Şimdi Ara

TABLET ARIYORUM ÖNERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar.250-400 TL arası tablet arıyorum.
    OYUN-İNTERNET için kullanacağım.Oyunları genellikle fps falan oynayacağım.
    Günde 4/5 saat kullanırım.
    Ayrıca kamerası iyi olmalı.
    Isınma pek önemli değil ama kuzenımde vardı kaynıyordu onun gıbı olmasın.
    Aranızda bu fiyatlar aralığında tablet kullanmış ve memnun olan biri varsa tabletının modelini yazarsa çok iyi olur
    Sıfır olmak zorunda değil tanıdıklarınız varsa veyatta kullanmadığınız tablet varsa bi görüşmek isterim :)
    HERKESE İYİ FORUMLAR

• Codegen Ultimix99 Aradigin fiyat araligindaki en iyi secim olur dostum kendimde kullaniyorum tam bir canavar
    Biraz bahsedeyim nedir ne degildir ?
    İslemci mimari olarak piyasadaki (cin piyasasi ) en guclu islemcilerden birine sahiptir gucunu Arm®Cortex A9 Cekirdeklerinden alir bu A9 Cortex ailesinin en performanslilarindan dir piyasdaki cogu tablet guc tasarufu ve ucuz diye A5 A8 kullanirken bu cihazda A9 bulunur cogu firma nvdia samsung apple gibi firmalar A9'u secmislerdir İslemcisi ise Rockchip RK6033 dir bu islemci 1.6GHz gucunde Dual core yani cift cekirdeklidir oyun icin gayet idealdir bu islemciyi yine arm'in Mali 400 MP4 (Multi processor 4) modelli grafik unitesi destekler 500 Mega Hertz hizinda 4 Cekirdekli openGL es 2.0 destekliyen ve 4x 16x MSSA Teknolojisini destekliyen bir gpu dur Tablette 1024MB DDR3 Bellegin yani sira 9.7" boyutundaki İPS Ekran bulunur Pil ise full oyunda sabahtan aksama kadar gidiyor 16gb dahili hafizasi bulunmakta android 4.2 surumune sahiptir fhd destekler SİDDETLE ONERİYORUM SANA
    Edit:kamerasi idare eder eee ne kadar ekmek o kadar kofte isinma sorunu yok ayrica pil ise 5000Mah sanirim emin degilim ama baya uzun (hayvani uzun) dayaniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survival -- 7 Aralık 2014; 23:01:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kezotella K kullanıcısına yanıt
    sağol kardeşim emek verip yazmışsın Allah razı olsun.Kamerası kaç mp bılıyorsundur ?
  • codegen kalitesizligi ve sanki bir pazarlamaci edasiyla anlatim kardes biraz codegenmis falan filan birak boyle dandik ne oldugu belirsiz garantisi ne oldugu belli olmayan firmalarihttp://m.kliksa.com/Urun/asus-memopad-me176c-intel-baytrail-t-z3745-16-gb-7-tablet/902101269 link e gir bak bende bunun bir alt modeli olan 300 tl lik olani var mukemmel sabahtan aksama kadar wifi acik ekran acik + oyun muzik 10 saat rahat gidiyorhttp://m.kliksa.com/Urun/asus-memo-pad-me173xx-1a004a-quad-core-8-gb-7-tablet/902287438 buda bendeki bu diger arkadasin dedigi tablete gine bi bak ama bence bunu al begenmessen geri iade bile edebilirsin siddetle tavsiye ederim oyun film muzik internet herturlu

• Reeder' ın a8i modelini öneririm. Çift çekirdekli 2.0 gHz intel atom işlemcisi sayesinnde yeni nesil oyunları ve internette rahatça takılmak için yeterli. 4800 mAH 10 saat' e kadar kullanım süresi sunuyor. Aliminyum kasa olduğu için ısınma sorunu olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan42tr2

codegen kalitesizligi ve sanki bir pazarlamaci edasiyla anlatim kardes biraz codegenmis falan filan birak boyle dandik ne oldugu belirsiz garantisi ne oldugu belli olmayan firmalarihttp://m.kliksa.com/Urun/asus-memopad-me176c-intel-baytrail-t-z3745-16-gb-7-tablet/902101269 link e gir bak bende bunun bir alt modeli olan 300 tl lik olani var mukemmel sabahtan aksama kadar wifi acik ekran acik + oyun muzik 10 saat rahat gidiyorhttp://m.kliksa.com/Urun/asus-memo-pad-me173xx-1a004a-quad-core-8-gb-7-tablet/902287438 buda bendeki bu diger arkadasin dedigi tablete gine bi bak ama bence bunu al begenmessen geri iade bile edebilirsin siddetle tavsiye ederim oyun film muzik internet herturlu

o islemci dededen kalma dostum kakalamaha calisiyor asus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survival -- 8 Aralık 2014; 14:44:46 >

• simdi okuldayim eve gidince islemcisinden ekranina kadar kiyaslayip paylasicagim. ASUS marka parasi aliyor dostum
  • basliyorym kiyaslamaya Ultimix99,ASUS Ve Reeder sirasi ile.
    Ultimix'de Arm Cortex A9 Mimariye sahip Rc3066 modelinde bir islemci .bulunmaktadir. deteya girmeden 1600MHz Cift cekirdek Mali 400 MP4 Quad cekirdek 500MHz OpenGLeS2.0 destekliyor (android openGL teknolojileri kullanir) 32-bit armV7-a dir (piyasanin %80 boyle kullanir, cogu yazilim 32bit oldugundan yeterli) gpu cogu firma tarafindan (s2de ayni yonga setinin eski dual core surumu vardir ) (islemcide ayni sekilde apple ipad 2 veya 3de kullanilmistir) tercih edilen bir cpu dur
    ASUSda ise Atom (baytrail diye arayin bakalim ne cikiyor ) Mimari olarak slivermont denilen hic duymadigim bir mimariyi kullaniyor 1.8Ghz QC
    |notebookcheck.com dan alinti|

Performance

Thanks to 4 CPU cores and the improved performance per clock, the Z3745 is significantly faster than previous Intel Atoms, e.g. the Z2760. Depending on the benchmark, the Z3745 competes with Temash and Kabini APUs like the AMD A6-1450 and A4-5000. For everyday tasks such as Internet or Office the performance is adequate, but not for very complex software or modern games.
    Diyorki gunluk kullanim icindir. Oyun icin onermem. Bunu ayrica TAMAMEN WİN İCİN YAPİLMİS 64-Bit WİN UYUMLULUGU İCİNDİR Grafikleri bahsetmiyorum zaten ona gic girmeye gerek yok
    Reeder ise A8 Mimarili (Guc bakimdan yari yariya az gibi) android 4.1 İslemci tam olarak model verilmemis ayrica PowerVR (ipad mini ile ayni nedir) Biraz killandim ben sahsen
    >Genel olarak Al birini vur otekine bence secim senin ben ultimix diyorum cin min diyenlere pek inanma ozelden istedigin modelleri yolla yardimci olurum anlarim biraz bu islerden

• Arkadasim kamera demissin onerecegim tablette tek kusur olarak kamerasi zayif ama yinede incelemeni öneririm yaklasik 1 aydir surekli kullaniyorum ve dedigim gibi kamera haric cok emnunun
    Lg g pad 7 fiyati kilif hediyeli 349 tl..

• kardes bendeki bay trail islemcisi olan model degil kaldiki cok memnunum

• Onda V972 veyahut 989 modelleri tavsiye
  • "Reeder a10t" 4 çekirdek işlemcisi ve 2gb ram'ı oyunlarda sıkıntı yaratmaz. wifi bağlı 7 8 saat kullanabilirsin. 2MP kamerası var işini görürmü bilmem. tavsiye ederim.
  • grundig al baya iyi 4gb kapasite var..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.