Şimdi Ara

Mobilite: Ferrari FXX K, iPhone 6 klonu, 20.yıl özel PlayStation 4 ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümünde sunucularınız Erdi Özüağ ve Ender Yıldız, Ferrari FXX K ile hız dünyasına dalarken, iPhone 6 klonu, Huawei'in yeni 64-bit mobil işlemcisi, 20. yıl özel PlayStation 4, Bluetooth 4.2, Motorola'dan 4GB RAM'li akıllı telefon, 50MP kameralı Lumia 1030, HP'den Core M işlemcili fansız dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ile göz sağlığı kontrolü ve daha pek çok farklı konuyu değerlendiriyorlar. İyi seyirler...

• Motorola değil de Samsung Note 4'te 4 gb ram vermeliydi aslında...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ile 4 gb ramin enerji sarfiyatı dışında ne farkı var

• mıhael şumayermi maykıl olmalı ender ağa

• Baya dolu dolu olmuş. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

mıhael şumayermi maykıl olmalı ender ağa

Mihael doğrusu. Adam "Alman". Mikâil'e de mi maykıl diyelim. Şarkısı bilenem var.

5:13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 7 Aralık 2014; 18:40:59 >

• izleyelim bakalım
  • Tamamda ferrarinin mobilite ile ne alakası var
    editps'ninde pek alakası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 7 Aralık 2014; 19:05:12 >
  • eleştiri istemişsiniz tek bir şey diyebilirim o kahverengi arkaplandan vazgeçip ferah ama gerçekçi ofis arkaplanlarına yönelin bence izleyici olarak ben de sizle o sanal stüdyoya sıkışmışım gibi his veriyor. Bir de cumartesi günü çıkan donanımhaber video serisine adam akıllı bir kapak lazım forumda ödüllü tasarım yarışması açılabilir
  • fx57 kullanıcısına yanıt
    Nostalji bölümüne ne oldu acaba?

• Erdi abi gömleğinin aynısından bendede var :D hani şu meşhur at üstendeki adam markadan dimi :D

• PS2yi bilmem ama PS3ten süper bilgisayar yapıyorlar :)

• kesbi kullanıcısına yanıt
    ben hep maykıl biliyodum ne bilim hocam :) ayrıca şarkıyıda biliyorum lise yıllarım aklıma geldi :) ama enteresan bi durum var mıchael jaksonında yazılışı mıchael ama maykıl deniliyor buda öyle ama mihael diye okunuyor neyse anlamadım :)
  • konu ile alakasız ama siteye giriş yapınca çıkış yapamıyorum defalarça çıkış yap diyorum olmuyor bu sorun sadece bende mi?(forumda olmuyor sadece portalda oluyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

ben hep maykıl biliyodum ne bilim hocam :) ayrıca şarkıyıda biliyorum lise yıllarım aklıma geldi :) ama enteresan bi durum var mıchael jaksonında yazılışı mıchael ama maykıl deniliyor buda öyle ama mihael diye okunuyor neyse anlamadım :)

Michael Jackson Amerika'lı. Yani İngilizce'de nasıl okunuyorsa öyle. Yani maykıl doğru. Tabi bayan ismi mişel, veya miçıl diye okunan benzerleri de var. Bu isimler aslında ortak. Adam bizde Adem, Michael bizde Mikail, David bizde Davut, Gabriel bizde Cebrail, Mary veya Maria bizde Meryem, Isac (ayzek diye okunuyor galiba) bizde İshak vs. vs. Özel isimler bildiğim kadarıyla orjinal dilinde neyse öyle okunur. Dil bilimci arkadaşlar varsa daha iyi aydınlatır tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 7 Aralık 2014; 23:00:19 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzozan -- 28 Kasım 2020; 23:48:56 >
  • HTC HİMA hakkında neden haber yapmadınız :s

• yalnız bu lumia işi patladı diye biliyorum çok önceden tasarlanmış prototip aşamasını geçememiş bir ürün diye biliyorum. Kısaca piyasaya çıkmayacak denildi.

• kendi kullanımında 2gb ramli nexus 4 te ortalama 1-1.4gb boş ram kalıyor bence telefonlarda 4gb ram gereksiz.

• dakele big cola 3. dukalele değil.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.