Şimdi Ara

Sene sonu iyi ki elenmişiz diyip Prandelli'ye dualar edilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çünkü Hamza hocayla GS 20.şampiyonluğunu alıp 4.yıldızı takacak.Tek kulvar,derin kadro,aç bir TD.

GS bu sene şampiyon olur.Mayıs 2015'te alıntılarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şampiyon olsak nolucak kardeş bu kadro anca ligde oynar zaten biz fener gibi değiliz önceliğimiz avrupa ama aysal sayesinde toz olduk

• Gün gelecek, ŞL'de aldığım her puan için bana lanet edeceksiniz.
  • Şampiyonlar ligindeki her başarıyı 4. yıldıza tercih ederim.

Kendi ligimizde 19 kere şampiyon olmuşuz zaten. Bu sene olamazsak seneye şampiyon oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gencay

Gün gelecek, ŞL'de aldığım her puan için bana lanet edeceksiniz.

• Hay 4.yildizada ligedeee... Ne ligmis arkadas. Clde gruptan ciksaydik ligde 2. Olsaydik.

• galatasaray bu yıl olmadı seneye olur olmadı sonraki seneye şampiyon olur ama şampiyonlar ligi çok farklı bi şey lig sonuncu mesela deportivo ama benim için ispanyanın en iyi 5 takımına girer çünkü biz star tv de deportivo yu izleyerek büyüdük yada lyon veya milan

demek istediğim bu takımları büyük yapan ligindeki durumu değil avrupadaki durumudur en iyi 3 italyan kulübünü say deseler juve milan inter dersin ama şuan inter 6. mı ne milanda o civarlarda biz bu kulüpleri seri a dan değil CL den biliyoruz

• Gecen sene manciniyi sampiyon olmadı diye eleştiren tayfa şimdi ise şampiyonluk önemli değil diyor.Prandelli en doğrusunu söyledi.Bizim önceliğimiz ş.l değil sürekli şampiyonlar ligine katılım olmalı. Ama türk milletinin egosu buna izin vermedi.2 yıl gruplardan çıkınca sandik ki avrupanın en iyi takımlarındanız.Affedersiniz ama nah oluruz.

•  Sene sonu iyi ki elenmişiz diyip Prandelli'ye dualar edilecek

• Yukardaki bir üyenin dediği gibi 19 kere şampiyon olmuşuz zaten, doymadınız mı ? Ha bir eksik, ha bir fazla. Kim izliyor senin ligini ? Amaç Şampiyonlar Ligi olmalı. Her sene gitmeliyiz, her sene CL için oynamalıyız. Klüpler arası en büyük turnuva o.
  • Şampiyonlar ligi seviyesinde mücadele edersek zaten hepsi olur. Ortalama futbol ile şampiyon olup seneye yine aynılarını yaşamak mı gerek anlamak için ?

Türkiye ligi gözümüze inen perde gibi bütün zayıf noktalarımızı unutmamızı sağlıyor.
  • Lig maçlarını izlemiyorum bile. Hamza hoca geldi diye akhisar maçını izledim o kadar. Yemişim şu iğrenç ligi. En çok eleşririlen galatasaray , en beğenilen beşiktaş'dan 1 puan geride. Prandelli'nin de fişini çektiren olay CL'de ki rezaletti. Bi lig diye tutturmuştu. Lig umrumda değil , CL her zaman daha önemlidir gözümde. Bu bi avuntu değil , sonuçta ligde 2.siradayiz ve CL'den elendik..

• Bırak geç bu işleri hacı. Sene sonu şampiyon olamayıp ikinci olarak gittiğimiz ön elemede elenirsek (ki gelecek sene mi sonraki sene mi bilmiyorum birinci ön eleme oynar bu gidişle) kim verecek hesabını? Yaygaranın alası kopar. Lig şampiyonluğu nasıl önemli değil? O zaman niye mücadele ediyoruz? Juventus 32 kere şampiyon olmuş. Bir kere diyorlar mı ulan bu sene ligi boşverelim beyler nasılsa 2. olsak dahi Şampiyonlar Ligi'ne gidiyoruz diye? Ya da Real Madrid, Barcelona, Manu, City, Ajax, PSV vs. Daha sayamadığım bütün Avrupa'nın elit takımları. Lig şampiyonluğu önemsiz değildir. Hatta bizim için CL'den bile daha önemlidir. CL'yi şu an için alma ihtimalimiz yok. O yüzden her sezon şampiyon olup orada kalıcı olmamız lazım. Tıpkı 97-2004 arası olduğu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Bırak geç bu işleri hacı. Sene sonu şampiyon olamayıp ikinci olarak gittiğimiz ön elemede elenirsek (ki gelecek sene mi sonraki sene mi bilmiyorum birinci ön eleme oynar bu gidişle) kim verecek hesabını? Yaygaranın alası kopar. Lig şampiyonluğu nasıl önemli değil? O zaman niye mücadele ediyoruz? Juventus 32 kere şampiyon olmuş. Bir kere diyorlar mı ulan bu sene ligi boşverelim beyler nasılsa 2. olsak dahi Şampiyonlar Ligi'ne gidiyoruz diye? Ya da Real Madrid, Barcelona, Manu, City, Ajax, PSV vs. Daha sayamadığım bütün Avrupa'nın elit takımları. Lig şampiyonluğu önemsiz değildir. Hatta bizim için CL'den bile daha önemlidir. CL'yi şu an için alma ihtimalimiz yok. O yüzden her sezon şampiyon olup orada kalıcı olmamız lazım. Tıpkı 97-2004 arası olduğu gibi.

Avrupada başarılı olursan ligde şampiyon olmana gerek kalmaz. Ama anca dediğin gibi şampiyonluk benim için en fazla Avrupa'ya gitmek için amaç. Zaten ligde 2 sene üstüste şampiyon olsan lig tv medya tff seni yıpratıyor bitiriyor. Bu ligde şampiyon olarak ne kısalırsın ne uzarsın. Şampiyonluk tabiki güzel şeydir ama ben yeterince şampiyonluk gördüm zaten biraz da Avrupa'da başarı görmek istiyorum, gördüğüm kadarıyla benim gibi düşünen arkadaş sayısıda çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Bırak geç bu işleri hacı. Sene sonu şampiyon olamayıp ikinci olarak gittiğimiz ön elemede elenirsek (ki gelecek sene mi sonraki sene mi bilmiyorum birinci ön eleme oynar bu gidişle) kim verecek hesabını? Yaygaranın alası kopar. Lig şampiyonluğu nasıl önemli değil? O zaman niye mücadele ediyoruz? Juventus 32 kere şampiyon olmuş. Bir kere diyorlar mı ulan bu sene ligi boşverelim beyler nasılsa 2. olsak dahi Şampiyonlar Ligi'ne gidiyoruz diye? Ya da Real Madrid, Barcelona, Manu, City, Ajax, PSV vs. Daha sayamadığım bütün Avrupa'nın elit takımları. Lig şampiyonluğu önemsiz değildir. Hatta bizim için CL'den bile daha önemlidir. CL'yi şu an için alma ihtimalimiz yok. O yüzden her sezon şampiyon olup orada kalıcı olmamız lazım. Tıpkı 97-2004 arası olduğu gibi.

Avrupada başarılı olursan ligde şampiyon olmana gerek kalmaz. Ama anca dediğin gibi şampiyonluk benim için en fazla Avrupa'ya gitmek için amaç. Zaten ligde 2 sene üstüste şampiyon olsan lig tv medya tff seni yıpratıyor bitiriyor. Bu ligde şampiyon olarak ne kısalırsın ne uzarsın. Şampiyonluk tabiki güzel şeydir ama ben yeterince şampiyonluk gördüm zaten biraz da Avrupa'da başarı görmek istiyorum, gördüğüm kadarıyla benim gibi düşünen arkadaş sayısıda çok.

Avrupa'da başarıyı bende istiyorum. Ancak bunun için de ligden şu anda vazgeçmem. Ne zaman şartlarımız (yabancı sınırı, mali durum, taraftarın karakteri) Avrupa ile eşit düzeye gelir o zaman lig sadece bir araç derim. Şu anda aptal olmaya gerek yok. Lig bizim için araç değildir. Amaçtır. Geçen sene ikincilik yetiyor dedik rahattık. Bu sene öyle bir şey yok. Uluslararası düzeyde her takımımız CL'de en az 2.tur, UEFA son 16 görmediği sürece şampiyon olarak gitmemiz şart. Şampiyon olmamız şart. Hatta ZTK dahil katıldığımız tüm kupalarda hedef (CL'de imkansız olsa bile) şampiyonluk olmalıdır.

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Hocam gene diyorum tabiki herkes şampiyonluk ister, ama benim için Avrupa daha değerli daha anlamlı gerek maddi gerek prestij açısından. Sen ligde 10 sene üstüste şampiyon ol kimsenin dikkatini çekmezsin, ama Avrupada bir kupa seni devler arasına sokar.

Avrupada başarı gelirse ilk 2 takım direk giderse şampiyon olmaya gerek yok zaten.

Yoksa Gs adının olduğu her yerde şampiyonluk 1. olmak amaçtır.
  • GS'ın bir numaralı hedefi her zaman ŞL'dir ama bu hedeften son zamanlarda uzaklaştık artık o seviyede değiliz ne yazık ki. Bunun sebepleri ortaya koyulmalı ve tekrardan ŞL hedefi için önlemler alınmalı gerekli adımlar atılmalı.

• Ya şuradaki konuşmaları okuyan da Arsenal'dan filan bahsediyorsunuz sanacak, lig önemli değilmiş de araçmış da bilmem ne
  • DH gs forumundaki GS lıların çoğunun kafası bulutlarda geziyor.

kendini olduğundan büyük ve değerli görmek ciddi bir sorundur.

şu yazdıklarınızı okuyanda GS yıllardır shaktar gibi en kötü çeyrek final oynayan bir ŞL takımı sanar. Birkaç başarı dışında ne yaptık biz ŞL de. Shaktar gibi bir istikrarı asla yakalamadık.

GS ın hedefi shaktar gibi bir takım olmak olmalı ama bunun için önce ayakların yere basması ve akılcı politikalar gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

Ya şuradaki konuşmaları okuyan da Arsenal'dan filan bahsediyorsunuz sanacak, lig önemli değilmiş de araçmış da bilmem ne

Vizyon farkı deniyor ona en nihayetinde lig bir araçtır...19 kere şampiyon

olmuşssun bu sene olmazsan gelecek yıl olursun önemli olan CL'de mücadele

etmektir ama insanlar şunu unutuyor...2 yıl üstüste gruptan çıkınca sanki

bütün herşey bitti doyuma ulaşıldı yok öyle şey istikrar oluşmalı o arena'da

puanlar kazanmayı gruptan çıkmayı şampiyonluklara tercih ederim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.