Şimdi Ara

Bonus Yılbaşı Kampanyası (12 - 31 Aralık) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
862
Cevap
39
Favori
36.512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metro03

a101 ve bim bonus üye iş yerimi bilen varmı? a101 den bonus puanlarım ile alışveriş yapabiliyorum muhtemelen olması lazım gibi..

3-4 ay önceki bir kampanyada aynı bim aynı pos cıhazı olmasına ragmen birinde üye işyerı sayıp diğerını saymamıştı. baya bir müşterı hızmetlerıyle görüşüp tartışıp konuşmama ragmen birsey anlayamamıştım. yani kısacası bim üye işyerımı degılmi müşteri hizmetlerı kesın bir cevap veremıyor.
  • Şartlara göre aynı gün içinde farklı üye isyerlerinden 10 alışveriş yaparsak hepsinden puan kazanabilirmiyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet alışverişi konusunda benim tahminim, Garanti Sanal Pos'u olan sitelerden yapılan alışverişlerde puan kazanılabilir. N11, Hepsi Burada, Hızlı Al, Gitti Gidiyor gibi popüler, büyük sitelerde Garanti Sanal Pos'u mevcut. 10 lira ile 25 lira arasında kazanılacak olan Bonus'lar bence alışveriş miktarına orantılıdır, (tek seferde) 100 TL'lik alışveriş yapan kullanıcıya 10 TL, (tek seferde) 250 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcıya 25 TL Bonus olarak yansıtılır umarım. Diğer kişiye özel kampanyalarla da birleşmesi durumunda gayet güzel bir kampanya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuryıldızbey

Şartlara göre aynı gün içinde farklı üye isyerlerinden 10 alışveriş yaparsak hepsinden puan kazanabilirmiyiz?

ya ilk 4 alışverışinizin her birine 25 er lira verırse. o zaman 10 tane yapmaya gerek kalmaz. çünkü bir müşterı en fazla 100 lira bonus kazanabilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Bonus Yılbaşı Kampanyası (12 - 31 Aralık)

Garanti POS'larında tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri her bir harcamaya, 10 TL ile 25 TL arasında bonus hediye edilecektir.

Kampanyaya katılmak için müşterilerin ilk harcamadan önce BOSYOK yazıp 3340'a SMS atması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.Kampanyaya diğer banka Bonus'ları dahil değildir.
    Kampanya müşteri bazındadır. Kampanya dahilinde bir müşteri en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
    Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
    Kampanyaya MoTo (Mail order, Telephone order), düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler dahil değildir.
    Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
    Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
    Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Kazanılan bonus, 05 – 15 Ocak 2015 tarihleri arasında kullanılabilir.
    Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL'dir.
    Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin harcama yapmadan önce EVET BOSYOK yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340'a göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kayıt iptalleri İPTAL BOSYOK yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndererek yapılabilir.
    Kampanya katılım kısa mesajları, KDV ve ÖİV dahil, Avea aboneleri için 0,50 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,40 TL olarak ücretlendirilir.

SAÇMA SORULAR/CEVAPLAR:
    -SMS attım hata verdi...Kampanya başlamadan atarsan hata verir.
    -Deniz/TEB/ING bonus geçerli mi...Maddeleri tekrar oku.
    -SMS atmayı unuttum, alışveriş yaptım...Hava soğuk zaten;bardağa su koy,dışarıda beklet afiyetle iç.
    -Paypalla aliexpressten alışveriş sayılır mı...Yukarıyı iyi oku.
    -Bu Flexi hep işlem ücreti alıyor.Soyguncu Garanti...Zaten aidatsız kartların amacı her kampanyada müşteriye ufak ufak geçirmek.
    -Ve daha niceleri...

Kardes keske diger sayfaninda ilk mesaj duzenleyeni sen olsanda su dikkat cekici degisik sorularin cevaplarini ana sayfaya koysa

• Bence 100 tl puan ile sınırlı bir yilbasi kampanyasinda flexi grubunu ayni kampanyadan 2. Defa yararlandirmamasi buyuk ayip olmus. Flexileri kapatma vaktidir

• quote:

Orijinalden alıntı: paradoks79

quote:

a101 ve bim bonus üye iş yerimi bilen varmı? a101 den bonus puanlarım ile alışveriş yapabiliyorum muhtemelen olması lazım gibi..

3-4 ay önceki bir kampanyada aynı bim aynı pos cıhazı olmasına ragmen birinde üye işyerı sayıp diğerını saymamıştı. baya bir müşterı hızmetlerıyle görüşüp tartışıp konuşmama ragmen birsey anlayamamıştım. yani kısacası bim üye işyerımı degılmi müşteri hizmetlerı kesın bir cevap veremıyor.

Ben okul kampanyasında garanti posu olan bir marketten (yerel) alışveriş yapmıştım garanti üye işyeri değil diye puanımı yatırmamışlardı. Garanti bazen çamura yatıyor dikkatli olmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

quote:

Ben okul kampanyasında garanti posu olan bir marketten (yerel) alışveriş yapmıştım garanti üye işyeri değil diye puanımı yatırmamışlardı. Garanti bazen çamura yatıyor dikkatli olmak lazım.

garanti pos diyor kampanyada. bence üye iş yeri şartı aramaması lazım..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

quote:

garanti pos diyor kampanyada. bence üye iş yeri şartı aramaması lazım..

garanti pos yerı olması üye işyerı demek degılmış. nasıl oluyorsa.

• teşekkürler hocam.sayende bir kaç gün önceden alışveriş planımızı çıkarıyoruz.sizden n11 için bir kaç gün önceden olursa eğer 1 ocaktan sonra ki kampanyayı bekliyorum
  • paradoks79 kullanıcısına yanıt
    Ben en kötü ihtimali düşünerek hesapladim. Tabiki 25 verirse 4 alışverişte bitmiş olur.

• galiba Migros u da kıllandırmış bazı arkadaşlar

Migros eğitimi varmış geçen cuma

paypal olsun ininal olsun ve farklı kartların aynı anda puan kullanımını yasaklamışlar ve kesin olarak yapmayın demişler

kasada kız direk yapamam dedi ve sadece tek karttan tek işlem yaparım

diğer arkadaşlarınız yapıyor diyince ben işimden olamam, risk alamam dedi

ben tartışmadım ama hatta dün bir müşteri ile kavga ettik dedi
  • İgaranti paracard dahilmidir

• quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

İgaranti paracard dahilmidir

açıklamalarda yazdığı gibi Paracard kampanyaya dahilmiş ama " igaranti paracard " dahil değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 10 Aralık 2014; 0:36:01 >
  • bagkur prımlerımizi onlıne olarak ödesek sayılırmı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

galiba Migros u da kıllandırmış bazı arkadaşlar

paypal olsun ininal olsun ve farklı kartların aynı anda puan kullanımını yasaklamışlar ve kesin olarak yapmayın demişler

Bu kötü haber. Umarım eğitim yaygınlaşmaz.
  • anlaşıldığı kadarıyla üye iş yeri şartı aramıyor sadece Garanti posundan geçmesi lazım. örneğin hakmar ve tatbak'ta garanti posu var ama puan kullanılamıyor, üye iş yeri değil. paracard'ın dahil olması iyi ama paracard ile bu kadar alışverişi peşin yapmak zorlar adamı
  • Mesaj paketinizden dussun arkadaslar niye 1 TL veriyosunuz

05327523340 a msj atin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paradoks79 kullanıcısına yanıt
    A101 üye işyeri gibi görünüyor. Puan kullanımı vs var.
    Bimde tek bir pos cihazı var ama 3 tane bankanın posu var. kartı takınca akbank, yapı kredi ve garanti arasında seçim yapıyor kasiyer. Normalde garanti kartı için garantiyi seçmesi lazım ama başka bankayı seçerse garanti posunden çekim yapılmamış oluyor. Sizin durumunuz sanırım bundan kaynaklanıyor.
    Aslında bu tip pos cihazlarında kart hangi bankanınsa ondan çekim yapılması lazım ama işte malesef her işyeri öyle çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gadget46 -- 10 Aralık 2014; 8:45:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

galiba Migros u da kıllandırmış bazı arkadaşlar

ne gibi zararları oluyor ki bu durumda
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.