Şimdi Ara

Superonline rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 1 yıldır superonline adsl kullanıcısıyım tarifem 8mbite kadar onda bir sorun yok eyvallah, fakat şu son 6 aydır 8mbite kadar dersın de 0.8 mbit hız almam, pingi en az 500 üstü ortalama günlük 1500ms üstü ping almam neyin nesidir? Müşteri hizmetlerini ne zaman arasam yok modemınıze bır kaç güncelleme attım düzelecektir iyi günler deyip başından savmalar, tabiri caizse telefonu yüzümüze kapatmalar. Call centeri söylemiyorum bile! adamların teknik destek elemanı diye işe aldığı insanlar cahilin önde gideni. Gelmiş bana cmdden internet temizliği yaptırıyor cmdyi açın ipconfig flush dns relaese bilmem ne bilmem ne yapın diyor. Afedersiniz "ulan ben sanki bilmiyorum bunları yapmayı" veya normalde ortalama 25 milisaniye ping olması gerekırken 1500 olmasının nedenı sadece cmdye ipconfig /flushdns yazmamam mı? Bildiğiniz dalga geçiyorlar müşterileriyle. Şimdi bazı arkadaşlar diyecektir buraya yazıp niye ağlıyorsun git iptal ettir veya git şikayet et gibisinden fakat taahhüt var işte. Ben 17 yaşındayım ve yerinde bir kelime olur sanırım gamer biriyim. Çocukluğumdan beri bilgisayar, internet teknoloji ile içli dışlı olduğum içinde bilgiliyim yani(en azından superonline call centerın başında duran cahillerden!) Babam hiç araştırmadan bağlattırmış ne fiber ne bişey olup olmadığını sormamış taahhütüde bi güzel imzalamış. şimdi daha 3 ayımız felan var sanırım fakat ben çıldıracağım aşağıya zaten hız testlerini oyunda ki pingleri resim olarak atacağım. Şimdi 1500 ms ping ile düşünün internetınızı ben 2-3 ay daha nasıl dayanayım? google bile 5 dakikada açılır mı arkadaş. Genellikle şöyle bişey oluyor her zaman ping yüksek belirli bir 3-4 dakikalık bir zaman oluyor ping normale dönüyor ama daha sonra tekrar 1000lerin üstünde ping. Superonlineyi aradığımdada öyle 5-10 dakika düzeliyor sonra tekrar bozuluyor. Bana şuraya mail atın şurayı arayın şuraya böyle yapın neler neler dediler binlerce kez mail attım fakat 1 kez mi dönüş olmaz ya? En azından bir oto mesaj copy paste yapsınlar ya bu mu kurumsallık? Bu taahhüt yüzünden 2-3 ay daha çekmek zorunda mıyız yoksa bir çözüm yolu var mıdır? ALLAH ASKINA YARDIMCI OLUN. tesekkurler

Superonline rezilliği
     Superonline rezilliği
     Superonline rezilliği
     Superonline rezilliği
     Superonline rezilliği
     Superonline rezilliği
     Superonline rezilliği
     Superonline rezilliği

Şuan sadece hız testinde ki pingi ve CS G.O oyununda ki pingimi gösteren resimleri attım buraya. Fakat ben daha bir çok online oyun oynuyorum League of legends vb.. hepsinde aldığım ping ortalama bu civarlarda normalde girmiyorum ya düzeliyor bi süre ping sonra tam giriyorum yine başlıyor ya da arıyorum superonlıneyı tamam duzeldı dıyorlar gırıyorum yıne aynı şey bunları defalarca yaşadım aylarca aradım mail attıgım dedigim gibi daha fazla uzatmayayım. resimler yeterince açıklar sanırım olayı teşekkürler tekrar yardımlarınızı bekliyorum

• Ilginc bende superonline 8mbite kadar olan tarifeyi kullaniyorum son 2,3 aydir ping 1 olarak cikiyor downloadda 7.02 falan oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.