Şimdi Ara

İphone 6 serisini kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullanan var mı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
6.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu aksesuarlar telefonun tüm kalite hissini yok ediyor gibi geliyor var mı böyle kullanan arkadaş

• Kılıf var sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

Kılıf var sadece
    var
  • Kılıf var ama ekran koruyucu kullanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnat_HiFi

Kılıf var ama ekran koruyucu kullanmam

Tam tersi daha mantıklı bence. Telefonu 1mm inceltmek için kafa patlatılan dünya proje üretilen telefonu kalınlaştırmak çok saçma geliyor.
  • Ben kılfsız ekran koruyucusuz kullanıyorum yoksa iPhone iPhone olmaktan çıkıyor. iPhone 6 Space Gray 64 Gb
  • Peki çizilmeye karşı dirençlimi tabiki dikkatli kullanmak şart ancak kotun cebine koyunca falan çiziliyor mu hemen
  • kılıfsız kullanıyorum korumasız hiç bir şey takılı değil çizilme falan olmadı hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniyurt06

Peki çizilmeye karşı dirençlimi tabiki dikkatli kullanmak şart ancak kotun cebine koyunca falan çiziliyor mu hemen

Ekranda hafif kılcal çizik oldu sadece oda normal
  • Bende saf haliyle kullanmak istiyorum ama bi çizik olursa da cihazdan soğurum çok kararsızım bu aralar
  • Apple ın silikon kılıfı var sadece. Onuda telefon çok ince elimde durmuyor düşecek gibi oluyor diye aldım. Şık durdu. Ekranda koruyucu yok. Arada kontrol ediyorum henüz çizik yok. Boş cebe koymaya dikkat ediyorum sadece. Onun dışında bişey yapmıyorum. Çizilmiyor kolay kolay. Ekran koruyucu aldım 1 hafta dayanamadım tüm hissi öldürüyor resmen. Alışık değilim ben cama dokunmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamingLight

Apple ın silikon kılıfı var sadece. Onuda telefon çok ince elimde durmuyor düşecek gibi oluyor diye aldım. Şık durdu. Ekranda koruyucu yok. Arada kontrol ediyorum henüz çizik yok. Boş cebe koymaya dikkat ediyorum sadece. Onun dışında bişey yapmıyorum. Çizilmiyor kolay kolay. Ekran koruyucu aldım 1 hafta dayanamadım tüm hissi öldürüyor resmen. Alışık değilim ben cama dokunmam lazım
    bende her aldıgım telefonu böyle kullanıyorum ama ekran koruyucu su 5tl ye satılanlardan kendim takıyorum. Cepte anahtar vs koyunca çizilme cok oluyor en azından koruyucu cizilsin. Suanlık iphone 6 yok ama oldugundada aynı şekilde kullanıcam. Kılıf olayı bana mantıksız geliyor bu zamana kadar hiçbir telefonumdada kılıf kullanmadım

• ben sadece ekran koruyucu ile kullanıyorum
  • ikiside var cihaz 10 günlük ama arkasında logonun sağında tanımlayamadığım bir çizgi oluşmuş 1 cm uzunluğunda canım sıkıldi
  • Ikisi de var fakat olmamalarını isterdim :))) çalıştığım mağazada plus ta deneyeyim dedim teşhirde ki demolardan birinin arka kısmına hafiften anahtar ucunu çok az bastırarak Sürükledim direk soyuldu. Bende kılıfı çıkarmayı düşünmüyorum ama evde kılıffsız takılıyorum
  • DreamingLight kullanıcısına yanıt
    aynen o camı hissetmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKattchup

aynen o camı hissetmek lazım
    Bugüne kadar ki cihazlarımda ne kılıf kullandım ne ekran koruyucu hiç bir şey de olmadı. Telefonun arkasını da ancak masaya falan koyarken çizersin sadece o var, hele ekranlar kolay kolay çizilmiyor zaten.
  • İnce şeffaf bir kılıfla kullanıyorum olup olmadığı bile çok belli olmuyor gayet iyi. ekran koruyucu da var hep takarım adetten
  • Vat
  • Var.ama muhtemelen zamanla arkasinda kilcal cizikler olacak.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.