Şimdi Ara

İphone kulaklığı mı yoksa cx200 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iphone kulaklığından daha mı iyi cx200. Ona gore alacağım yardım ederseniz sevinirim

• tabii ki cx 200 iphone kulaklığı berbattır
  • Cx 200 tabiki daha iyi gereksiz soru
  • Elimde iphone 5s kulaklığı ve cx200 var. Kesinlikle cx200
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokmanbalci

Elimde iphone 5s kulaklığı ve cx200 var. Kesinlikle cx200
    Elimde 5s ve cx 200 var, cx200 biraz daha iyi abartı bir fark yok aralarında eğer iphone kulaklığına sahipsen sakın cx200 alma , yok ben sıfırdan alıcam diyorsanda kulaklık mikforonu ile görüşmek senin için önemlise iphone kulaklığıını tercih et dediğim gibi öyle büyük bir fark yok aralarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donda

Elimde 5s ve cx 200 var, cx200 biraz daha iyi abartı bir fark yok aralarında eğer iphone kulaklığına sahipsen sakın cx200 alma , yok ben sıfırdan alıcam diyorsanda kulaklık mikforonu ile görüşmek senin için önemlise iphone kulaklığıını tercih et dediğim gibi öyle büyük bir fark yok aralarında.

Alıntıları Göster
    çok merak ediyorum tabiki cx200 dşiyen arkadaşlar c200 ün mikrofonu bile yok telefonda kullanacaksan bu büyük bir dezavantaj earpods kesinlikle güzel bir kulaklık aman aman bir fark olacağını sanmıyorum sonuçta arada4 tl fark var ve earpods mikrofonlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basto -- 17 Aralık 2014; 15:52:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: basto

çok merak ediyorum tabiki cx200 dşiyen arkadaşlar c200 ün mikrofonu bile yok telefonda kullanacaksan bu büyük bir dezavantaj earpods kesinlikle güzel bir kulaklık aman aman bir fark olacağını sanmıyorum sonuçta arada4 tl fark var ve earpods mikrofonlu

Alıntıları Göster
    bende bunu soruyorum
    http://www.vatanbilgisayar.com/me186tu_a-ma850g_b-apple-in-ear-headphones-kumandali-kulakici-kulaklik.html#yorumlar
    bumu cx 200 mü

• basto B kullanıcısına yanıt
    orj mi diye düşünüyorum ama vatan yani 99 tl bence çok iyi fakat cx 200 ii de mediamarkt de 79 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4giyotin

orj mi diye düşünüyorum ama vatan yani 99 tl bence çok iyi fakat cx 200 ii de mediamarkt de 79 tl

yani ben kesinlikle inanmıyorum apple store un abd sitesine baktım orada da 79 dolar mümkün değil vatan olması değiştirmez bence media markt in yıllardır spot malları ucuz diye millete kakaladığını bilmeyen yok mallar kaliteli çıkabilir orası ayrı bi mevzu yarın apple ı arayıp bakacağım çok merak ettim
    ee hocam aradınız mı
  • quote:

ee hocam aradınız mı

apple store dışında satılan ürünler ile ilgili yorum yapamıyoruz dedi
    bende aradım bu mesajı yazdıktan sonra adamla uzun uzun konuştuk dedim sizden mi almıştır muhakkak bizden almıştır bende şaşırdım bu fiyata falan diyodu
  • quote:

bende aradım bu mesajı yazdıktan sonra adamla uzun uzun konuştuk dedim sizden mi almıştır muhakkak bizden almıştır bende şaşırdım bu fiyata falan diyodu

nasıl yani orjinal miymiş anlamadım
    vatana sorun falan dedi ilk dedim vatan kendi malını kötüleyecek değildir heralde sonra ürün doğru applenın sitesinde 199 tl dedi ama vatan orj olmayan ürün satmaz heralde falan dedi
    kendi bileceği iş belki kötü bi tabir olcak ama batmak isterse 30 tl den bile satar fln
  • quote:

vatana sorun falan dedi ilk dedim vatan kendi malını kötüleyecek değildir heralde sonra ürün doğru applenın sitesinde 199 tl dedi ama vatan orj olmayan ürün satmaz heralde falan dedi
    kendi bileceği iş belki kötü bi tabir olcak ama batmak isterse 30 tl den bile satar fln

alırsan yorumlarını yazarsan sevinirim ben vazgeçtim şimdilik
  • quote:

Mikrofonu sormuyor ki arkadaş ses kalitesini soruyor.

Mikrofon olmayınca ne oluyor, ses kalitesi mi düşüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

quote:

Mikrofonu sormuyor ki arkadaş ses kalitesini soruyor.

Mikrofon olmayınca ne oluyor, ses kalitesi mi düşüyor?

Mikrofonu olmayan kulaklıgın fiyatı ile mikrofonu olan kulakliğın fiyatı arasındaki farkı belirttim ben tercih kendisine kalmış banane
    Haklısınız fakat kulaklık fiyatını mikrofonlu olup olmaması etkilemiyor. Kullandığım kulaklık 300 tl ve mikrofonsuz. Sennheiser ie800 yaklaşık 2000 tl ve mikrofonsuz. Emin olun apple'ın kulaklığında ne sahne var nede izolasyon. O kulaklığın o kadar popüler olması iphone kulaklığı olmasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

Haklısınız fakat kulaklık fiyatını mikrofonlu olup olmaması etkilemiyor. Kullandığım kulaklık 300 tl ve mikrofonsuz. Sennheiser ie800 yaklaşık 2000 tl ve mikrofonsuz. Emin olun apple'ın kulaklığında ne sahne var nede izolasyon. O kulaklığın o kadar popüler olması iphone kulaklığı olmasıdır.

telefonda kullanacaksan diye eklemiştim orda ama dikkat etmemişsiniz.. benim hoşuma gitti bilmiyorum belki beats özelliği olduğu için telefonumda ama favorim beats her zaman benim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.