Şimdi Ara

Oyun için Monitör ( Bütçe max 2500 TL )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte Gtx 970 G1 Gaming ekran kartım var ve şuan ki monitör 60 hz monitör almam şart yani kafamda 3 şeçenek var sizce nasıl ve sizin tavsiyeleriniz nelerdir ,

1 .
    BENQ 27'' XL2720Z LED 1MS FULLHD DVI/HDMIx2 PIVOT
    Fiyat : 1.719,00 TL
    İndirimli Fiyatı : 1.449,00 TL

2.
    BENQ 24'' XL2420Z LED 1MS 144 Hz FULL HD DVI/HDMIx2 PIVOT
    Fiyat : 1.329,00 TL
    İndirimli Fiyatı : 1.049,00 TL

3.
    ASUS PG278Q 27" ROG SWIFT MONİTÖR
    Fiyat : 2600 TL

Sizce hangisi yada sizin tavsiyeleriniz varmı ?
    Ve monitör alırken oyun amaçlı nelere dikkat etmeliyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alabiliyorsan tabiki ASUS PG278Q al, düşünme bile.
  • Asus vg248qe modelini bir incele derim.

• Bu monitörde cok piksel sorunu varmıs yorumlara bakmıştım almıskende iyi birsey almak istiyorum açıkcası

• Gsync baska bir dunya, monitorler ile ilgili bildigin hersey degisir gsync'i deneyince.

Adi ister gsync olsun ister freesync ya da baska birsey, bu teknolojiye sahip olmayan bir monitorun adi "gamer monitor" diye dolanmasin bile artik. Standart monitor densin, bugun artik gaming monitor sifatina sahip olmak icin SADECE yuksek tazeleme hizlari ve dusuk GtG degerleri maalesef yeterli degil, o eskidendi. Ilerleyelim lutfen.
  • Takip 👍

• Eizo FG2421 başlığı ile açtığım konuya bir göz at :) 240 hz 1 ms nin altında tepkime 5 yıl garanti ve Japon teknolojisi
  • 27 bana oyun için bana büyük geliyor, 24 çok ideal derim.
    BenQ XL2420Z aldım yeni çok memnumun, tavsiye ederim. Asus'a göre teknik olarak çok artısı var.
  • benq27 al
  • ASUS PG278Q iyi ama sadece displayport girişi olması adamın canını sıkıyor. İnsan niye tek onu koyar anlamış değilim hem PC hem PS4 de kullabilirdik o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikipac

ASUS PG278Q iyi ama sadece displayport girişi olması adamın canını sıkıyor. İnsan niye tek onu koyar anlamış değilim hem PC hem PS4 de kullabilirdik o zaman.

Bu frame senkronlama teknolojisi mecburen DP kullaniyor ve muhtemelen o sekilde de gidecek gibi gozukuyor keza DP'nin standart bir ozelligi aslinda ama bakis acisini degistirene kadar bu fark edilmemisti.

PB278Q daha ilk ornek, sadece nvidia kartlarla calisabiliyor. Onumuzdeki zamanlarda tum monitorlere tum ekran kartlari ile calisabilecek sekilde bu ozellik eklenecek ancak yine DP uzerinden olacak o yuzden konsollarin kendilerine DP destegi eklemesi gerekiyor ki eklerler zaten.
  • nothingtodeclare kullanıcısına yanıt
    O kadar para harcamana gerek yok. Eizo FG2421'i tavsiye ederim. Onu istemezsen XL2420Z olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.