Şimdi Ara

Fm 15 Portsmouth Kariyerim || The Road to Premiership ( 3.sezon )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Fm 13 te chesterfield ile kariyer açmıştım hatırlarsanızhttp://forum.donanimhaber.com/m_75289848/tm.htm .Şimdide ingiltere League 2'de(4.lig) bulunan Portsmouth takımını Premier lige çıkarmaya çalişacagiz . Takip edecek arkadaşlar yorumlarınıda eksik etmezlerse sevinirim , bende böylece yazacak birşeyler bulabilirim.

Taktik ve transferler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 18 Aralık 2014; 22:03:00 >

• 2.tur kupa maçında efsane bi skor aldık Nottingham forest a karşı . Amacımız hucum futbolu .Ama 3.turda Manchester united geldi

Lig maçlarını 10 ar şeklinde paylaşmayı düşünüyorum.Pek önemsemiyorum alt ligdeki maçları çünkü .Ancka böyle sansasyonel skorları paylaşırım mutlaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 11 Aralık 2014; 2:26:44 >
  • Basarilar dostum , takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

2.tur kupa maçında efsane bi skor aldık Nottingham forest a karşı . Amacımız hucum futbolu .Ama 3.turda Manchester united geldi

Lig maçlarını 10 ar şeklinde paylaşmayı düşünüyorum.Pek önemsemiyorum alt ligdeki maçları çünkü .Ancka böyle sansasyonel skorları paylaşırım mutlaka

Brian Clough'ın kemikleri sızlamıştır hocam. Porstmouth İngiltere liglerinde Chelsea ve Blackburn Rovers ile favorimdir. 2006-2007'de falan 3'ü Premier League'de iken acayip tadını çıkarıyordum ama sonra Porstmouth gitti bir daha da gelemedi.

Neyse başarılar hocam, takipteyim.

• teşekkürler arkadaşlar yorumlar için .bakalım daha kimlerin kemiklerinizi sızlatacagiz . Man utd tam kadro oynadı ona ragmen 2 gol attık , mağlup olsakta memnunum artık full konsantre lige odaklandık .

• Yıldız oyuncu sakatlandı

Ivan klasnic bileği kırıldıgından dolayı 5 ay aramızda olamayacak . Portsmouth acaba neler yapacak klasnicsiz

Takım görüldügü gibi klasnic olmadanda büyük karakter koydu ortaya .

Öte yandan devre arasında Pablo aimar i kadromuza kattık ilk maçında oda 5 ay sakatlandı .Bi duş almak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 11 Aralık 2014; 18:01:40 >

• taktiği bi paylaşabilirmisin hocam...wolfburgla oynuyorum. ilk sezon henüz.bi taktik bulamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: herospa

taktiği bi paylaşabilirmisin hocam...wolfburgla oynuyorum. ilk sezon henüz.bi taktik bulamadım...

Üst ligler için bu taktigi önermiyorum hocam .Üst liglere çıkınca bende değiştirecegim taktiği .
  • maçların ngüzel takipteyım sakatlıklar baya sanssızlık olmus
  • Sakatlıklar baya şanssız olmuş.
  • Herşeye rağmen üst lige çkıyoruz . Ancak bekledigim gibi bi sezon geçiremedik , kulup bile mayıs ayında anca teklif sundu.Bakalim bi sonraki sezon neler olacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 13 Aralık 2014; 1:10:55 >
  • Yeni sezon için transferler ve kadro derinliği . Sol kanat ve forvete birer transfer yapmayı düşünüyorum .
     Fm 15 Portsmouth Kariyerim || The Road to Premiership ( 3.sezon ) Fm 15 Portsmouth Kariyerim || The Road to Premiership ( 3.sezon )

• üst lige çıkmak güzel transferler seviyene göre iyi arsenal gibi takımlardan kiralamayı dene eksik yerlerine oyuncu
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChiDosHi

üst lige çıkmak güzel transferler seviyene göre iyi arsenal gibi takımlardan kiralamayı dene eksik yerlerine oyuncu

Kulupler kiralik tekliflerimi kabul etselerde oyuncular gelmek istemiyo maalesef.
    3.lige yeni ciktik dusmenin en buyuk adayi olarak gosteriliyorum.Ancak cok iyi bi kadro kurdugumu dusunuyorum denis straqularsi yi bi turlu ikna edemedim.gelirse sezonda 40 golu var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

quote:

Orijinalden alıntı: ChiDosHi

üst lige çıkmak güzel transferler seviyene göre iyi arsenal gibi takımlardan kiralamayı dene eksik yerlerine oyuncu

Kulupler kiralik tekliflerimi kabul etselerde oyuncular gelmek istemiyo maalesef.
    3.lige yeni ciktik dusmenin en buyuk adayi olarak gosteriliyorum.Ancak cok iyi bi kadro kurdugumu dusunuyorum denis straqularsi yi bi turlu ikna edemedim.gelirse sezonda 40 golu var :)

gelirse 50 gol atar bence :D ikna etme olayları fm 14de göre kolay ama lig seviyesi belli
  • ilk 10 hafta puan tablosu . Kulüp orta sıralarda bitir yeter dedi , bizde işi biraz abarttık sanırım

Yalnız finansal fair playa takıldık , oyuculara vermemiz gereken maaştan fazlasını veriyormuşuz. Halbuki 1 milyon daha maaş ve 500 bin daha transfer bütçem var . Transfer ambargosu kayuldu takıma .

10.maçtan sonra takımın yıldızı campbell uzun süreli olarak aramızda olamayacak , işin garip tarafı hep yıldız forvetlerim sakatlanıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 14 Aralık 2014; 21:46:04 >

• Cuvelier'i öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergio Agüero

Cuvelier'i öneririm

Mevcut ortasahalarım daha iyi hocam . Hem transfer ambargom var , heralde bi süre adam alamayacagim .
  • Şu finansal fair play ne saçma işmiş arkadaş , Trasnsfer ambargosu hala kalkmadı . Devre arasındada adam alamadım üstüne finans düzelsin diye 2 adam gönderdim yine aynı . Kulup önümüzdeki aylarda düzelecegini söylüyor ama pek umudum yok .

2 yıldır takımımda oynayan sağ kanadım , efsane oynuyor eleman yaptıgı asiste bakın :) 1-2 seneye 10 milyona okuturum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 15 Aralık 2014; 1:22:46 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.