Şimdi Ara

Jazz-Note-Meriva-Fusion-Idea???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
31.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARkadaşlar Selamlar ::::: Honda Jazz 27.000 YTl
    Nissan Note 26.000 YTl DONANIMI falan önemli değil sizce hangisi????
    Opel Meriva 29.340 YTl
    Fiat Idea 28.450 YTl TEŞEKKÜRLER...
    Ford Fusion 31.530 YTl

Bi de arkadaşlar honda da metalik boya fark alıyorlar mı ne kadar? bilennler varsa?

• Tüm markaların en az satan araçlarını mı seçtin?

Jazz daha iyi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademy

Tüm markaların en az satan araçlarını mı seçtin?

Jazz daha iyi gibi
    idea bi kere düşünme bile o paraya o araç yapma fusuonda ufak geç fiyatta pahalı jazzda sil note ile meriva düşün note biraz daha ufaktır meriva gayet geniç arab ikisi arasında karara ver...ama idea düşünürsen sana ben bişey demem yani yanından bile geçme

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_500

idea bi kere düşünme bile o paraya o araç yapma fusuonda ufak geç fiyatta pahalı jazzda sil note ile meriva düşün note biraz daha ufaktır meriva gayet geniç arab ikisi arasında karara ver...ama idea düşünürsen sana ben bişey demem yani yanından bile geçme

Alıntıları Göster
    Bunlar arasından Note 1,6 en iyi seçim olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkvan -- 26 Ekim 2006; 15:12:12 >

• quote:

Orjinalden alıntı: cemturkozz

Bi de arkadaşlar honda da metalik boya fark alıyorlar mı ne kadar? bilennler varsa?

Metalik boya farkı diye birşey yok. Bütün Hondalar metalik boyalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyucel

quote:

Orjinalden alıntı: cemturkozz

Metalik boya farkı diye birşey yok. Bütün Hondalar metalik boyalı.
    Bunlar arasında en sorunsuz, en konforlu, en ekonomik (yakıt açısından) olan kesinlikle JAZZ'dır..Hele aradığın otomatik vites ise jazz bir adım daha öne çıkar şüphen olmasın..Eğer "ekonomi" önemli değil, yakıt tüketimi önemli değil, ikinci el hiç önemli değil diyorsan , donanım ve performans arıyorsan NOTE 1.6 MT al derim..Bir sonraki önerim Meriva olurdu...Fusion ve İdea hiç düşünme derim..
  • arkadaşlar ben de note-jazz ve fusion arasında kaldım. 1.4 baktım hep. ikinci el hangisini önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdilek

arkadaşlar ben de note-jazz ve fusion arasında kaldım. 1.4 baktım hep. ikinci el hangisini önerirsiniz
    1.4 fusion TDCI 2005 model 22000ytl 27bin km
    jazz 1.4elite 2006 model 10bin km 26000ytl
    fiyatlar nasıl sizce?
  • quote:

1.4 fusion TDCI 2005 model 22000ytl 27bin km
    jazz 1.4elite 2006 model 10bin km 26000ytl
    fiyatlar nasıl sizce?

Alıntıları Göster
    2005 Fusion'un fiyatı uygun ama her tarafı oynamaya başlamıştır bile..:) İşçiliği çok vasat, ayrıca Jazz'dan daha ekonomik değil..Bence Elite Jazz'ı 1 milyar aşağı çekebilirsen gayet uygun bir alışveriş yapmış olursun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: terapist70

2005 Fusion'un fiyatı uygun ama her tarafı oynamaya başlamıştır bile..:) İşçiliği çok vasat, ayrıca Jazz'dan daha ekonomik değil..Bence Elite Jazz'ı 1 milyar aşağı çekebilirsen gayet uygun bir alışveriş yapmış olursun..

Alıntıları Göster
    note hakkında bir bilgin var mı peki
    yaklaşık 25000ytl civarında 1.4motor(kampanya fiyatı tabi) jazz' a tercih edilir mi
  • quote:

note hakkında bir bilgin var mı peki
    yaklaşık 25000ytl civarında 1.4motor(kampanya fiyatı tabi) jazz' a tercih edilir mi

Alıntıları Göster
    Nissan Note hakında hep olumlu şeyler duydum, kendim kullanmadım, fakat içini inceleme şansım olmuştu..İç mekan Jazz'dan daha ferah, malzeme kalitesi daha iyi ..Dezavantajları:1- bagaj hacmi (ki kızaklı arka koltuklar öne çekilince hacim bayağı artıyor)2- İkinci eli jazz kadar iyi değil...En büyük avantajı ise kampanya ile birlikte oldukça zengin donanımı çok uygun fiyata alma şansının olması..İkisi arasındaki tercih sizin kişisel beğeni ölçütlerinize göre şekillenmeli ..En iyisi her ikisini de test edin, hangisi içinize sinerse onu tercih edin..

• quote:

Orijinalden alıntı: terapist70

Nissan Note hakında hep olumlu şeyler duydum, kendim kullanmadım, fakat içini inceleme şansım olmuştu..İç mekan Jazz'dan daha ferah, malzeme kalitesi daha iyi ..Dezavantajları:1- bagaj hacmi (ki kızaklı arka koltuklar öne çekilince hacim bayağı artıyor)2- İkinci eli jazz kadar iyi değil...En büyük avantajı ise kampanya ile birlikte oldukça zengin donanımı çok uygun fiyata alma şansının olması..İkisi arasındaki tercih sizin kişisel beğeni ölçütlerinize göre şekillenmeli ..En iyisi her ikisini de test edin, hangisi içinize sinerse onu tercih edin..

Alıntıları Göster
    Nissan Note' u tercih ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Can_vtec

Nissan Note' u tercih ederim

Alıntıları Göster
    Zor bir karar fiyat kriter değilse, diğer modeller jazzın rakibi bile olmaz fakat note çok uygun fiyatıyla öne geçiyor, Ben olsam bu sınıfta dizel bir idea alırım.
    NE YAMAN ÇELİŞKİ OLDU
  • Note 1,6 mümkünse teknası.Yeni araç olmasına ragmen epey satıldı,iç hacim geniş,arka diz mesafesi müthiş artırılabiliyor,çocuklu ailelere tavsiyedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alma-era

Note 1,6 mümkünse teknası.Yeni araç olmasına ragmen epey satıldı,iç hacim geniş,arka diz mesafesi müthiş artırılabiliyor,çocuklu ailelere tavsiyedir.
    jazzzzzzzzzzz
  • Bu araçların içinde Donanım olarak olmasada kalite ve konfor olarak en iyisi jazz arkadaşım kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbctech

Bu araçların içinde Donanım olarak olmasada kalite ve konfor olarak en iyisi jazz arkadaşım kesinlikle tavsiye ederim.
    jazz tabiki , cvt şanzımanlısı süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyaypay

jazz tabiki , cvt şanzımanlısı süper

Alıntıları Göster
    sanırım tercihim jazz olacak bi süredir araştırıyorum zaten...ama şimdi de kafamı kurcalayan sıfır mı yoksa ikinci el mi? note'un ikinci eline hiç rastlamadım zaten o yüzden galiba son karar jazzzzzz
  • quote:

sanırım tercihim jazz olacak bi süredir araştırıyorum zaten...ama şimdi de kafamı kurcalayan sıfır mı yoksa ikinci el mi? note'un ikinci eline hiç rastlamadım zaten o yüzden galiba son karar jazzzzzz

Alıntıları Göster
    Bu arabalar sorunsuzdur, o nedenle ikinci elinin riski düşük..Kazasız olduğu sürece sorun olmaz..Benim şimdiki aklım olsa 2. el alırdım..Her yıl için neredeyse 4-5 milyar fark ediyor, az değil..Ama jazz ikinci elde çok tutulan bir araba, o nedenle istediğin renk ve özelliklerde bulmakta zorlanabilirsin..

• quote:

Alıntıları Göster
    muratdilek.

Eğer tercihini sıfır km araçtan yana kullanacaksan elimden gelen yardımı yaparım. İkinci el içinde yaparım fakat şu anda elimde 2. el jazz'ım yok malasef.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.