Şimdi Ara

Football Manager 15 Takım tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birbirimize takım tavsiye edeceğimiz bir başlık olması gerektiğini düşündüm o yüzdende açtım.

Öncelikle ben bir tavsiye isteyeyim başarıya aç, finans açısından güçlü bir kulüp arıyorum.

• Burnley ile kariyere başladım az önce. Borcu yok, bütçesi düşük ve yıllık toplam maaş 25.000.000 euro veriyor. Premier lig için gayet küçük bir kulüp. Ligde tutabilecek miyiz bakalım...
  • İspanya:Real Sociedad
    İtalya:Genoa
    Ingiltere:Arsenal,Waftord
    Türkiye:Sivasspor
    Fransa:Lille

Düşünülebilir İyi Oyunlar Kardeş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayserispor

• Arsenal'in menajerlik koltuğunu seçtim bende ilk başta iki transfer yaptım Arsenal'de ki sol bek boşluğundan dolayı rekor bir transfer ücretiyle David Alaba ve Orta Saha için ise Kevin De Bruyne'yi kadroya kattım ikiside takımı çok iyi uyum sağladılar tavsiye ederim.
  • granada
  • -Liverpool
    -Arsenal
    -Nottingham Forest
    -Bordeux
    -Torino
    -Inter
    -Milan
    -Atalanta
    -Napoli
    -Bayer Leverkusen
    -Genoa
    -Deportivo La Coruna
    -Las Palmas
    -Bursaspor
    -Eskişehirspor
  • Molde
  • sherlockedd S kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Bende Arsenaldeyim Depayi Çok Tavsiye Ederim 16 MAC 10 GOL 4 ASİST WELBECK ide oynat gol kralı ligde bende.

• benzema50 B kullanıcısına yanıt
    Oynadıgın taktik nasıl hocam başarı elde edebiliyor musun ben daha uygun taktiği bulamadım?
  • sherlockedd S kullanıcısına yanıt
    Genel Taktiğim
    4-2-3-1
    W.Szczesny

K.Gibbs Balanta Mertesacker Chambers

A.Ramsey V.Wanyama

M.Depay M.Özil T.Walcott

D.Welbeck

Bir Diğer Taktiğim İse
    4-2-2-2

W.Szczesny

K.Gibbs Balanta Mertesacker Chambers

A.Ramsey V.Wanyama

M.Depay A.Sanchez

W.Bony D.Welbeck
  • Bölgesel Amatör Lig yamasını indirin, memleketinizin takımını süper lige çıkarın bak o zaman zevki görürsünüz.
  • Hocam memleket kırım olunca
  • benzema50 B kullanıcısına yanıt
    Forvetlerden hiç verim alamıyorum ben hocam welbeck ve giroud 15 maçta ikisi toplam 7-8 gol atabildiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 14alper41

Bölgesel Amatör Lig yamasını indirin, memleketinizin takımını süper lige çıkarın bak o zaman zevki görürsünüz.

hocam nerde bulabiliriz o yamayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: calderon7

quote:

Bölgesel Amatör Lig yamasını indirin, memleketinizin takımını süper lige çıkarın bak o zaman zevki görürsünüz.

http://speedy.sh/SxSeU/Turkey-Level-5-3.-Lig-and-BAL-Level-6-inactive-with-teams-can-be-promoted-FCACEE2A-956F-4A16-8CC7-6F33470AAB93.fmf

• quote:

quote:

quote:

http://speedy.sh/SxSeU/Turkey-Level-5-3.-Lig-and-BAL-Level-6-inactive-with-teams-can-be-promoted-FCACEE2A-956F-4A16-8CC7-6F33470AAB93.fmf

sağolasın hocam yalnız genelde bu yamalarda yabancı sınırı falan kaldırılıyor sanırım bunda öyle bişey yok dimi

• quote:

quote:

quote:

quote:

sağolasın hocam yalnız genelde bu yamalarda yabancı sınırı falan kaldırılıyor sanırım bunda öyle bişey yok dimi

yok, zaten yabancı sınırının kalkması oyunun bütün zevkini götürüyor, özenle buldum bu yamayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sherlockedd

Hocam memleket kırım olunca

al ingiltere 6.liginden bi takım sende, premier lige çıkana kadar 10 sene olur zaten.
  • Nottingham Forest.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.