Şimdi Ara

Intel'in akıllı saati Basis Peak'i kullandık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nesnelerin İnterneti hareketinin en popüler branşı olan giyilebilir teknolojiler üzerine ciddi yatırımları olan Intel'in, sahip olduğu gelişmiş sensörler ile dikkat çeken akıllı saati Basis Peak'i, Intel Teknoloji Konferansı'nda kullandık. Detaylar videomuzda, iyi seyirler dileriz.

• Karel reklamları yüzünden yarın birgün kamera alacak olursam kesinlikle karel almayacağım.

• bu konu tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat ortaya çıkarken çıkan sese kahkaha attım.

İnceleme için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurayaNerdenÜyeOluyoruz -- 9 Aralık 2014; 22:52:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Begenmedim. Suana kadar tek begendigim akilli saat modeli samsung gear fit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klasik Hesap Oluştur -- 9 Aralık 2014; 22:55:27 >
  • Ibm den atak bekliyoruz.

• Saat dogru gosteriyorsa eger,kalp atislariniz cok yuksek..

• Biguvensizlik sardi icimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Kocakaya

Saat dogru gosteriyorsa eger,kalp atislariniz cok yuksek..

Merhaba,

Etkinlikte eşim de vardı, muhtemelen onun heyecanı

Teşekkürler.
  • Saati göstermek için ileri/yukarı doğru fırlatılan kol ilk seyredişimde korkuttu, sonra gülümsetti.

• beylerbeyi sarayı mı orası

• quote:

Orijinalden alıntı: hohmlec

beylerbeyi sarayı mı orası

Merhaba,

Çırağan Sarayı.

Teşekkürler.
  • Sen var ya adamsın

• fx57 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.

Hanim gun icinde aradigi zaman,konusma bittikten sonra parmagimi telefonun sensorune koyuyorum 90-100 arasi oluyor ,normalde 60 civari

Gozlemledigim kadariyla Esinizi cok seviyorsunuz cok deger veriyorsunuz,Allah bozmasin,insallah bir omur mutlu mesut olun.

13 yildir evliyim 2 cocugum var,hala ilk gunki gibi asigim esime,ve bu karsilikli,genc dostlarimada bir mesaj vereyim burdan sevdiginiz insan yuva kuracaginiz insan,sizin onu sevdiginiz kadar oda sizi sevmeli,yuvada mutluluk iste o zaman yakalanir,sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Kocakaya -- 9 Aralık 2014; 23:46:06 >

• Fena değil... Ama rakiplerine çerez olur... Demedi demeyin.

• Dikdörtgen veya kare şeklinde olan saatleri hiç beğenmiyorum..

• Ne zaman bu saatler nabız yerine tansiyon ölçmeye başlar o zaman alırım, bence nabız değeri yerine veya onunla birlikte tansiyon değerinin ölçülmesi ve kayıt edilmesi daha büyük bir ihtiyaç ...

• hala sürüyormu ? bizde katılabiliyormuz ?

• Erdi bey mobil SD videonuzun ses kodeği çok kötü kulak tırmalıyor daha önce sezer beye de söylemiştim o düzeltti. 128kpps 44.1khz sample rate AAC ses formatını kullanmanızı boyut ve kalite olarak öneririm. Eğer bu konuda eliniz çok sıkı ise 64kpps HE-AAC de işinizi görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

Erdi bey mobil SD videonuzun ses kodeği çok kötü kulak tırmalıyor daha önce sezer beye de söylemiştim o düzeltti. 128kpps 44.1khz sample rate AAC ses formatını kullanmanızı boyut ve kalite olarak öneririm. Eğer bu konuda eliniz çok sıkı ise 64kpps HE-AAC de işinizi görecektir.

Gürültü engelleme şeysi sesi öyle yapıyor sanırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.