Şimdi Ara

2 yıl boyunca galeriye donmadan girecek bir telefon arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şuan kullandığım samsung s3 gelişen teknolojide benim beklentilerimi düşürmeyi başardı. Sorunlarını sayacak kadar vaktim ve sabrım yok zaten herkes aşinadır samsungun sorunlarına. Ben bir telefon arıyorum ve bu artık fiyat meselesi olmayı geçti. İphone a karşı inanılmaz antipatim var ve kesinlikle iphone kullanmak istemiyorum. Bana rehbere bastığım anda girebilen, sayfa geçişlerinde problem yaşamayan, full ekran parlaklığında günü bitirebilen, galeriye donmadan girebilen bir telefon önerebilir misiniz? Samsung ismini kesinlikle duymak istemiyorum. En az 2 yıl bu dediklerimi yapabilecek bir alet olsun. Zira anlamadığım şekilde android zamanla kullanılamaz hale geliyor ve bunun çözümünü en azından ben bilmiyorum. Sorun telefonda mı onu da kestiremiyorum.

• Z3 al geç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçe ?
  • Iphone

• Bütçe sınırlamam yok ama parayı çöpe atmak istemem. Dediklerimi sağlayabilecek en ucuz telefonu isterim.
    İphone kullanmak istemiyorum.
  • Uzun uzadıya sebeplerini yazmayacağım; Aradığın cihaz Nexus 5.

• Kisa ve net Z3compact.

Batarya performans saglamlik donanim .

Bu 4lugu bu kadar ustun olarak bu ebatta toplayan bir baska cihaz yok.2 degil 3.yilida gorur.

• Sony önce albümünü rehberini hızlı açmayı becersin. Boş boş insanlar tapmışlar bi Sony'ye her yerde aynı tatavalar yeterin arkadaş. Konuya gelirsek en hızlı cihaz Apple'da. Android ve Ios'u karşılaştırmaya cesaret eden beyinleri anlayamıyorum. En iyi android olan Htc bile yavaş kalıyor Ip yanında gelmişler hala Sony de Sony. Allah sabır.
  • iphone istemiyorsan, söylediklerini yapabilecek telefon yok
  • Optimus g kullanıyorum 2 yıla yaklaştım daha gram donmadi

• Bu kışta forum amma elma fanboy yapti valla.

• Htc One M8 veya E8,
    Sony Xperia Z2, Z3, Z3 compact
    32gb Lg G2

İphone yok dedin önermedim, gerisi bunlar.

Aralarında en en akıcı yağ gibi akan z3 compact bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

Arkadaşlar şuan kullandığım samsung s3 gelişen teknolojide benim beklentilerimi düşürmeyi başardı. Sorunlarını sayacak kadar vaktim ve sabrım yok zaten herkes aşinadır samsungun sorunlarına. Ben bir telefon arıyorum ve bu artık fiyat meselesi olmayı geçti. İphone a karşı inanılmaz antipatim var ve kesinlikle iphone kullanmak istemiyorum. Bana rehbere bastığım anda girebilen, sayfa geçişlerinde problem yaşamayan, full ekran parlaklığında günü bitirebilen, galeriye donmadan girebilen bir telefon önerebilir misiniz? Samsung ismini kesinlikle duymak istemiyorum. En az 2 yıl bu dediklerimi yapabilecek bir alet olsun. Zira anlamadığım şekilde android zamanla kullanılamaz hale geliyor ve bunun çözümünü en azından ben bilmiyorum. Sorun telefonda mı onu da kestiremiyorum.

sn @rd@
    Günaydın , bu satırlarımı yazarken belki yanlış ifadelerle dolu olabilir , eğer yanlışım varsa bu konuda uzman arkadaşlarım düzeltsin. WP sistemi hiç bilmiyorum. İOS ve android sistemlerinide okuduğum kadarıyla biliyorum. Ama şunu çok iyi öğrendim İOS kısıtlı alanda hizmet veren her şeyi kontrol altında olan kullanıcıyı telefon kullanacağı programlar açısından özgür bırakmayan sistem. Android kullanıcıyı daha özgür ortamlarda programları kullanmasına imkan veriyor hele hele root yaparsanız her şey kullanıcının serbestliği ile kullanabileceği telefon haline geliyor ama oda telefonun teknik imkanı ile sınırlı bu yüzden belli süre sonra kullanıcının telefonu yüklenen program ve güncellemeleri yüzünden şişip tıkanabiliyor. Daha düne kadar telefonlar 32 bitlikti bu yüzden en fazla 3 Gb ram , 13 MP kamera ile sınırlı kalabiliyordu yeni yeni 64 bit sistemlerle ram kapasiteleri ve kamera MP değerleri yukarı çıkabilecek. Bazı değerli üye arkadaşların yorumlarında önerdiği telefonlar mevcut teknik donanım dolayısıyla siz eğer çok serbesti içinde olursanız donabilecek. Ama yüklediğiniz programları iyi seçer ve her güncellemesini indirmezseniz telefonunuz uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Telefon modeli tercihi ben yapamadığım için özür dilerim. Eğer yanlış yazdığım açıklama varsa bu işin uzmanı arkadaşlarım düzeltebilirler .Saygılarımla.

• @rd@ @ kullanıcısına yanıt
    Diger butun isletim sistemleri bir sure sonra kasmaya baslar bilgine.

• Hocam telefona cm11 rom kurabilir misiniz?

Cevremde s3u olan tum arkadaslarim kullaniyor ve o kadar memnunlar ki telefonlarından.

S3 zayif bir telefon değil ama agir touchwiz onu zayif gosteriyor.

Benim dedigimi denerseniz bosuna para harcamamış olursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nexus 5

• LG G3 veya Nexus 5 al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semantik41 -- 13 Aralık 2014; 13:07:07 >
  • sen sadece rehbere galeriye hızlı girsin diye telefon alıyorsan akıllı telefona bakma hiç, böyle kıstas görmedim kusura bakmayın.

Yinede Iphone olmayacaksa m8 yada z3 compact önerebilirim
  • Htc desire x,500.
    Sadece rehber galeri ise sıkıntı çıkarmazlar.

• Nokia lumia 930 der ve geçerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.