Sevgili arkadaşım; TBL 4 farklı ülkede mi yayınlanıyor? Gerçektenmi? Gerçi TBL dünya da ilk 10' da olduğunu tahmin ediyorum. Keşke bu zihniyeti süper lig için de uygulasalar..

Tipik futbol izleyicisi... Sen şaka mısın ? Ne ilk 10 ya ? İspanyayla yarış içinde tbl avrupada. Yeni yıldızlar koçlar ve çekişme avrupada hiç bir ligte yok.

Balkanlarda 3 ülkede ve infront sportta yayınlıyor. Gerçi ilk 10 dedin ya beynimdeki sular kaynadı. Böyle yatırımlar arttıkça ispanyanın barça real dışında heyacanı olmayan liginide geçip dünyada 2. Avrupada 1. Lig olabiliriz. Darüşafaka fener efes gala bjk banvit pınar 7 takımlı çekişmeye bazı takımlarda giriyor. Böyle lig yok avrupada. Sizin o sıkıla sıkıla izlediğiniz süper lig. Tblde ben izlerken hiç sıkılmıyorum. Keşke bütün maçları yayınlasalar...

Edit: bak yayınlanan maçta gs efes fb maçı değil. İlgiyi ve kaliteyi anlayabiliyosundur umarım. Şimdi bi daha baltım sportclup 5 ülkede yayınlanıyomuş. İnfront sport var rusyada ve ispanyada yayınlanıyo dahası seneye olur. Şifresiz yayınada geçicez yavaştan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi player2974 -- 17 Aralık 2014; 11:11:05 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tutkun01

quote:

Tipik futbol izleyicisi... Sen şaka mısın ? Ne ilk 10 ya ? İspanyayla yarış içinde tbl avrupada. Yeni yıldızlar koçlar ve çekişme avrupada hiç bir ligte yok.

Balkanlarda 3 ülkede ve infront sportta yayınlıyor. Gerçi ilk 10 dedin ya beynimdeki sular kaynadı. Böyle yatırımlar arttıkça ispanyanın barça real dışında heyacanı olmayan liginide geçip dünyada 2. Avrupada 1. Lig olabiliriz. Darüşafaka fener efes gala bjk banvit pınar 7 takımlı çekişmeye bazı takımlarda giriyor. Böyle lig yok avrupada. Sizin o sıkıla sıkıla izlediğiniz süper lig. Tblde ben izlerken hiç sıkılmıyorum. Keşke bütün maçları yayınlasalar...

Edit: bak yayınlanan maçta gs efes fb maçı değil. İlgiyi ve kaliteyi anlayabiliyosundur umarım. Şimdi bi daha baltım sportclup 5 ülkede yayınlanıyomuş. İnfront sport var rusyada ve ispanyada yayınlanıyo dahası seneye olur. Şifresiz yayınada geçicez yavaştan

Kalite olarak sizinle aynı fikirdeyim (çekişme,heyecan..v.s.). Ama işin içine taraftarından TV sini esirgeyen(şifreleyen) klüp yöneticilerin zihniyeti girdiği zaman ilk 10'unun dışına bile çıkabilir.Kastettiğim buydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkun01 -- 17 Aralık 2014; 12:22:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.