Şimdi Ara

S5 mini kasma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaşlar s5 minide Nova 3, gta san andreas vs asphalt 8(full ayarda) kasıyor.Antutu Benchmark dan 19143 puan alıyor sizce kasması normalmı ?andreno 305 bu oyunları açamıyormu ?

• Prigevarus kullanıcısına yanıt
    antutuda o skoru alması sasırtıcı. xperia z geçen yılın amiral gemi modeli, 22007 skoru almıştı, şimdi tekrar antutu testi yaptım bakalım kaç alacak.
    benim cihazım gta san andreasta donmuyor andreno 330 var ama full hd benim cihazım. ona rağmen donmuyor yanii. sizin cihazda sorun olmasın? bi format atmayı deneyin?
    22117 aldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufGokcan

antutuda o skoru alması sasırtıcı. xperia z geçen yılın amiral gemi modeli, 22007 skoru almıştı, şimdi tekrar antutu testi yaptım bakalım kaç alacak.
    benim cihazım gta san andreasta donmuyor andreno 330 var ama full hd benim cihazım. ona rağmen donmuyor yanii. sizin cihazda sorun olmasın? bi format atmayı deneyin?

cihaza hard format da attım hiç bişey değişmedi, bu sorunu intertte başka yaşayandada gördüm :(
    Ram yetmiyor olabilir touchwiz ağır bi arayüz.. Oyunlari en iyi görüntü ayaribda oynamayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ram yetmiyor olabilir touchwiz ağır bi arayüz.. Oyunlari en iyi görüntü ayaribda oynamayin

600 mb yakın boşta ram var ramden oldunu sanmıyorum nova ve gta da ne yaparsam yapayım kasıyor.acaba diğer Snapdragon 400 lü telefonlarda kasma oluyormudur acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prigevarus -- 9 Aralık 2014; 16:04:44 >
    benim cihazımda snapdragon 400 ama gpu önemli oyunda sanırım bilemiycem bende gtada kasma yok
    neden full ayarlarda oynuyorsunuz ki? şahsen ben pcde bile full ayar oynamıyordum telefonu zorlamaya gerek yok :D
  • quote:

neden full ayarlarda oynuyorsunuz ki? şahsen ben pcde bile full ayar oynamıyordum telefonu zorlamaya gerek yok :D

Asphalt 8 full de denedim hadi asphalt açıyorda gta yı en düşük ayarda bile açmıyor saçma değilmi s3 mininin açtığı oyunu s5minin açmaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prigevarus -- 9 Aralık 2014; 16:16:24 >
    Cihazin dilini ingilizce yapip deneyin bi uyumluluk sorunu olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok oda işe yaramıyor neyse teşekkürler yardımın için :D yapıcak bişey yok
  • taksitidini sen yapsaydın başka telefon alırdık biz senden çözüm varsa çözüm istiyoruz sen gelip eleştiri yapıyorsun
  • ARKADAŞLAR
    1.CİHAZI ANTUTU BENCHMARK SKORUNA BAĞLI TELEFON YORUMLANAMAZ.
    2-S5 MİNİ İŞLEMCİSİ GAYET İYİ FAKAT ÇOK FAZLA YÜKLÜ PROGRAM VAR ONLARI DEVRE DISI BIRAKIN YADA ROOT ATIP KALDIRIN.
    3-GÜC TASARRUFUNDA GİRERSENİZ KASMA OLUR ACIKSA KAPATIN.
    4.AYARLAR GELISTIRICI SECENEKLERDEN GPU GORUNTULEMEYI ZORLA DİYİN.

AYNI CİHAZLA GTA SAN ANDREAS OYNYORUM BENDE YOK

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.