Şimdi Ara

WTFast ile 50 ping Mümkün :) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
37
Favori
76.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşe yaradı gerçekten çok saol 86 dan 60 a düştü . Peki hep bu işlemi yapmak zorundamıyız her seferinde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bagshot

quote:

Orijinalden alıntı: Kemâncı

quote:

Orijinalden alıntı: bagshot

bro otomatik nasıl ayarlıyor

bendeki sürüm 3.5.2.389

bu bölge seçme yeri aşağıda, manuel bide otomatik var otomatiği seçtim mesela öğlen na yazıyordu şuan germany yazıyor sürüm buysa bida alıntıla baştan açıp bakaym

aynen sürüm o ben germany de2 yaptım 61 ping otomatik daha iyiyse otomatik yapayım

Bende normalde 80 90 şuan 60 seninkine kıyasla istersen bide otomatiği dene, belki senin için almanya daha iyidir

• cafedeyim ping 75 ken 50 oldu :D
  • Beyler şöyle bir şey buldum. Yorum yazma olayı böyle galiba. İşinize yarayabilir galiba. Benim de ping 130'dan 75'e düştü. Eskiden kendim 50 alırken bunlara muhtaç kalmak üzüyor gerçi ama olsun...

http://wtfastcrack.com/trialreset
  • quote:

Orijinalden alıntı: not real Ezreal

Beyler şöyle bir şey buldum. Yorum yazma olayı böyle galiba. İşinize yarayabilir galiba. Benim de ping 130'dan 75'e düştü. Eskiden kendim 50 alırken bunlara muhtaç kalmak üzüyor gerçi ama olsun...

Bunun cracklerine pek güvenme bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tarz programlarla bazı online oyunlarda hesap çalıyorlarmış doğru mudur ?
  • Beyler şu hatayı alıyorum
    https://store.donanimhaber.com/41/c5/72/41c572277309a0592e413c9ba91b1c63.png
    yardım ederseniz sevinirim :(
     WTFast ile 50 ping Mümkün :)

Edit:Normal yolla oyuna girdim calıstı yinede program sıkıntı olmuyor bu arada ping 90-120 arası değişiyordu 62 de sabit kalıyor eyvallah program için:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emr089 -- 14 Aralık 2014; 11:11:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: f0rs4ky

Oyunu silmeden tekrar kur öyle dene yani lolün sitesinde 24 mb lık kurulum dosyasını indir kurmaya başla kurulum yeri olarak oyunun zaten kurulmuş olduğu yeri seç bidaha dene sonra wtfastı D: de kuruluysa oyunun C: ye format attıktan sonra böyle yapmadan çalıştırıp oynadıysan algılamamış olabilir Programler ve Özelliklerinde de gözükmüyodur heralde lolün yüklü olduğu

o hatayı verdikten sonra oyuna girdim 40 ping oldu :DD Hata versede çalışıyormuş demekki
  • Kablonet 3 pingim var zaten ben ne yapmayalım?
  • Hyperior kullanıcısına yanıt
    aynen yalan yani fiber 60-70den aşağı düşmüyor sorun wirelesda deyip altın uçlu cat kablosu aldım 10 ping düştü sadece fpsde 120 civarı bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: emr089

Beyler şu hatayı alıyorum
    https://store.donanimhaber.com/41/c5/72/41c572277309a0592e413c9ba91b1c63.png
    yardım ederseniz sevinirim :(
     WTFast ile 50 ping Mümkün :)

Edit:Normal yolla oyuna girdim calıstı yinede program sıkıntı olmuyor bu arada ping 90-120 arası değişiyordu 62 de sabit kalıyor eyvallah program için:D

Hangi server'ı seçtiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

Superonline fiber net 30 Ping

Hayır ! Bende de aynısı var ama Min 45 ! Ayrıca her zamanda 45-60 arası olmuyor ! 75 olduğu zamanlarda oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_4151

quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

Superonline fiber net 30 Ping

Hayır ! Bende de aynısı var ama Min 45 ! Ayrıca her zamanda 45-60 arası olmuyor ! 75 olduğu zamanlarda oluyor.

TTNET edasıylamı cevaplayayım yoksa sen anlamaya çalışır mısın ?

Santrale ne kadar uzaksanız alacağınz ping o kadar çok olur efendim.
  • 220 den 185 e indi teşekkürler
  • 69 dan 68e indi
  • Bunda herhangi bir ban yeme riskimiz var mı ?
  • Benim ping sabit kalmıyor artıyor arada, kablosuz bağlandığımdan olabilir mi?

• İşe yarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Aynen wtfast işe yarıyor, ama zaten benm sabit pingim 46 olduğu için gerek yok :)

Almanya'da oynayan arkadaşım 33 sabit pingle oynadığını söylüyordu. Tr sunucusu oralarda olduğundan olabilir.

Edit: ilk başlarda aldığınız verimi kullanmaya devam edince alamayabilirsiniz

fulle geçseksekte alamaz mıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: not real Ezreal

Beyler şöyle bir şey buldum. Yorum yazma olayı böyle galiba. İşinize yarayabilir galiba. Benim de ping 130'dan 75'e düştü. Eskiden kendim 50 alırken bunlara muhtaç kalmak üzüyor gerçi ama olsun...

Crack i denedin mi ise yariyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.