Şimdi Ara

Satılık 2004 Ford Fiesta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir sahip oldugum ama son 2 yıldır çok az kullandığım aracımı araç fazlalığı nedeniyle satıyorum.

İlan linki :www.sahibinden.com/190971273

Forum fiyatı : 19.000

• Hocam mobilden anlayamadım. Arac dizel mi benzinli mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı satışlar sahibinden resimlerine baktam acıklamayı da güzel yapmışsınız bunlar için tesekkur ederim... ilk arabamı alıcam nasip olur sa bir aydır ugrasıyorum yardımcı olursanız sevinirim...
  • Arac 1.4 benzinli 80 hp dir. Elimden geldigince yardimci olmaya calisirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracınız pahalı hasarlara istinaden.
  • ilan onay sürecinde.
  • Rakam biraz yüksek sanki ? Son kaça bırakacaksınız ? Arabayı görmeden tabiki pazarlık olmaz ama aklınızdan geçen son rakamı duymak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboluk

Rakam biraz yüksek sanki ? Son kaça bırakacaksınız ? Arabayı görmeden tabiki pazarlık olmaz ama aklınızdan geçen son rakamı duymak isterim.

böyle folofoş olmuş bir piyasada bu rakam bence iyi... millet 2004 fiestalara 23-24 yazmış... en azından onlara göre iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: netbook42

quote:

Rakam biraz yüksek sanki ? Son kaça bırakacaksınız ? Arabayı görmeden tabiki pazarlık olmaz ama aklınızdan geçen son rakamı duymak isterim.

böyle folofoş olmuş bir piyasada bu rakam bence iyi... millet 2004 fiestalara 23-24 yazmış... en azından onlara göre iyi...

Piyasa çok saçma sapan. Ben arabama 19 lira değer biçtim ve satıldı.
  • keşke bir kaçç gün öncesinde görseydim bu ilanı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HazzaR

quote:

Orijinalden alıntı: netbook42

quote:

Piyasa çok saçma sapan. Ben arabama 19 lira değer biçtim ve satıldı.

hayırlı olsun kardeşim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.