Şimdi Ara

samsung galaxy s5 ortam sunucu pil sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resimdeki gibi ortam sunucu pilimi iciyor resmen. Bunun cozumu var mi acaba
     samsung galaxy s5 ortam sunucu pil sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim Fabrika Ayarlarına Geri Dön Sorun Çözülür. Aynı Sorun Bendede Vardı Sorunu Bu Şekilde Çözdüm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: obirdadas

Kardeşim Fabrika Ayarlarına Geri Dön Sorun Çözülür. Aynı Sorun Bendede Vardı Sorunu Bu Şekilde Çözdüm..

Aynen kardes ben de oyle yaptim simdi cozuldu olay fakat android sistem %22 ve android os %12 sarj kaplıyor bu normal midir ?

• Ortam sunucusu şarj yemesi benim bildiğim sd karttan dolayı oluyor, en azından eski s4ümde öyleydi. Ah samsung demek ki hala aynı zırvalıklar.
  • cellman406 C kullanıcısına yanıt
    Sd kartla alakasi cok yokmus kardesim belki bi nedeni de olabilir. Androidin dezavantaji iste

• Merhabalar , aynı sorunla karşılaştım. Ortam sunucusu %30-40 arası pil tüketiyor. 2 kez fabrika ayarlarına döndürdüm sonuç olmadı.Uygulama tercihlerini sıfırladım , yedeklemeyi kapattım fakat hala düzelme yok.Sizde durum nedir acaba? Güç tüketimi düzgün devam ediyor mu?
  • Sd kartiniz varsa sd kartinizi bicimlendirin sorun buyuk ihtimal cozulur

• samsunes S kullanıcısına yanıt
    Sd kartım yok , birkaç gün sonra normale döndü kendi kendine. yinede teşekkür ederim.
  • aynı sorundan dolayı telefonu 4 defa servise gönderdim hafıza kartı kullanma dediler kullanmadım 4 defa yazılım yüklemesi yapıldı ama halen aynı samsungu aradım ve internetim açık olduğu için olduğunu söyledi internetimi kapatınca sorun kalmayacakmış cihazımı nokia 5110 ile değişimini yapmasını istedim tüketici hakları mahkemesine başvuracağım bu arada çözüm bulursanız bilgi verin hafıza kartı kullanmıyorum çok kez fabrika ayarllarına döndüm servis 4 defa yazılım yükledi uygulama yöneticisinden uygulamaları sıfırladım yapmafığım şey kalmadı yani en son çözümü samsung buldu internet kullanma dediler... :)

• quote:

Orijinalden alıntı: note3...

aynı sorundan dolayı telefonu 4 defa servise gönderdim hafıza kartı kullanma dediler kullanmadım 4 defa yazılım yüklemesi yapıldı ama halen aynı samsungu aradım ve internetim açık olduğu için olduğunu söyledi internetimi kapatınca sorun kalmayacakmış cihazımı nokia 5110 ile değişimini yapmasını istedim tüketici hakları mahkemesine başvuracağım bu arada çözüm bulursanız bilgi verin hafıza kartı kullanmıyorum çok kez fabrika ayarllarına döndüm servis 4 defa yazılım yükledi uygulama yöneticisinden uygulamaları sıfırladım yapmafığım şey kalmadı yani en son çözümü samsung buldu internet kullanma dediler... :)

Ahhahaha o da iyiymis valla :D bir de wipe data cache yapmayi deneyin belki cozulur benim sorunum hafiza kartiyla ilgiliydi hafiza kartina format attim duzeldi bir de 5.0 geldi iyice sorun gitti

• 2 gündür ortam sunucusu %47 lerde geziyordu, telefonun sarjı yarı yarıya azalmıstı,
    bugün sd karta son yükledigim 4-5 video yu ve son yükledigim 1-2 uygulamayı sildim, sorun düzeldi, ortam sunucusu olması gereken %2 seviyesine düstü,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.