Şimdi Ara

Kingston HyperX Cloud Kulaklık 150 TL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
3.448
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gameekstra şaşırtmaya devam ediyor. amazonda ki indirimli fiyatı ile aynı !
  • param yok neden böyle fırsatlar yapıyor bunlar
  • Amazon'da $60'dı sanırım. Kulaklığın ses&malzeme kalitesi hakkında pek bilgim yok ama fiyat güzel gerçekten.
  • Ya ben bunu aldımda almadan 1 saat önce resimdeki siyah-kırmızı olanını aldım. Şimdi resimde beyaz olanını gösteriyorlar ve siparişte geçenin resmine tıkladığımda ise yine beyaz görünüyor. Bana beyazı mı kırmızıyı mı yollayacaklar? Ben kırmızı istiyordum halbuki.
  • Logitech almaya korkar oldum kendi adıma, da kingstonda sıkıntı yoktur sanırım.Korkar oldum çunku teknosa kliksa falan teşhir meşhir urunu diye 3-5 tlden okutuyor.Logitech alıyım derken teşhir urunu çıkar mıkar diye tırsıyorum artık.Alıp deneyen olursa yorumlara göre alınabilir guzel fiyat
  • Kullanan olarak almak isteyenlere bilgi olsun.

Ürün sürücü kalitesi olarak çok iyi tek eksisi harici bir ses kartıyla gelmiyor oluşu.

2-3 saatlik kullanımlarda rahatsızlık hissetmedim ve (kadife olanı kullanıyorum) terletme yapmadı.

Mikrofonu çok az deneyebildim fakat dış sesleri iyi örtemiyor ki bu aslında yazılım hilesi yani ses kartı olmadığından kaynaklanıyor yoksa kalitesi iyidir orasını bilemem. Ama ucundaki sünger işe yarıyor olmalı ki patlama sesleri olmuyor.

Aşırı bir bass performansı yok ortalamanın üzerinde tizler de aynı şekilde. Ama sesteki bütün dedayları başarılı bir şekilde verebiliyor. Müzik dinlemeye de uygun diyebilirim.

Ses seviyesi diğer kulaklıklara göre biraz düşük kalıyor fakat benim için fazla bile.

Yalıtımı iyi sayılır ama daha iyi olmasını bekliyordum açıkçası.

Son seste bile bozulma yapmıyor.

Kutu içeriği zengin ayrıca kendi kablosunun 1 metre oluşu benim en sevdiğim yanı. Çünkü bana yetiyor ve uzun olsaydı kısaltmanın mümkünü yok ama yetmezse kutusundan uzatma kabloları çıkıyor zaten. Tabi bazısının hoşuna gitmeyecektir kısa oluşu.

Dokunduğunuzda çok kaliteli bir his veriyor logitech G230-430 la kıyaslandığında daha kaliteli hissi var.

Şimdilik bunlar aklıma gelenler başka merak ettiğiniz şeyler varsa sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S_A_S -- 10 Aralık 2014; 19:46:12 >

• bu aralar yurtdışından ürün getirtiyorum :)
  • 2 gün öncede aynı indirimi yaptılar 5 saat sonra stokları bitmişti benimkinide daha bugün kargoya verebildiler bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklıktır daha da ucuza hiç bir yerden alamassınız kulaklık almayı düşünüyorsanız bence daha düşünmeyin alın.
  • arkadaşlar turuncu siberia v2 teknosada 150 tl onada bakabilirsiniz gerçekten harika fırsat
  • Bu kulaklıklar ile Takstar Pro 80 kulaklıklar özdeş, sadece mikrofon eklenmiş. Beraberinde gelen aksesuvarlar oldukça fazla ve kulaklığı telefonda kullanmak için mikrofon ve hoparlör uçlarını birleştiren aksesuvar da var.
    Sadece müzik dinlemek için alacak olup mikrofon ihtiyacı olmayanlar daha ucuza Takstar Pro 80 veya aynı sürücüye sahip açık versiyonu olan Takstar hi2050'yi Aliexpress'ten 30-40 dolara alabilirler.

Genel olarak amaç iyi müzik dinlemekse paranızın yettiği en iyi kulaklığı almak mantıklı olacaktır, değilse sürekli arayış içinde oluyorsunuz, uzun vadede daha pahalıya geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus000

Bu kulaklıklar ile Takstar Pro 80 kulaklıklar özdeş, sadece mikrofon eklenmiş. Beraberinde gelen aksesuvarlar oldukça fazla ve kulaklığı telefonda kullanmak için mikrofon ve hoparlör uçlarını birleştiren aksesuvar da var.
    Sadece müzik dinlemek için alacak olup mikrofon ihtiyacı olmayanlar daha ucuza Takstar Pro 80 veya aynı sürücüye sahip açık versiyonu olan Takstar hi2050'yi Aliexpress'ten 30-40 dolara alabilirler.

Genel olarak amaç iyi müzik dinlemekse paranızın yettiği en iyi kulaklığı almak mantıklı olacaktır, değilse sürekli arayış içinde oluyorsunuz, uzun vadede daha pahalıya geliyor.

Ürüm QPAD tarafından üretilmiş, QPAD QH-90 Pro Gaming Hi-Fi Headset olarak geçiyor. İsviçreli firma, senin takstar pro bunun çakması, alacak olanlara öneririm bu fiyata bedava.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Sound Blaster Cinema: Realistic Surround Sound anakartımda dahili olarak mevcut olan ses kartım. Sizce ses kartım HyperX'i kaldırır mı? Yeni bir ses kartı gerekir mi?

• Teknoseyir incelemesi.
  • Kesinlikle harika bi kulaklık. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi tek eksisi ses kartıyla gelmiyor oluşu. Kutudan deri ve kadife padler çıkıyor. Kadife pad kadar güzel hissettiriyor ki kulaklığı kullanmayacak olsam bile kafama geçiriyorum. Gerçekten adı gibi bulut gibi hissediyorsunuz kafada. Daha önceden g35 kullandım. Sözde ikisi aynı ağırlıkta ama g35 bunun 2 katı daha ağır hissetttiriyor kafada. Kulaklığın empedansının 60 ohm olduğunu unutmayın. Anakarta dahili ses kartı ile kulaklıktan tam performans alamayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maskeli Bilo -- 11 Aralık 2014; 10:33:37 >
  • Kulaklık siparişini geçtim.
    Yurt içi yurt dışı incelemelerde çok iyi olarak nitelendirilen bir kulaklık. Yalnız kırmızı-siyah renk olsaydı daha iyi olurdu. Beyaz bölgeler kirlenmeye daha açık.
  • Bu sirketlerin isimlendirme politikalarindan tiksinti geldi, yillarca LCD diye satilan televizyonun teknoljisi degismis gibi gostermek icin adi birden bire LED oluverdi, LED ne diyecek olsan insanlar artik ince televizyon diyorlar, ne oldugunu bilen bile yok. Ayni sekilde simdilerde "cloud" kelimesi de alakali alakasiz her seyin sonuna eklenir oldu, ne oldugunu anlat diyince suslu sozler ile dolu anlamsiz bir tanimlama ardindan akilda kalan sey "yeni (en son) teknoloji" oluyor. cloud ne alaka ya kulaklik icin? :)) komiklesmeye basladilar artik. urunun kalitesine, ozelliklerine birsey diyemem, bilmiyorum, ama sirf isimlendirmeden uzerini cizerim arkads :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

Bu sirketlerin isimlendirme politikalarindan tiksinti geldi, yillarca LCD diye satilan televizyonun teknoljisi degismis gibi gostermek icin adi birden bire LED oluverdi, LED ne diyecek olsan insanlar artik ince televizyon diyorlar, ne oldugunu bilen bile yok. Ayni sekilde simdilerde "cloud" kelimesi de alakali alakasiz her seyin sonuna eklenir oldu, ne oldugunu anlat diyince suslu sozler ile dolu anlamsiz bir tanimlama ardindan akilda kalan sey "yeni (en son) teknoloji" oluyor. cloud ne alaka ya kulaklik icin? :)) komiklesmeye basladilar artik. urunun kalitesine, ozelliklerine birsey diyemem, bilmiyorum, ama sirf isimlendirmeden uzerini cizerim arkads :))

quote:

HyperX Cloud

Siz ağrı yaşamadan oyun oynarken rakipleriniz sizin karşınızda ezilir. HyperX® Cloud çok yumuşak yastıklamalı kulaklıkla kafanızı sararken, hafızalı kulak yastıkları ve deri benzeri yastıklamalı kulaklık hazneleri ile kafanızı sararken uzun saatler oynadığınızda bile rahatınız bozulmaz.

Sanırım neden Cloud dediklerini anlamışsındır artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 11 Aralık 2014; 11:37:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

Orijinalden alıntı: zengier

Bu sirketlerin isimlendirme politikalarindan tiksinti geldi, yillarca LCD diye satilan televizyonun teknoljisi degismis gibi gostermek icin adi birden bire LED oluverdi, LED ne diyecek olsan insanlar artik ince televizyon diyorlar, ne oldugunu bilen bile yok. Ayni sekilde simdilerde "cloud" kelimesi de alakali alakasiz her seyin sonuna eklenir oldu, ne oldugunu anlat diyince suslu sozler ile dolu anlamsiz bir tanimlama ardindan akilda kalan sey "yeni (en son) teknoloji" oluyor. cloud ne alaka ya kulaklik icin? :)) komiklesmeye basladilar artik. urunun kalitesine, ozelliklerine birsey diyemem, bilmiyorum, ama sirf isimlendirmeden uzerini cizerim arkads :))

quote:

HyperX Cloud

Siz ağrı yaşamadan oyun oynarken rakipleriniz sizin karşınızda ezilir. HyperX® Cloud çok yumuşak yastıklamalı kulaklıkla kafanızı sararken, hafızalı kulak yastıkları ve deri benzeri yastıklamalı kulaklık hazneleri ile kafanızı sararken uzun saatler oynadığınızda bile rahatınız bozulmaz.

Sanırım neden Cloud dediklerini anlamışsındır artık.

urunun tanimi rahat oldugu uzerine, ancak rahalik ile bulut un baglantisini malesef ben kuramiyorum. zorlarsam hani hafiflik icin bulut demislerdir diyecegim, ancak ilki eslesmiyor bende :) . yumusak dicem, o da degil .. bende ariza var belkide :D

• aslında tamda o yüzden ismi cloud, bulut gibi yumuşak,nazik kafanda uzun süre durabilir, ağrıtmaz vs.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.