Şimdi Ara

SAMSUNG SM-T232 GALAXY TAB 4 7 0 Wifi+3G ++ Full Smart Phone

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
10.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • -------------------------------- Telefon özelliğini aktif etmek ---------------------------------------
    Rom yükleme konusunda biraz bilginiz olması gerekiyor.
    1. stock rom elinizin altında olsun; brick olması durumunda gerekecektir
    http://www.sammobile.com/firmwares/download/31455/T232JVU0ANE3_T232TUR0ANE3_TUR.zip/

2. (normalde başka rom Odin ile yüklenmez kabul etmez ) SM-T231 romun SM-T232 yükleme uyarlaması
    https://mega.co.nz/#!jownhKra!JEJMx0fLUKNCCmmPSSj3BYoPlUxkuMV10FcINR3AkkU

3. Odin3 ( rom yükleme programı bunun kullanım videolara youtube de mevcut )
    https://mega.co.nz/#!DkJEVAZB!igXBEv4wx0Z4yAiKyH8XCo2NPi8h6BDvX7FW5dePcOo

4. Team Win Recovery ( tavsiyem bunu yükleyip yedek almanız yararınıza olacaktır + Root )
    https://mega.co.nz/#!q1BSBALD!8vfFjFuv2A1Ymz6hKhnVrFx0UL3R7leeKqGuzL0tmH0

T231 uyarlamış olduğum romu yukarda link paylaşımını yaptım ( T232 sadece Türkiye de satışta olmasından dolayı başka biryerde uyarlanmış halini bulamazsınız bu yüzden paylaşma gereği duydum.
    ben geçen hafta bu cihazdan aldım T232 vergisini vermiş olduğum imei kayıtlı bile yapılmış bir cihazın telefon özelliğinin kapatılması hem haksızlık hem saçma geldi bende ilk iş olarak bu düzenlemeleri yapıp aktif ettim ve kenti cihazımda
    kullanıyorum.

Uyarım Rom yükleme konusunda iyi araştırma yapmanız durumunda sorunlar çıkmaz çıkarsa çözümleri basittir. Ben sadece paylaştım aksi durumda sorumluluk kabul etmem sadece iyi araştırmanız durumunda sizlerin yararına olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muttixp -- 20 Nisan 2015; 2:12:26 >

• Emeğine sağlık kardeşim.Çok güzel çalışıyor
  • muttixp M kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler arkadaşım. tablet telefona dönüştü sayende
  • Güle güle kullanın arkadaşlar
  • Hayır değişmez
    sadece rom yükleme konusunu iyi araştırıp formda yazılanları uygulamanız yeterli
    http://forum.donanimhaber.com/m_100432094/f_//tm.htm#101495773
  • muttixp M kullanıcısına yanıt
    Kardeş romu indiriyorum rar açılırken hata veriyor :(
    ilgilenirmisin ?
  • rom indi arşivden çıkardım sorun yok.

team win recovery yükleyemiyorum

bunu kurmadan ve tableti root yapmadan direk custom rom yüklesem olmazmı
  • çok teşekkürler çok iyi oldu. bide şu arama ekranını tam ekran yapabilseydik çok şahane olacaktı. varmıdır acaba bir yolu.
  • Kardeş romu indiriyorum rar açılırken hata veriyor.bi yardımcı olurmusun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertek_20 -- 24 Ocak 2015; 12:52:58 >
  • Kardeş, Allah razı olsun eline koluna sağlık.
  • muttixp çok teşekkürler, eline koluna sağlık :)
  • Teknosa dan aldığım Zenfone 6 arizalandi. Belirtilen tarih icinde yapilmayinca para iadesini 20-25 gun sonra yapacaklaarini soylediler. Fazla para veremeyecegim icin bu tableti almaya karar verdir. Rom atmak 20dk surdu. Simdi telefon niyetine kullaniyorum. Oyun ile aram yok. Dizi film internet mail. Performansi bana yetiyor ilk sarjdan sonra 2 gun dayandi. 1 gune bile raziydim.

Sadece bildirim isigi yok ve kamers cok kalitesiz. Ama dert etmiyorum. Gorenker sasiriyor. Bir de araba kullanirken zor oluyor. Bt kulaklık ile deneyecegim.

istanbulda teshir olmayan son acilmamis kutu 3 magazada vardi. Teknosadan 499 a aldim. Daha ucuz bulabilirdim ama acil di.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Telefon gibi kulağa dayayarak görüşme yapılabiliyormu yoksa dış hoparlör sesimi kullanıyor biraz detay verebilirmisiniz.

Blutoot kulaklıkla bağlanabiliyormuyuz.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygı ve Sevgilerle..

Ellerinize sağlık tüm konuları okudum.
  • Evet aynı telefon gibi dış hoperlor var ama 7" olduğundan kulanım kolaylığı açısından bir kulaklık kulanılması daha iyi ( Blutoot kulaklıkla kulaklığı destekliyor )
  • Çok teşekkür ederim sayenizde kullanmaya başladım
  • Selamlar. Hat üzerinden görüntülü görüşme yapılabiliyormu acaba?
  • dsmgurkan D kullanıcısına yanıt
    evet çokta güzel
  • arkadaşlar bu tab4 sm-232 yi telefon özelliğini nasıl yüklemem gerektiğini detaylı bir şekilde biri bana anlatabilr mi lütfen kafayı yiyecem bilseydim telefon özelliği yok almazdım.ne saçmalıktır anlamadım sim kart yeri var fakat arama yapamıyoruz
  • Arkadaşlar bende 5 defa indirdim ve hepsinde aynı hata oldu sonra problemi Winrar programını kullanarak çözdüm. Eğer sizde benim gibi 7zip ya da Winzip gibi bir program kullanıyorsanız onlar nedense bu rar dosyasını açamıyor. Winrar indirin ve kurun, onunla bende açıldı ve fimware`i yükledim, artık herşey sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garabet2 -- 4 Mayıs 2015; 20:43:36 >
  • telefon özelliğini aktif edince hat üzerinden görüntülü görüşme ekranı resimde görüldüğü gibi mi acaba. sağ üst köşede küçültülmüş ekran halinde?

Ya da görüntülü görüşme yapılabiliyormu hat üzerinden. skypi gibi internetten görüşmeleri demiyorum. hat üzerinden olabiliyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omarza -- 6 Mayıs 2015; 15:53:32 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.