Şimdi Ara

Uncharted 4 Demosunun Teknik Detayları Açıklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Oldukça fazla duyurunun gerçekleştirildiği PS Experience sunumunun yıldızı, çoğu oyuncu için Uncharted 4: A Thief's End oldu. Yeni dinamiklerin yanı sıra görsellik açısından da büyük ilerleme kaydeden oyunun demosuna ait teknik detaylar paylaşıldı.

Tamamen gerçek zamanlı olarak kaydedilen videoda gösterilen demonun 1080p çözünürlüğünde ve 30 FPS akıcılığında olduğu onaylandı. Ancak oyunun şu an pre-alpha aşamasında olduğunu ve bu bilgilerin değişebileceğini belirtelim.

• Oyunun videosunda gayet akıcıydı. 30 FPS gerçekten iyi arkadaşlar yeterki 29 a düşmesin. Sabit olduğu sürece sorun yok :) Hastası oldum merakla bekliyorum. Umarım türkçe dublaj ile çıkar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PC oyuncusuyum ancak videoyu izlerken oyun o kadar etkileyici geldi ki , hangi frame ve çözünürlükte olduğu aklımın ucundan bile geçmedi..Her ne kadar sıkı bir şekilde PC'yi savunsamda sırf Uncharted için önümüzdeki ay bir playstation sahibi olmayı düşünüyorum.

• videoyu izledim hatta dedım bıde ındıreyım yuksek kalite izleyeyim yani oyun Allahı var güzel ama cgı fln abartmayın

Piyasanın gerçek oyun özlemi çektiği bu günlerde ilaç gibi gelicektir.

Bakalım xbox one ile tomb raider nasıl bir oyun olucak :)

not:konsolum yok

• 720p veya 792p olmasında sıkıntı değil.Bu çözünürlüklerde
    bile 30 fps'yi tutturmada sıkıntı yaşayan konsollar var:)
    Ayrıca 60fps olmasına karşı değilim ancak 30fps bence tps
    oyunlar için yeterli bir değer... Sonuç olarak Naughty Dog
    gibi bir firmadan kötü veya yarım yamalak bir oyun çıkmaz,
    hiç sıkıntıya gerek yok.Böyle bir firmaya sahip olmak için
    çoluğunu çocuğunu kesecek platformlar var:)

• 1080p 30fps günümüz oyunları için bence yeterli ama konsollar da 1080p 60 fps oyunları oynattığı zaman ben yeni nesil derim..

• E3 2014 trailerını yayınlarken 1080p 60FPS'yi hedefliyoruz demişlerdi. Fakat sanırım başaramamışlar.

quote:

All footage you see in the trailer was captured completely in engine. We’re targeting 60fps for Uncharted 4: A Thief’s End

http://blog.us.playstation.com/2014/06/09/e3-14-uncharted-4-a-thiefs-end-trailer/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaş oyun denince hikayesinden, oynanışından önce fps ve çözünürlüğünü dert eden adamlar gelmişler 30 fps'ye laf ediyor ama oyunun hikayesi önemli değil zaten hikayeyi falan okumadan direk vura vura geçtikleri için gereksiz bir detay.

• oyun içi video W4D7TG-Vup4

• Iki üç Fanboy gelmiş ortalığın karıştırmış .

Oyunun oynanış videosu herşeyi açıklıyor , şimdi oyun Pre-Alpah ise Gold olduğunda bir düşünün son halini oyun muazzam gözüküyor .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kimse sormamış ben sorayım.. Bu mükemmel oyun Playstation 3 için çıkacak mı ? Yoksa sadece Ps 4 için mi ?

• demo bu 30 fps olması normal

• Bu oyun konsol aldırır. Nasıl forza ve halo xbox aldırıyorsa uncharted da ps aldırıyor. Fpsye çözünürlüğe takılmamak lazım. Oynarken keyifli vakit geçirmeye bakın derim.

• far cry 3, 4 açık dünya olmasına rağmen grafiksel olarak daha iyi duruyor çizgisel ilerleyen bir oyuna göre ahım şahım bir sıçrama yok. zaten bu konsollar bundan fazlasını zor verir. directx 12 son hamle olacak ondan sonrada yeni konsollar duyurulur zaten bu çöplerin ömrü 5 seneyi geçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Konsollarin gücü bu kadar diyen oyun firmalarina tokat gibi cevaptir bütün seriyi oynadim buda kacmaz tabii

1080p 30 FPS işte? İyi değil ki yeni nesil için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080p-60 FPS olur merak etmeyin arkadaşlar

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asruh03

Oyunun videosunda gayet akıcıydı. 30 FPS gerçekten iyi arkadaşlar yeterki 29 a düşmesin. Sabit olduğu sürece sorun yok :) Hastası oldum merakla bekliyorum. Umarım türkçe dublaj ile çıkar.

Kasması için 25'in altına düşmesi lazım

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 7 Aralık 2014; 1:35:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: asruh03

Oyunun videosunda gayet akıcıydı. 30 FPS gerçekten iyi arkadaşlar yeterki 29 a düşmesin. Sabit olduğu sürece sorun yok :) Hastası oldum merakla bekliyorum. Umarım türkçe dublaj ile çıkar.

Kasması için 25'in altına düşmesi lazım

25 FPS ile 60 FPS arasında çok fark var. Biri diğerinin yanında resim resim oluyor. Ama 30'da kalırsa olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IslakBanyoTerliği

quote:

Konsollarin gücü bu kadar diyen oyun firmalarina tokat gibi cevaptir bütün seriyi oynadim buda kacmaz tabii

1080p 30 FPS işte? İyi değil ki yeni nesil için.

30 fps kilit olduktan sonra cok onemli degil 60 fps benim icin

Sadece fps vaad etmenin yeni nesil ile hic bir alakasi yok

Yeni nesil denilen mantik oyunlarin yapay zekadan tutunda cevresel etkilisime uzar gider bu liste bunlarin hepsinin bir butunde olmasidir

Sadece olaya 1080 60 fps olayindan bakarsak yeni nesil icin meseleye cok sığ bakariz

Yapay zeka filanda sistem istiyor ama. Bu karşılanacak mı ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IslakBanyoTerliği -- 7 Aralık 2014; 0:21:36 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.