Şimdi Ara

119 TL WIBTEK Z87-M PRO Anakart (4 RAM SLOTU,1 x Gigabit LAN,4 x USB 3.0,6 x SATA 6Gb/s)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 119 TL WIBTEK Z87-M PRO Anakart (4 RAM SLOTU,1 x Gigabit LAN,4 x USB 3.0,6 x SATA 6Gb/s)

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/wibtek-z87-m-pro-z87-lga1150-ddr3-1600-hdmi-anakart.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 6 Aralık 2014; 22:12:40 >

• Hocam bu güzel fırsatları hep siz yakalıyorsunuz. Wibtek nasıl bir markadır. Tavsiye edermiainiz ilk kez duyuyorum sonra saç baş yoldurmasın ne dersiniz. Garantisine kim bakıyor bilginiz var mı. Oc potansiyeli felan nasıldır acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    H87 modelini aldım ve bios da birşey olmadığı gibi bios güncelleme dahi yoktu. Yavan bir anakart. Hani işlemciler ve bellek modülleri uyumsuz olur güncelleme ile düzelir diye düşünürseniz çok zor.
    Çizgi elektronik bir ara bakıyordu belki hala öyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Hocam bu güzel fırsatları hep siz yakalıyorsunuz. Wibtek nasıl bir markadır. Tavsiye edermiainiz ilk kez duyuyorum sonra saç baş yoldurmasın ne dersiniz. Garantisine kim bakıyor bilginiz var mı. Oc potansiyeli felan nasıldır acaba.

Resmi sitesi:http://www.wibtek.com/products/MotherBoard/show/?pid=9
    Çizgi:http://market.cizgi.com.tr/product/mainbord/wibtek-wib-z87-m%20pro

fiyat eşdeğeri h81 lerden çok daha iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 6 Aralık 2014; 23:39:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

H87 modelini aldım ve bios da birşey olmadığı gibi bios güncelleme dahi yoktu. Yavan bir anakart. Hani işlemciler ve bellek modülleri uyumsuz olur güncelleme ile düzelir diye düşünürseniz çok zor.
    Çizgi elektronik bir ara bakıyordu belki hala öyledir.

h87 ile z87 arasında fark vardır diyte düşünüyorum ama yinede baş ağrıtabilir. tamda anakart alma arefesindeyim çok kararsız kaldım şimdi :)

edit: videoyu yeni izledim bundada bios ekranı boşmuş. bana yine h81 yolları göründü , hdmi çıkışı olduğu için bir artısı var ama geri kalanlar sıkıntılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 7 Aralık 2014; 0:18:29 >
  • Alınabilir bir anakart tamamen z77 kullanmışlıgım var 130tlye almıştım bikaç adet i7 2600 takmıştık :) güzeldir kefil olurum boarda overclock yapmayacaklar için birebir yalnız anakartta hiçbir ayar seçeneği yok bilginize sunarım ne ram timing ayarlanıyor ne bişey kullanacak arkadaşlar boşuna 1600mhz ramlere para vermesin 103tlye 2 adet zeppelin marka 1333mhz sogutuculu ram alıp geçsin :)
  • Benim emektar pc'ye bu anakartı taksam. Komple ram, ekran kartı da değiştirmek lazım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

h81 de o.c zaten yok en azından z87 çipset artıları kullanılır yanlış mıyım hocam 119 TL için alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

h81 de o.c zaten yok en azından z87 çipset artıları kullanılır yanlış mıyım hocam 119 TL için alınabilir

Tabi canım 4 tane bellek slotu var 6 sata slotu var usb3 ön port var... daha ne h81 boarddan hertürlü üstün ama dediğim gibi çok basit bir bios var ram frekans ayarlanmıyor... ben bu boardu kullanırdm h81 yerine h81 boardlardan bile ucuz...
  • quote:

quote:

H81lerde oc var voltaj ayar bile çopunda var. G3258leri kullanıyorlar 4,5ghz de oc ile.

• WİBTEK kullanıcısıyım 1155p anakartını kullanıyorum.işlemcim ürünün sitesindeki desteklenen işlemci sayfasında bulunmamasına rağmen bi deneyek diyerek aldık.hiçbir sorun yok.1seneye yakın kullanıyorum.üstüne hd7770 var dandik bi power ile canavar mübarek
  • selmand kullanıcısına yanıt
    overClock denemez ona carpan kilidi açık g3258 é özgü bir durum

• quote:

overClock denemez ona carpan kilidi açık g3258 é özgü bir durum

Bizim gibi acemiler için yeterli zaten çarpan kilidi ile oyna voltajla oyna tamamdır. Fps ile oynamak bizi aşar,

• 5 para etmez, ucuz diye aldanıp almayın bios update yok. H81 alın daha iyi. Ucuz mu ucuz olsun diye yapılmış bir anakart. Bir firma bu kadar mı ürününü boşlar arkadaş. 50 lira vermem bir daha. Nasıl kurtulsam diye bakıyorum.
  • Wibtek kötü bir üretici değildir ama OEM ürünler üreten bir firma aslen. Ama keni markası ile ürün satıp destek vermeye alışkın bir firma değil, OEM üreticisidr kendileri. Bu sebeple BIOS update vs hak getire adamlarda.
  • quote:

119 TL WIBTEK Z87-M PRO Anakart (4 RAM SLOTU,1 x Gigabit LAN,4 x USB 3.0,6 x SATA 6Gb/s)

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/wibtek-z87-m-pro-z87-lga1150-ddr3-1600-hdmi-anakart.aspx

overclock ile uğraşmıyorsanız ki ben 20 yılı aşkın süredir bilgisayar kullanıyorum neredeyse hiç uğraşmadım , uygun fiyata pci ex 3,0 ekran kartı destekli (son seviye kartlar denedim sıkıntı yok) 4 ram slotlu sorunsuz bir anakart.

eksi yonlerıne gelınce
    *ben bundan ve h87 modelınden cok sıstem kurdum ram yuvaları cıddı sekılde kalıtesız hatta bırınını tak cıkarda kullandıgımdan 40 kere ram cıkarıp takmada bozuldu ama 1 hafta ıcınde onardı servısde ram slotları yenılenmıs sekılde geldı.ayrıca bazı ramlerı tanımıyor bıos update ıle bu sorun gıderılebılıyor ama onu da servıs yaptı :)

* bios ayarları kısmı neredeyse boş ayrıca yazılım desteği de 0.

sonuc olarak sıvı sogutmalı kasa ve i7 işlemci gibi büyük bütçeli sistemler düşünmeyenler için ideal bir ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.