Şimdi Ara

Nexus 5 üretimi durduruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nexus 5 üretimi durduruldu

Google'ın geçen yıl ki Nexus akıllı telefonu ve belki de en çok ilgi göreni olan Nexus 5, üretici firması LG'ye de önemli bir pazar payı kazandırmıştı. Yaklaşık bir yıllık piyasa macerasından sonra Nexus 5 raflara veda etmeye hazırlanıyor. 

Google tarafından yapılan açıklamada Nexus 5 akıllı telefonunun üretiminin durdurulduğu ve satın almak isteyen tüketicilerin acele etmesi gerektiği ifade edildi. Aslında Nexus 6 modelini büyük bulanlar için Nexus 5 halen iyi bir alternatif olma özelliğini taşıyordu. Ancak LG'nin daha fazla maliyetine satış yapmak istemediği anlaşılıyor. 

Açıklamanın ardından Nexus 5 kırmızı ve beyaz versiyonlarının ABD Google Play üzerinden tamamen kaldırıldığı görüldü. Ayrıca siyah versiyonun da stoklarda kalmadığı şeklinde bir uyarı mevcut. 

Bununla birlikte Nexus 5 dünya çapında farklı Google Play mağazalarında ve perakende kanallarında satışı devam ediyor. Halen cihaza ilgi duyanlar varsa biraz acele etmesi gerekiyor zira stokların tamamen ne zaman biteceği belirsiz.  

• Guzel telefon ama bi nexus4 karizmasi yok :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış hatırlamıyorsam Nexus 5 çıktığı zaman Nexus 4'ün üretimi bitmişti. Bence yanlış yaptılar böyle şahsen Nexus telefonları severim ama Nexus 6 çok büyük taşıma sıkıntısı çekenler belkide üründen uzak duruyorlar. Keşke Nexus 5'in üretimini biraz daha geç durdursalardı.

• En efsane nexus telefonunun satisi hala devam edebilirdi nexus 6yla beraber.ama 6yi telefon,9 u tablet olarak aldirmak lazim insanlara.cunku yeninnexuslar arrik uygun fiyatli degil kar marji yuksek.dolayisiyla hala stabil bu cihaza kilit vurmak gerekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok tipsiz. geri kalan her şeyi iyi

• İyi ki bitmeden aldık :))
  • ısabet olmus.g2 varken gereksızdı kamera ve batarya handıkapı malesef yumusak karnı.
  • Bu kötü oldu. Nexus 6 çok gereksiz bi cihaz. Nexus 5 hala f/p olarak en iyi cihazlardan biriydi :/

• g3 ün türevi olsa idi neyse onuda lg yapmazdı. Güncellemele alması dışında bir espirisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Hatıramda dandik arka tasarımlı bir telefon olarak kalacak.

Ne ne? Telefonu kullandin mi hic? Bu resmdeki yuzeye dokundun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 11 Aralık 2014; 18:54:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Hatıramda dandik arka tasarımlı bir telefon olarak kalacak.

valla sirf o arka tipi için alinmaz

• 4-5ay arasi kullandim. cok seri , hızlı ve güncel bir cihaz. kamerasini eleştirenler olmus ama ben gayet memnundum. hersey megapixel değil. 8/10 mp ideal bence. ekrani g2 nin ekranina göre renkleri yikanmis. en büyük handikapi : batarya. yoksa cihaza laf yok bence. ne isiniyor ne bişi. hele mobil veri aciksa sansiniz yok yarim gün kadar gidiyor. sırf bu yüzden sattim .

• Tasarımına laf edenler bir kere olsun Nexus 5 İ eline almamış olanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Tasarımına laf edenler bir kere olsun Nexus 5 İ eline almamış olanlar

aldım, kullandım. bir n4 değil tasarımı.
  • güzel telefondu hakkını yemeyin
  • nexus 5 bir tasarım harikasıdır bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • google nexus 6 yı motorolaya yaptırarak büyük bir hata yapdı sony gibi yükselişte olan bir markaya yaptırsaydı çok daha iyi olurdu

• Safkan Android isteyenler ve uygulama geliştiriciler dışındaki güruh Nexus' un değerini anlayamaz kanımca. Önce Nexus 4 kullandım, iş arkadaşım sayesinde Nexus 5' ide deneyimledim. İkiside gerçekten güzel cihazlar. Nexus 6 ise gereksiz büyük kanımca. İnşallah Nexus 6 Mini (Moto G2) dedikoduları doğru çıkarda alabiliriz.

• Nexus çok güzel cihaz arkadaşımın cihazı kullandığımda hayran kaldım kalite akıyor şatafatlı değil ondan dolayı almak istemeyen çok nexus 6 çok büyük 5 keşke durmasaydı 2.el canlanır gibi
  • Lafa bak"en ilgi goren telefonu" sunu kabul edelimki en ilgi goren telefon su mesaji yazdigim nexus 4 dur su forumda ble nexus 4 hep ustte.nexus 5 tutulmadi kanimca.nexus 4 hep bikac adim ondeydi.ve suan 6 var ama ben 2 yildir kullaniyorum ve 5 yillik android maceramda (1 yil ios :/ ) en iyi telefonum nexus 4 dur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.