Şimdi Ara

Logitech Bluetooth Audio Adapter Test Masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Teknik Özellikler

Protokol: Bluetooth 3.0

Desteklenen Bluetooth profili: A2DP

Bluetooth Çalışma menzili: 15 metre

Ek girişler: 2

Kontroller: Bluetooth Bağlantılı

Çoklu Bağlantı Desteği:Var

Ürün boyutları (U x G x Y):

• 50 mm x 50 mm x 23 mm

• 0,16 ft x 0,16 ft x 0,07 ft

Kutunun içindekiler:

• Bluetooth ® Audio Adapter

• RCA/3,5 mm kablo

• Güç kablosu

• Kullanıcı belgeleri

• sadece alıcı özellği var, keşk verici özelliğide olsaydı bu sayede tvdeki sesi bluetooth kulaklığımıza aktarabilirdik.
    bu konuda logilinkin ürünleri var 80-100TL arası ama kulanan yok. Bu yüzden cesaret edip alamıyoruz.

• Bu ürünle farkı nedir?

http://donanimhaber.com/logitech/VideoDetail.aspx?vid=2179&hd=False

Bir de ben bu cihazı Z5500 için almak istiyorum. Televizyona bağlı Z5500 ses sistemim var. Fakat PC ile arasına kablo çekmeye uygun değil. İkis ide aynı odada bulunuyor. PC'ye kaliteli Bluetooth alıcı/verici önerebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 12 Aralık 2014; 0:14:15 >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Bu ürünle farkı nedir?

http://donanimhaber.com/logitech/VideoDetail.aspx?vid=2179&hd=False

Bir de ben bu cihazı Z5500 için almak istiyorum. Televizyona bağlı Z5500 ses sistemim var. Fakat PC ile arasına kablo çekmeye uygun değil. İkis ide aynı odada bulunuyor. PC'ye kaliteli Bluetooth alıcı/verici önerebilir misiniz?

linkte verdiğiniz ürün bu ürünün eskisi. videonun tarihine bakarsanız 31.12.2011i görebilirsiniz. bu cihaz şekli yenilenmiş, biraz daha ufalmış gibi sanki.

http://www.hepsiburada.com/liste/logilink-bt0015-usb-bluetooth-v40-dongle/productDetails.aspx?productId=bd600002&categoryId=319]

bluetooth olarak da bu işinizi görürür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caparzo34 -- 12 Aralık 2014; 1:19:55 >

• tasarımolarak evinhavasına uyabilecekbirestetikte olduğunu görebiliyoruz.

Yok yok . Cidden Eski operatör sesi :D :D

Güzel inceleme güzel ürün 10/9

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    kusura bakma ama :D

Oha, verdiğin linkteki video da, ender abinin ilk 5 saniye söylediği kelimeler ile kafa hareketlerini bi takip et bakayım benim gibi 5 dakika gülecekmisin :D

bilmiyorum benmi çok takılıyorum böyle şeylere yoksa bu işin adabı mı bu :D

bak dikkat et 1 kelime ye 1 kafa hareketi :D abi iyi güldüm gece gece ya. Alkol da var biraz ondan heralde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şapkalı Mantar -- 12 Aralık 2014; 4:20:11 >
  • Arkadaşlar bi wireless adaptör var 40 tl civarında ülkemizde

bir de bloototth (yazamadım:)) adaptör var bu da 100 küsür TL

farkları da pahalı olan 10W ve kulaklık çıkışı var ucuz olan 6W.

başka fark var mı 10W gerekli mi bu konuda bilgisi olan ??
  • Testteki ilk şarkının adını bilen var mı?

• Alıyım hemen ..

• kulak içi kulaklığımı, kablosuz yapacak bir cihaz olsa daha iyi olurdu.

• @demo22
    Samsung HS3000 ürününe bakabilirsin.
    http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-hs3000-bluetooth-kulaklik-cift-telefon-destegi-gumus-siyah/productDetails.aspx?productId=telbulsamhs3000&categoryId=16218&SKU=TELBULSAMHS3000

ayrıca @DH Sezer bey bunuda incelerseniz süper olur. Taşınabilir olması ve şarj süresinin gayet yeterli olması tercih sebebi.

• merhaba sezer balta ben bu ürünün ilk versiyonunu kullanıyorum ve 3 cihazım var tv bilgisayar ve telefon tv yi kablo ile bağlayabiliyorum ama diğer ikisini tek cihazla bağlayamıyorum o yüzden bunu almak istedim tek bir sorum var iki cihazı da aynı anda kullanabiliyormuyum yani bilgisayar ve telefonu aynı anda eşleştirdiğimde birlikte kullanabilirmiyim

• Arkadaşlar ürünü optik kablo ile televizyonuma bağlı z5500 için almayı düşünüyorum rca ve aux arasında kalite farkı var mıdır? Müzik kalitesi bluetooth üzerinden düşer mi?

z5500 ile uyumu nasıl olur, teşekkürler..
  • bu ürünü kullanan var mı?
    -açılış ve kapanışta,bağlanma ve bağlantı kesilmesinde "kadın sesi ve buna benzer uyarı sesleri" var mı? bazı bluetooth lu ürünlerde bu ses oluyor.rahatsız ediyor.
    -iki çıkışa da aynı anda cihaz bağlayabilir miyiz?
    -ses kalitesi nasıl? bass ve tiz nasıl?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.