Şimdi Ara

Bonus Yılbaşı Kampanyası (12 - 31 Aralık) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
39
Favori
36.512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyordan alışveriş yapıp puan alan var mi ? Müşteri hizmetleri kampanya ya dahil değil diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittigidıyor puan vermıyormu. acıl alışverış yapmam gerek cvp beklıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

Cumartesi günü 7:30 civarında PO den 100 tl yakıt aldım, slipte 1 kere daha alışveriş edin 25 tl kazanın yazısı çıktı ve telefona hemen mesaj geldi, ben de ayrıca puan kazanamayacağız galiba diye beklerken 9:30 civarı tele bir mesaj daha geldi 10 TL kazandınız diye, bu nedenle bu iki kampanya birleşiyor diye daha önce de yazmıştım, zaten birleşmez diye de bir ibare yok.

Ayni islemi bende yaptim,sadece po kampanyasi ile ilgili sms geldi. Musteri hizmetlerini aradik,bakalim yatacak mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

quote:

Orijinalden alıntı: zraporu

quote:

Orijinalden alıntı: simonbolivar01

Migros sanal marketten money bonus lle 100 tl uzerine sms gelmedi, mh kayit actik bakalim..

Biraz önce migros sanal marketten alışveriş yaptım, mesaj gelmedi. Sanal market geçerli değil mi?

Sanırım sanalmarkette alışveriş tamamlanınca geliyor. Ben 2 gün önce alışveriş yaptım,2 saat önce siparişi teslim aldım. Mesaj yeni geldi,10 TL bonus kazandınız

Harcamamı riske atmak istemedim. Siparişi iptal ettim. Öyle saçma iş mi olurmuş. Dönemiçi işlemlerde provizyonda görünüyor alışveriş. umarım boşyoktan 25tllik bir iptal yapmamışımdır.

• g.gidiyordan 119 liralık 6 taksıtle alışverış yaptım 10 lira bonus geldi. belki lazım olur
  • bimeks 3086 tl ye 10tl bonus bu banka bana gıcık anlaşılan 4. 10 tl oldu neyse bizde 10 defada harcarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

quote:

Orijinalden alıntı: zraporu

quote:

Orijinalden alıntı: simonbolivar01

Migros sanal marketten money bonus lle 100 tl uzerine sms gelmedi, mh kayit actik bakalim..

Biraz önce migros sanal marketten alışveriş yaptım, mesaj gelmedi. Sanal market geçerli değil mi?

Sanırım sanalmarkette alışveriş tamamlanınca geliyor. Ben 2 gün önce alışveriş yaptım,2 saat önce siparişi teslim aldım. Mesaj yeni geldi,10 TL bonus kazandınız

Şimdi mantık yürütebildim. Herhalde alışveriş iptal seçeneği olduğu için 10 tl gelince iptal edip hergün 100 liralık alışveriş yapıp iptal edenler yüzünden böyle bir yolu seçmiş olabilirler. Ürünler teslim edilince de onay veriliyor.

• Aynı gün içinde Migrosun farklı şubelerinden alışveriş yapsak sayılıyor mu ikisi de?

• Arkadaşlar Morhipo.com'dan alışveriş yapan oldu mu acaba?
  • Paypal üzerinden ödeme yapınca garanti posundan çekilmiş gibi mi oluyor, yani bonus kazanabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

Arkadaşlar Morhipo.com'dan alışveriş yapan oldu mu acaba?

Bugün 215/10 verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikdeniz

quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

Arkadaşlar Morhipo.com'dan alışveriş yapan oldu mu acaba?

Bugün 215/10 verdi

Cevabınız için teşekkür ederim.
  • 2 gündür garanti haklı müşteri hattı ile uğraşıyorum. 10 liradan geçtim iş inada bindi. Yukarıda da yazmıştım tchibo firmasından alışverişim oldu puan gelmedi diye. Müşteri temsilcisi harcamanın garanti pos cihazından yapıldığını teyid etti. Ama diyorlarki bu kampanya internet alışverişini kapsamıyormuş. Anlatıyorum örnekler veriyorum aşamadım. "Mail order" internet alışverişiymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efkan -- 16 Aralık 2014; 10:46:19 >
  • tekv tek baktım mesajlara ama göremedim. mizu ile deneyen oldu mu acaba
  • 2 tane 2000 lik bir tane 450 lik alışveriş oldu. üçünü de 10 verdi :D
    buarada gittigidiyorda geçiyor soran bi kaç arkadaş gördüm de
  • dün 100 liralık sanalpazar alışverişimden puan gelmedi , şikayet kaydı oluşturdum yine fayda etmedi. yapmış olduğum işlem kampanya kapsamında değilmiş , ne demekse artık.
  • Defacto^internet sitesinde 110 TL alışveriş yaptım, 25 TL bonus kazandınız mesajı geldi
  • zraporu kullanıcısına yanıt
    Bence asıl sebep teslimata kadar bakiyenin kesinleşmemiş olması. Mesela geçenlerde ben iGaranti kartla 135 TL civarında alışveriş yaptım,100 TL üstüne 20 TL indirim fırsatı vardı. Stokta olmayan ürünlerden dolayı teslimat bakiyesi 99 TL'ye düşmüştü,indirim kazanamamıştım.Alışverişinizde kg ile alınan meyve-sebze gibi ürünler olduğunda da,teslimattan sonra küçük değişiklikler olabiliyor borcunuzda
  • Ben petrol ofisinden 100 Tl yakıt aldım ve hiçbirşey gelmedi. Haklı müşteri hattına yazdım ve döndüler. 5 Ocakta puan gelmezse tekrar yazın dediler. Ben de bir problem yok dimi dedim, bazen mesaj gelmiyor dediler :)
  • 100 lira alışveriş yaptım n11 den, dün 11:30 da yapmıştım mesaj falan gelmedi

alışverişi yapmadan 2 gün önce mesaj atmıştım ondan olabilir mi? alışverişten hemen önce mesaj atıp mı yapılacaktı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanDemirali -- 16 Aralık 2014; 14:12:19 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.