Şimdi Ara

VLC Android uygulaması nihai sürüme kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• VLC Android uygulaması nihai sürüme kavuştu

Masaüstü platformunun en popüler medya oynatıcılarından birisi olan VLC, Android platformunda iki yıldır beta olarak kullanımını sürdürüyordu. 1.0 güncellemesi ile uygulama betadan çıktı. 

Yeni güncelleme ile VLC artık 64-bit işlemcilere yani ARMv8 komut setine destek sunuyor. Ayrıca Android 5.0 için de çeşitli hata düzeltmeleri içeriyor. Android 4.3 ve üzeri sistemler için donanım hızlandırma da varsayılan olarak açık hale getirildi. 

• Mx playerı değiştireceğimi düşünmüyorum.

• Güzel yapmışlar. Mx player tarzi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarda vardı kullanmıyordum. Telefonda güzel gibi duruyor. mx player kullanıyordum android lollipopla uyumsuz olduğu için silmek zorunda kaldım. Bu işimi görür

• Pc de vlc kullanıyorum ama mobilde Mx playerin yerini tutması çok zor. Mx o kadar stabil bir uygulama ki, açmadığı format yok ve bir kere bile çökmedi.

• atı alan üsküdarı geçti artık çok geç kalındı mx player anroidin tekeli oldu
  • Geçen mx avi formatını açmayınca bunu denedim hoş geldi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Pc de vlc kullanıyorum ama mobilde Mx playerin yerini tutması çok zor. Mx o kadar stabil bir uygulama ki, açmadığı format yok ve bir kere bile çökmedi.

Aynen +1
    Videoyu açmazsa kendi codec ini kullanıyor oda yetmesse ekstra codec paketi var play storede.mx playerin yerini alamaz sanmıyorum.

• Optimis g nin acamadigi video olmadı g2 nin acamadıklarinida calistiriyor bilinmeyen kodeke rastlarsam yuklerim ...

• Mx player var 2 yildir bir kere bi ayariyla oynamadim 1 kere acmadigi video altyazi olmadi ve cokmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Pc de vlc kullanıyorum ama mobilde Mx playerin yerini tutması çok zor. Mx o kadar stabil bir uygulama ki, açmadığı format yok ve bir kere bile çökmedi.

Neden telefonun kendi video oynatıcısı yerine bu?
  • Tam sürüme geçmesine rağmen hala stabil çalışmıyor. Mx player ı yakalaması çok zor.

Mx Player'ın açmadığı popüler format yoktu fakat 1 2 hafta önce ac3 desteğini kesti.Şu an Vlc nin tek artısı ac3 e destek sunması benim için.

• Kararlı sürüme geçtiğini duyunca denemek için yükledim. Fakat biraz zorlayınca hemen çöktü. Mx player ise android kullandığım ilk günden beri çatır çatır çalışıyor. Vlc devrim niteliğinde bir çılgınlık yapmadıkça çok zor Mx'i geçmesi.

• Android de degismeyecegim 2 program mx player ve poweramp tır.
    Stok video ve muzik uygulamalarını kaldırdım. Ikisink kullanıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.