Şimdi Ara

Çiğ Köfte 2kg + 25 Lavaş + Acılı Sos & Sadece 21,9 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
21
Favori
62.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtso_221

eski fiyattan kapan son müşterilerden biriymişim demek. 19 liraya iyiydi ama 33 lira asla verilmez. zaten aman aman bi lezzeti yoktu. sos u zaten rezalet. bildiğin ketçap la yapılmış kokusu tadı çok net alınıyo

bu fiyat fazla olmuş simdi 19 tl den almaya girdim baktım artmış almadım:)
  • başlığa kanıp girdim. 33 lira çok fazla. hemde öyle böyle değil. bayiden alın kargoyla uğraşmayın.
  • Çiğ Köfte 2 Kg +25 Lavaş +Acılı Sos +Şam Tatlısı

Sakarya'dan biraz önce sipariş geçtim denemelik, ayrıca KYK yurdunda kalıyoruz promosyon yaparsanız topluca alırız.
  • Fiyatlar ve porsiyonlar güncellenmiş bunca tepkiden sonra. Artık 1 kiloluk porsiyonda söyleyenebiliyor.
  • Fiyat politikanız enteresan. 3 ayda 1 kilo cigköfteye %200 zam yaptınız.
    baktınız şatışlar iyi gidiyor dediniz zammı sonuna kadar yapalım. şu saat itibarilye satışlarınız yine artsa eminim ki yine fiyatları değiştirirsiniz. yukardaki arkadaşın dedigi gibi 1 kiloyu 26 liradan da satarsınız siz.

ve son olarak emin olun müşteri bişey kaybetmez. para zaten müşteride. müşteri olan adama çigköfteci çok.
  • Geçen gün komageneden 1 kg aldım, yanılmıyorsam 24 TL idi. Arkadaşa bu kadar sitem niye ettiler anlamadım. Tanıtımını yapmış, hizmetini vermiş. Fiyatı bence yine güzel. Önemli olan hizmeti bozmasın.
  • 2-3 haftada bir fiyatlar katlanarak artıyor eskiden tavsiye ediyordum ancak şimdi tavsiye etmem arkadaşın dediği gibi salı perşembe gibi günlerde çiğköfteciler %50 bedava kampanyanalarından alırım daha iyi
  • İçerikte yeşillik de mevcut mu? Göbek vb? Hiçbir yerde bu bilgi bulunmuyor? Bu konuda bilgi verebilir misiniz?
  • ilk siparişte tadı güzeldi, memnundum ... Ama Hem ürünle yeşillik marul göbek vs gönderilmemesi hem de bu kadar kısa sürede böyle bir zam gercekten şaşırtıcı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alsen10 -- 7 Ocak 2015; 15:28:58 >
  • bende her hafta 1 tane kesin 2 veya 3kg veriyordum ama bu fiyata ayda yılda belki veririm fiyatlar cok fazla 1 KG 15TL 2KG 22 TL olsa neyse 3KG da 29TL max bu fiyat olmalıdı diğer türlü artık pek alıcagımı sanmıyorum.1 ay evel 4kg 26a aldık promosyondur tamam ama 3KG 33 TL cok fazla veya 2KG için 26tl
  • Şu ülkemdeki serbest piyasa mantığından nefret ediyorum her şeyde aynı sıkıntıyı çekiyoruz. Bir şey beğenilse ve satışlar artmaya başlasa hemen fiyatlar artıyor malesef... Ne yapalım yani şimdi kimse almasın ki fiyatlar gene düşsün demi...???
  • Arkadaşlar fiyat 21,90 TL olmuş şimdi biraz daha uygun önceden 19 TL idi şimdi şam tatlısıda eklenince 21.90 TL :) :) 26 TL olmasından iyidir işte şimdi oldu sipariş vakti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: niceworkisc

Arkadaşlar fiyat 21,90 TL olmuş şimdi biraz daha uygun önceden 19 TL idi şimdi şam tatlısıda eklenince 21.90 TL :) :) 26 TL olmasından iyidir işte şimdi oldu sipariş vakti :)

fiyat iyi şuan umarım daha artmaz.

Yeni fiyatlar sanalpazarda

1KG : 15.90 TL
    2KG : 21.90 TL
    3KG : 27.90 TL
    4KG : 33.90 TL
    5KG : 42.90 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 10 Ocak 2015; 0:30:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

quote:

Orijinalden alıntı: niceworkisc

Arkadaşlar fiyat 21,90 TL olmuş şimdi biraz daha uygun önceden 19 TL idi şimdi şam tatlısıda eklenince 21.90 TL :) :) 26 TL olmasından iyidir işte şimdi oldu sipariş vakti :)

fiyat iyi şuan umarım daha artmaz.

Yeni fiyatlar sanalpazarda

1KG : 15.90 TL
    2KG : 21.90 TL
    3KG : 27.90 TL
    4KG : 33.90 TL
    5KG : 42.90 TL

fiyatlar eskiye yakın olmuş. tekrar satın alabilirim.. bu arada n11 de de aynı fiyatlar.
  • Gelen istekler üzerine, fiyatları fizibilite ederek güncellemiş bulunmaktayız.

Yeni fiyatlar ve linkler aktif.
  • Artılar
    -Lavaşlar güzel
    -Şam tatlısı lezzetli
    -Koli şeklinde gelmesi güzel
    -Çiğ köfte paketinde sızıntı olmaması güzel
    -Lavaş ve şam tatlısında son tüketim tarihi olması güzel

Eksiler
    -Çiğ köfte çok salçalı, vıcık vıcık olmuş beklemekten
    -Çiğ köfte 2kg koca pakette paketlenmiş, 1kg+1kg olması tercihim olurdu
    -Çiğ köfte paketinde sok tüketim tarihi yazmıyordu
    -Acı sosta son tüketim tarihi yazmıyordu
    -Acı sos yerine nar ekşisi olabilirdi
    -Lavaşlar 2kg köfteye göre az (25adet)
    -Kargo şubesi rezalet ötesiydi, İstanbul'dan Sakarya'ya 1 günde gelen çiğ köfte, kargo şubesinden 9km mesafedeki evime 4 günde geldi!!!!
    -Son olarak da 26TL iken sipariş verdiğim ürün daha elime gelmeden fiyatı indirmişler 21,90 yapmışlar, hakaret gibi!!

Elim istemeye istemeye sipariş onayına gidiyor, bir daha mı.. asla!!!

• battalbey,battalzade,komagane(izmirdeki saticilar) firmalarindan cok daha iyi bence cig kofte gayet iyi.
    yaninda verilenlerde gayet yeterli benim lavaslar artti bile
    ayrica madem kargo yakin subeye soyleyip ordan alabilirdiniz.
    2.siparisimi yakin zamamda gececegim fiyatlar gayet guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunt_etehen kullanıcısına yanıt
    -Kargocuların istediği o ya zaten müşteri gelsin alsın, müşteri kendi gidecek olsa dahi şube telefonları açmıyor, aras kargo sakarya kurumsal şubesi (müsait zamanda deneyebilirsiniz aramayı açmadıkları için problem olmuyor), yurtiçi kargo başka sipariş vermiştim bu kargodan önce elime geldi..
    -Çift lavaşlı alıştık bizim aile o yüzden 2 kat hızlı düşüyor oran

Aras kargo ile geçen gün aynı adresime sipariş vermiştim -farklı firmadan- merkezdeki çark şubeye göndermişler yanlışlıkla!!! Aras kargo bu aralar Sakarya'da çok hata yapıyor.. Gözünü seveyim UPS kargonun bir gün akşama doğru sipariş vermiştim (kargoya bile verilmez diye düşünüyordum) ertesi sabah 10'da kapımı çalmıştı kargocular!
  • Acili olsaydi alirdim. Acisiz cig kofteye aci sos surmek urfa kebabin ustune pul biber dokmek gibi oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: forestgump03

Acili olsaydi alirdim. Acisiz cig kofteye aci sos surmek urfa kebabin ustune pul biber dokmek gibi oluyor.

Acilisi var ve acisi cok guzel
    Yanindaki aci sos aci degil ama lezzet olarak oda guzel tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.