Şimdi Ara

Dizi önerisi lazım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzlediğim ve beğendiğim diziler. Zaten hepsi efsanedir..

Prison Break
    Dexter
    Spartacus
    Breaking Bad ( 3.sezonda bırakmıştım lisede bi kaç yıl önce derslerden dolayı sıfırdan başlamayı düşünüyorum başka tavsiyeler lazım..)
    Himym
    Arrow ( Hala izliyorum kendimi biraz zorlasamda)

Dexter gibi spartacus gibi bi oturuşta hiç sıkılmadan izleyebileceğim dizi var mı başka?
    Şimdiden teşekkürler.. Eklemediğim diziler olabilir sizler yazdıkça düzenlerim.

• The Walking dead izle bence veya Game of thrones .Spartacus Breaking badden sonra hiçbiri sarmıyor artık sadece walking dead ile game of thronees kaldı izlediğim diziler.dizi izlemeyi bıraktım sayılır hiçbiri sarmıyor artık.The Walking dead arrowdan çok daha iyi arrowu ben 2.sezonda bıraktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heisenbergww22 -- 10 Aralık 2014; 21:34:15 >
  • heisenbergww22 kullanıcısına yanıt
    Bu diziyi eklemeyi nasıl unuturum. İzliyorum hocam got'u.. Twd'nin ilk sezonlarını izleyip bırakmıştım başlayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LityumBor

Bu diziyi eklemeyi nasıl unuturum. İzliyorum hocam got'u.. Twd'nin ilk sezonlarını izleyip bırakmıştım başlayabilirim.

walking dead farklı dizi bırakanlarda var ama izlettiriyor kendini sen bilirsin
  • quote:

İzlediğim ve beğendiğim diziler. Zaten hepsi efsanedir..

Prison Break
    Dexter
    Spartacus
    Breaking Bad ( 3.sezonda bırakmıştım lisede bi kaç yıl önce derslerden dolayı sıfırdan başlamayı düşünüyorum başka tavsiyeler lazım..)
    Himym

Dexter gibi spartacus gibi bi oturuşta hiç sıkılmadan izleyebileceğim dizi var mı başka?

True Detective
    Fargo
    OZ
    Band of Brothers
    Homeland
    Louie
    Lost
    Person of Interest

Hepsi hem sürükleyici hemde kaliteli dizlerdendir(Yazdığınız "efsanelerden" daha iyi diye düşünüyorum çoğu)

House of cards ve Boardwalk EMpire ve The Newsroom'da var ancak bu 3'ü sıkabilir sizi, tam sürükleyici sayılacak diziler değil çünkü, ancak ağır, günde 1 bölüm izleyeceğiniz dizi arıyorsanız bu 3'ü iyidir, insana bir şeyler katar diyebileceğimiz türdendir(Mesela Breaking Bad gibi)

• fargo
    banshee

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürükleyici demişsin ve listende LOST yok o zaman hemen başla derim
  • Sons of Anarchy
    True Detectıve
    OZ
    Supernatural
  • Chuck sıkılmadan izlersin

• Gotham
    Hannibal
    Sons of Anarchy 1.sezonun sonralarından itibaren sürükleyici oluyor.
    Supernatural
    The Originals
  • Tavsiyem twd izleme zamanina yazik. O kadar izledim biraktim. Simdi keske hic baslamasaydim diyorum zaman kaybi. Önerilerim :
    Hannibal
    Game of thrones
    Chuck
    True detective
    Fargo
    Shameless
    Sherlock
    Vikings
    Hepsi birbirinden guzeldir.

• quote:

İzlediğim ve beğendiğim diziler. Zaten hepsi efsanedir..

Prison Break
    Dexter
    Spartacus
    Himym

bi oturuşta hiç sıkılmadan izleyebileceğinhttp://www.imdb.com/title/tt0285331/ 24

• Hell on wheels. Black sails. Falling Skies . Thé 100. Seinfeld.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • True detective/ Day break / lost room / it crowd / the sopranos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.