Şimdi Ara

FM 2015 ÜÇ BÜYÜKLERE GELEN İYİ OYUNCULAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet bu başlık altında alınması gereken tüm oyuncuları toplayalım. türk oyuncular da önerebilirsiniz. mesela serdar aziz alınmalı. jem karacan 2. yıl beleş oluyo alınmalı.

ilk ben önereyim balanta fenere geliyor.

• Enes Ünal derim. Genie scout'tan bakıldığında potansiyeli yüksek Türk oyunculardan biri olarak görülüyor.
  • Türk olarak sağ bek bölgesinde Ozan Tufan ve Fatih Turan'ı yabancı sıkıntısı çekiyorsanız as sağ bekleriniz yapabilirsiniz. Şener Özbayraklı da rotasyonda iyi işler yapıyor. Yine bek bölgesinde Atila Turan iyi bir alternatif. Vladlen Yurchenko, Suso gibi isimler kiralık gelip çok iyi katkı sağlıyorlar. Yedek kaleci olarak Cenk Gönen iyi iş yapar zaten Beşiktaş'ta bu dediğim FB ve GS için geçerli. Yine Nadir Çiftçi'yi kesinlikle alın bana ucuza gelmişti. Mustafa Saymak ve Bilal Başakaçıkoğlu da sağlam. Hatta alabilirseniz Emre Çolak da iyi. Koray Günter'i de öneririm 2018-2019 sezonunda efsane profili oluyor. Haydi rastgele.
  • Depay
  • victor valdes geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet ekici,kerim frei... aykut demir de stoper rotasyonu için ideal..hasan ali kaldırım da alınabilir, bjk bazen ismail köybaşını satıyo..sağbek koray altınay rotasyon için birebir bi de yurtdışına giden türkleri takip edin uyguna geri getirebilirsiniz aklıma gelen türkler bunlar yazılanlar dışında.. iyi yabancı her türlü bulunur zaten
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    yabancı da söyleyebilirsiniz depay ı farketmemiştim mesela ben burda yazılana kadar. (oyuna dün başladım)
  • ilk sezondayım enes ünal'ı takip ediyorum 9 maçtır. 7 gol 3 asistle oynadı şimdiye kadar gerçi sanırım 19 yaş altı takımında oynuyor ama yine de çok iyi performans. potansiyeli var kesinlikle.
  • kvothe6 kullanıcısına yanıt
    depay dünya kupasında döktürdü ya sağlam oyuncu luciano acosta ve kevin kampl ilk aklıma gelenler..acosta sneijderin hızlı versiyonu gibi..benteke yi kesinlikle alma

aklıma geldikçe editlerim bu mesajı
  • Yani kısaca çoğu futbolcu geliyor ancak 17 yaşındaki topcuya bile 30m€ bedel biçiliyo bu saçma olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

Yani kısaca çoğu futbolcu geliyor ancak 17 yaşındaki topcuya bile 30m€ bedel biçiliyo bu saçma olmuş

ben depay ı alamadım fenere. kulübü kabul etti ama depay gelmedi devre arasında. sezon sonu da arsenal aldı. depay ı çok merak ediyodum. neyse fenerden sonra bi juventus kariyeri açıcam oraya alıcaz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvothe6 -- 14 Aralık 2014; 15:50:33 >
  • Hocam eğer avrupada başarı yapamadıysanız gelmez ben 3.sezona girdim arsenal de depay ve 120€ istiyorlar 50 ye felanda bitirilir ama sınırlama zorluyo
  • Memphis Depay'i ne yapıp edip almaya çalışın. Biraz tuzlu gelecek başta ama karşılığını alacaksınız.
  • Jack Grealish, Nadir Çiftçi, Patrick Roberts, Adama Traore
  • Tarıq'ı tek geçerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.