Şimdi Ara

20mbit fiberde Youtube Sorunu !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı aksamlar abilerim. Ben yaklasık 2 yıldır 20mbit süperonline fiber net kullanıyorum.1080p videoları bile sorunsuz donmadan izliyorum.Fakat 2 gündür internetimde bir sorun var aslında iinternette mi youtube da mı cözemedim.
     20mbit fiberde Youtube Sorunu !!!
    Fotoğrafı attım 18 mb indirme 5 mb gibi de upload hızı oluyor pingim ise 16 ms çıktı internetim gayet iyi adil kullanım kotasıda dolmadı fakat youtube videoları hem acılırken hemde yüklenirken yüklenmiyor denecek kadar yavas video izleyemiyorum.Sebebi ne olabilir ?

Edit: Facebooktaki videoları da hd olarak donmadan izleyebiliyorum.Sitelere veya resimlere girerken herhangi bir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper7138 -- 9 Aralık 2014; 21:47:29 >

• Akşam saatlerinde oluyor genelde. bende de 50 mbit ile benzer sorunlar var
  • Google Chrome kullanıyorsanız Zenmate eklentisini yükleyin(VPN) videolar ışık hızıyla doluyor.Normal olarak girince takılan videolar VPN ile hiç takılmıyor.
  • bende vpn var/ Parali aldim. KEsinlikle hicbir sekilde donma yada tikanma olmuyor. torrentler bile hizimla indirebiliyorum. birtek oyun acikken vpn kapatmak zorunda kaliyorum. biraz pingi arttiriyor... onun disinda vpn kesinlikle oneririm...
  • dedehakan D kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bir gün sonra sorun düzeldi herkese teşekkür ederim :)
  • Sanıyorum yalnızca belli bölgedeki videolara ve sitelere girişte sorun yaşanıyor aynı dertten ben de mustaribim sorun bende devam ediyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.