Şimdi Ara

SATILIK YAKLAŞIK 1 AYLIK 500 GB PS3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar.

2.11.2014 tarihinde sony center den satın aldığım ps3 ümü kullanamayacağımdan dolayı satılıktır cihaz sıfır gibidir değil sıfırdır

GOW 4 VE gran turismo 6 oyunlarıda üzerinde geldiği için üstüne verilecektir

Full kutulu faturalı ve 2 adet kolu vardır

23 ay daha sony eurasia garantisi vardır.

Toplasanız 2 veya 3 kez oynuyabildim fırsatım ve zamanım olmadığı için öylece duruyor.

Takas YOKK

Fiyat : 700 TL >>> 600 TL dir

ALANA HAYIRLI OLSUN

Not : sanalpazar kapıda ödeme önce kargo sonra havale kabul edilmiyecektir ısrarla talep etmeyiniz. teşekkürler.

SATILIK YAKLAŞIK 1 AYLIK 500 GB PS3 SATILIK YAKLAŞIK 1 AYLIK 500 GB PS3 SATILIK YAKLAŞIK 1 AYLIK 500 GB PS3
     SATILIK YAKLAŞIK 1 AYLIK 500 GB PS3 SATILIK YAKLAŞIK 1 AYLIK 500 GB PS3
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R e a L i z m -- 9 Şubat 2015; 10:21:21 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bu fiyata alıcısı cıktı da sanalpazar diye ısrar edeni kaldı
  • 1 ay önce 1000 tl ye alınan bi cihaz için fiyat bence çok iyi bedavaya vereyim isterseniz ?

• ayrıca daha 15 gün önce koluna 170 tl verdim bana 1170 e mal oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: reaLizm29

ayrıca daha 15 gün önce koluna 170 tl verdim bana 1170 e mal oldu

Sanırım buradaki arkadaşları cahil sandınız veya o fiyatı gerçekten vererek cahil olan sizsiniz.
  • Yazdıklarına dikkat et karşın da çocuk yok senin bu 1
    benim aldığım fiyat sizi kesinlikle alakadar etmez ben aldığım fiyatı yazdım gidin teknosa da nekadar fiyatıni öğrenin öyle yorum yapın bu 2
    tanımadığınız insana cahilsiniz diyemezsiniz saygı nedir bilmiyen asıl siz cahilsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps4 fiyatlarindan haberiniz yok galiba :-)

• peki kaç liraya satmamı düşünüyorsunuz hocam

• Hocam alırken pazarı araştırıp alsaydınız 1000 TL ye gelmezdi cihaz :D
    DH burası ölücüler çok o yüzden takmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reaLizm29

peki kaç liraya satmamı düşünüyorsunuz hocam

Ben karisamam istersenz 5000 tl yazin ama ps4 un 1000 liraya satildigi vaki olan sitede o parayi kim verir ps3 e bilinmez...

• hocam benim ps3 ün fiyatı 700 tl ister satılır ister satılmaz satılmasa evde durur.

• Aynen o kadar

• ah be hocam niye gidip 1000 tl verdin niye şimdi satmaya çalışıyorsun
    700 tl ye gül gibi cfwli cihazlar var, sen kırılamayana gidip 1000 vermişin.
    Ederini öğrenmek istiyorsan 400 tl maalesef böyle bir dengesizlik var ps piyasasında.
    Cihazınız downgrade edilemiyor ve korsan oyun oynatamıyor aradaki fiyat uçurumunun sebebi bu.
    He ode falan filan diyebilirsiniz ama o da sakat iş :) gelen her patchte ode devre dışı kalıyor sonra 150 daha ver 150 daha ver sıkıntılı :)
  • mistakilla kullanıcısına yanıt
    işte hocam ben olsam hayatta almamda kardeşimin canı sağolsun gidip benden habersiz almış eve getirmiş kimsede oynamıyor öylece duruyor.
    ne yapalım can sağlığı olsun.

• Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

yazıyorsa yorumları hazmedeceksin sinir yapmaya gerek yok ...millet bu fiyata zor satarsın demiş ne var bunda....

bu forumda bu fiyata satılmaz sahininden gittigidiyor u dene fiyatıda biraz revize et sonuçta her türlü zarar bırak köşede dursun ....illa oynanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mistakilla

ah be hocam niye gidip 1000 tl verdin niye şimdi satmaya çalışıyorsun
    Ederini öğrenmek istiyorsan 400 tl maalesef böyle bir dengesizlik var ps piyasasında.
    Cihazınız downgrade edilemiyor ve korsan oyun oynatamıyor aradaki fiyat uçurumunun sebebi bu.
    He ode falan filan diyebilirsiniz ama o da sakat iş :) gelen her patchte ode devre dışı kalıyor sonra 150 daha ver 150 daha ver sıkıntılı :)

700 tl ye hoşafı çıkmış cfw li cihaz almak yerine xbox 360 alıp rgh yaptırmak daha mantıklı olurdu
  • Green Master Yoda kullanıcısına yanıt
    hocam ben cihaz hakkında veya fiyat hakkında denilen yorumlara hiç kızmadım iyice bakın densiz bi arkadaş cahil kelimesi kullandı diye biraz sinir yaptım
    kime saygısızlık yaptımsa affola.
    iyi forumlar.

• Artı olarak ben ( Not : sanalpazar kapıda ödeme önce kargo sonra havale kabul edilmiyecektir ısrarla talep etmeyiniz. teşekkürler. )
    notu sattıgım tüm ilanlar için yazıyorum bu cihaza özel bi durum değil
    Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Green Master Yoda

quote:

Orijinalden alıntı: mistakilla

ah be hocam niye gidip 1000 tl verdin niye şimdi satmaya çalışıyorsun

700 tl ye hoşafı çıkmış cfw li cihaz almak yerine xbox 360 alıp rgh yaptırmak daha mantıklı olurdu

sen henüz olayın last of us - uncharted veya god of war olduğunu anlayamamışsın hocam
    hoşafı çıkan o cihazların rgh li xbox dan 4 kat fazla satılmasının sebebini kavrayamamışsın

• Geçmiş yorumlar komedi.Fiyatları düşürdükçe gülüyorum.bi havayla allah ne verdiyse fiyat koyuyolar.pahalı desen kızarlar.sonra durum bu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.