Şimdi Ara

Xperia L navigasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba xperia L kullanıcısıyım telefonumda geçenlerde haritayı açtığımda internetsiz gps'in çalıştığını gördüm yani nerede olduğumu gösteriyor hatta hareket halindeykende canlı bir şekilde navigasyon çalışıyor google'ın maps uygulaması üzerinde yalnız interent olmadığı için harita üzerindeki noktaları göremiyorum. Bir kaç arkadaşa sordum onlarda öyle bir şeyin olmadığını söylediler acaba sadece bende mi oluyor, başka karşılaşan var mı böyle bir durumla ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: _sezo_

merhaba xperia L kullanıcısıyım telefonumda geçenlerde haritayı açtığımda internetsiz gps'in çalıştığını gördüm yani nerede olduğumu gösteriyor hatta hareket halindeykende canlı bir şekilde navigasyon çalışıyor google'ın maps uygulaması üzerinde yalnız interent olmadığı için harita üzerindeki noktaları göremiyorum. Bir kaç arkadaşa sordum onlarda öyle bir şeyin olmadığını söylediler acaba sadece bende mi oluyor, başka karşılaşan var mı böyle bir durumla ? :)

İnternetsiz Google Earth-Maps çalıştığına şahit olmadım, duymadım.

Ama; Büyük ihtimalle internetsiz çalıştığını söylediğiniz yerde daha önceden internet ile çalıştırdınız.
    Telefon harita bilgilerini çevirimdışı kaydetti. Siz interneti açmadan da sadece o bölgede çalıştı.

Yada siz Google Mapsi açıp o bölgeleri incelediniz. Cihaz tekrar çevirimdışı o bölgeleri kaydetti.
    Siz navigasyonu açınca da çevirimdışı bellektekileri kullandı.

Haritayı yakınlaştırıp ayrıntılara bakmak isterseniz göstermez büyük ihtimalle.

Igo Primo çevirimdışı internetsiz çalışan harika bir navigasyon programıdır.

Ben de igoyu denemeden önce Google haritalardan iyisi yoktur diye düşünüyordum.
    Ama Igo mükemmeldir.
    Kurup biraz deneyin.

Alışınca vazgecilmez Navigasyon yazılımınız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehmi02 -- 7 Aralık 2014; 14:13:13 >

• fehmi02 F kullanıcısına yanıt
    kaydettiğini sanmıyorum hiç gitmediğim bakmadığım yerlerdede çalışıyor
  • _sezo_ kullanıcısına yanıt
    İlginçmiş. Daha önce duymamıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.