Şimdi Ara

Tablet Tavsiyesi İsterken Dikkat Edin!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar firmaların elemanları tablet bölümünü sarmış.Tablet tavsiyelerinde birkaç kişi insanları aldatiyor.Hep aynı kisiler ayni markaları tavsiye ediyorlar.
    Hele bazı tabletlere şöyle uçuyor böyle ucuyor yaziyorlar.Dikkat!!
    Sakın bu tip kişilerin tavsiyelerine kanip tablet almayın.Iyice araştırın.Bir kisinin değil profili açık çokça kişinin tavsiyelerine kulak verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler. Nicklerini yazsaydın keşke.. burada bu tip rumuzları paylaşabilirdik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zift06

Teşekkürler. Nicklerini yazsaydın keşke.. burada bu tip rumuzları paylaşabilirdik...

Şu anda tablet tavsiyeleri konularına baksan aynı isimleri göreceksin.Reeder ve Codegen tavsiyesi verip duruyorlar.Reeder tablet almayı düşünüyordum sırf bu yüzden vazgeçtim.Bu kadar küçük şeyler peşinde koşan bir firmaya nasıl güveneyim.
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Aynen..nick falan paylasmaya gerek yok, rastgele bi konuya gir hemen fark ediliyor:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hınnff... (burundan derin nefes efekti)

Biz yine samsungdan appledan şaşmayalım madem öyle... Belki adamlar çok memnundur da forum sitelerine girip yazıyolardır ya.. bilemedim ki şimdi.. saflığıma denk geldi galiba
  • zift06 Z kullanıcısına yanıt
    İşte öyle değil,alakasız yerlere konulara da o markanın ürünleri öneriliyoz.Hatta bir kaç ay önce açılan konulara dahi:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.