Şimdi Ara

AMAZON TP-LINK MODEM FIRSATI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
911
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuanda piyasa değeri 400 lira olan Archer C7, 58 dolar'a gelebiliyor. Türkiye'de çalışır değil mi bu?

http://www.amazon.com/TP-LINK-Archer-C7-Wireless-1350Mbps/dp/B00BUSDVBQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1418461389&sr=8-1&keywords=tp-link+archer+c7&pebp=1418461387214

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Adaptörü 220V'u destekliyorsa küçük bir EU fiş dönüştürücü ile kullanabilirsiniz.
  • 5GHZ mesafe olarak hayal kırıklığı oluyor haberiniz ola. Dıştan gördüğünüz 3 anten 5ghz te yayın yapıyor 2 oda oteden sinyal alamayabilirsiniz. 2,5ghz antende cihazın içinde olduğu için eviniz çok geniş cihaz bir cunda siz diger ucundaysanız yada komsuya da wifi da bağlıyorsanız pek 5gbz lere yönelmeyin.

Ama ben modeme bağladığım hdd den full hd DTS filmi kablosuz bir şekilde tv üzerinden hiç taklımadan izleyebiliyorum 5 GHZ . Tabi ileri geri sarmalarda sıkıntı çıkarabiliyor.

Ayrıca kargo ile 80$ a geliyor ürün.

Not: Ürün modem değil Router. Kablolu bağlantıyı kablosuza çevirmenizi sağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 13 Aralık 2014; 11:19:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

5GHZ mesafe olarak hayal kırıklığı oluyor haberiniz ola. Dıştan gördüğünüz 3 anten 5ghz te yayın yapıyor 2 oda oteden sinyal alamayabilirsiniz. 2,5ghz antende cihazın içinde olduğu için eviniz çok geniş cihaz bir cunda siz diger ucundaysanız yada komsuya da wifi da bağlıyorsanız pek 5gbz lere yönelmeyin.

Ama ben modeme bağladığım hdd den full hd DTS filmi kablosuz bir şekilde tv üzerinden hiç taklımadan izleyebiliyorum 5 GHZ . Tabi ileri geri sarmalarda sıkıntı çıkarabiliyor.

Ayrıca kargo ile 80$ a geliyor ürün.

Not: Ürün modem değil Router. Kablolu bağlantıyı kablosuza çevirmenizi sağlar.

Hocam benim amacım kasaya bağlayıp ping dertsiz oyun oynamak. Yani ben şimdi bu cihazı telefon kabloma takıp, ethernet ile internete bağlanamaz mıyım?

bağlanamazsınız, ayrıca telefon sinyallerini internete çevirmek için modeme ihtiyacınız var. eski modeminiz ile bunu kullanabilirsiniz.
    Bu cihazı modemden e cat5-6 artık hangisi eline geçerse onunla bağlayıp kullanabilirsin.

Direk adsl kablosunu bağlayabilmen için modem alman lazim.
    son ödeme sayfasına gelmeden başlık açmadın değilmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çok teşekkür ederim. Bana modem lazım o zaman. Benim için diğer cihazlar önemli değil. Dandik bir modemim var. Ping sorunum var. Onu çözmeye çalışıyorum. Açmadık arıza kaydım kalmadı. Adamlar "her şey normal" diyor. Modemimden şüpheleniyorum.

@cryptdlg
    30-40 liraya modem fırsatları oluyor onları takip edebilirsin burada.
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    bende c2 ac750 modeli var. bende ac 5ghz olunca erişim çapı genişledi diye biliyordum reklamlardan falan. ancak 2.4ghz nin full çektiği yerde 5ghz 1 2 tık alttan çekiyor. üstelik kanal çakışması da yok kimseyle. 1oda yanı anca full çekiyor.2oda ve fazlası zor çeker.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20.49 Dolar kargo cıkıyor.
  • türkiye fiyatıda fazla zaten, illaki 5ghz kullanayım diyorsanız aliexpress den bu tarz routerler 40$ civarı.
  • her günlük gold deal's a konu açılmasa artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam çok teşekkür ederim. Bana modem lazım o zaman. Benim için diğer cihazlar önemli değil. Dandik bir modemim var. Ping sorunum var. Onu çözmeye çalışıyorum. Açmadık arıza kaydım kalmadı. Adamlar "her şey normal" diyor. Modemimden şüpheleniyorum.

@cryptdlg

Modem ile ping alakası yok.En kralınıda alsan ping sürene faydası olmayacak.Hangi servis sağlayıcı kullanıyorsun? Birde multiplayer oyunlara girmeden önce dns'lerini default yap.Google,opendns vs ping sürene ortalama +15ms ekler.
  • torrent desteği olsa alabilirdim ama o kadar pahalı cıhaza torrent eklmeyen akla şaşıyorum.
  • custom firmware ile yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

custom firmware ile yapabilirsiniz.

Sevmiyorum onları, sıkıntılı oluyor, bir modemi gümlettik yazılım ile açılmıyor daha. Bunu alıp deneme yapamam. 60 70tl daha verir TR den garantilisini alırım.

Genelleme olarak bumodeme bunu koymamışlarsa bir nedeni var tabi.
  • Router alacaksanız xiaomi nin routeri var onı tavsiye ederim. Kargo dahil 38 dolar.http://www.aliexpress.com/item/The-latest-Best-service-original-Xiaomi-Router-Mini-mi-router-dual-band-2-4GHz-5GHz-Maximum/2050331552.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.