Şimdi Ara

SATILIK ASTRO A50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar herkese iyi günler;

ASTRO A50 : Ürünü yaklaşık bir yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum, kondisyon olarak sıfır ayarında dır, kutusu ve kutu içeriği eksiksizdir.

SATILMIŞTIR = kyosan

Takas kesinlikle düşünmüyorum, lütfen teklif etmeyiniz.

Herkese iyi forumlar, sorunsuz alışverişler dilerim...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beceriksiz Adam -- 17 Nisan 2015; 17:26:57 >

• Sifir fiyatina 1 yillik ikinci el urunu mu satmaya calisiyorsunuz?
  • Kulaklığın ABD sıfır fiyatı 249 $ şu anda yani yaklaşık 645 TL.
    Daha önce fiyatı 550'ye çekmiştiniz şimdi tekrar 650 TL'ye çıkartmışsınız. Fiyat çok yüksek hocam.
  • Fiyat 299 $ buyrun link...

http://www.amazon.com/ASTRO-Gaming-Wireless-Headset-Xbox-360/dp/B0091WIOJ2/ref=sr_1_2?s=videogames&ie=UTF8&qid=1426975985&sr=1-2&keywords=astro+a50

Şuda var, doğrudur ara ara ufak indirimler oluyor, ama sevgili çok bilen arkadaşlarım, biz bu fiyata alabiliyor muyuz onu söyler misiniz, önemli olan bu...

Ürün fiyatı 299 $, 110 $ gümrük vergisi 55 $ kargo ücreti toplam maliyet 464 $ bugün ki kur ile yaklaşık 1.200 TL. yazı ile bin ikiyüz Türk Lirası,

Bana geçen yıl yaklaşık 950 TL mal olmuştu ve ürün tamamen sıfır kondisyonda, bu sebepten bana göre fiyat uygun, hatta bana neden bu kadar uygun fiyata satıyorsun diye özel mesaj atan arkadaşlar oldu.

Satış konularına boş mesaj atıp insanların keyfini kaçırmaktan LÜTFEN vazgeçin, saygılarımla...
  • Hocam Çok ararsınız satmayin bence ben sattım geri aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam, Astro A50 nin mükemmel bir kulaklık olduğunu ancak sizin gibi kullananlar bilir, ben ihtiyacım doğrultusunda daha iyi bir kulaklık aldım ama paraya ihtiyacım olmasaydı A50 yide elimde tutmak isterdim, değerli yorumunuz için teşekkür ederim...
  • Daha iyi derken hocam ne aldınız merak ettim doğrusu :)
  • Bayerdynamic MMX 300 ve New Astro Mixamp Pro, hocam daha iyi derken Astro A50 kötü olduğu için değil, ben fps oyunlarında ses kastığım için böyle bir ürüne yöneldim, farklı ihtiyaç doğrultusunda en iyisi yoksa bir çok kullanıcı arasındaki ses farkını anlamayacaktır, hatta MMX 300 için basları az vs. diyecektir, saygılarımla...

http://europe.beyerdynamic.com/shop/mmx-300.html

http://www.astrogaming.com/mixamp%E2%84%A2-pro/3AM99-AGU9X-975.html
  • Anladım hocam zaten bayerdynamicten başka bir şey tercih edilemezdi :) Tekrardan hayırlı olsun:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.