Şimdi Ara

Trust GXT 340 7.1 Ve Steelseries Siberia v2 Karşılaştırmam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Trust GXT 340 7.1 Ve Steelseries Siberia v2 Karşılaştırmam

iyigünler arkadaşlar forumdaki ilk incelemem
    Öncelikle Fiyatları karşılaştıralım bir internet sitesindeki fiyatları
    Trust 170TL, Siberia v2 265TL
    Uzun zamandır çevrimiçi oyunlar oynamaktayım ve Önce Trust kulaklıgı ve bir ay sonra Siberia v2 Aldım

~
    Trust USB uçlu Steelseries STEREO

Trust, siberiadan ses kalitesinde katkat üstün bir kulaklık, hem oyunlarda daha iyi ses alabiliyorum (counter oynuyorum ayak sesleri falan anladınız siz)
    hemde film ve müziklerde bass kalitesi ses tonları bakımından gerçekten çok kaliteli iş çıkarmışlar.
    ancak ben oturdugumda beş altı saat oynuyorum ve kafamda büyük diyorsanız kesinlikle trust önermem çünkü sert bir kulaklık bir saatten sonra kulağınız ağrımaya başlar

Ses kısma ve mikrofon susturma gibi tuşları olan kabloya entegre bir kutucuk var
    Steelseriesde sadece mikrofon susturma tuşu var

Fiyat olarak trust gene önde bu fiyata alınabilecek tek oyun kulaklığı diyebilirim Laptoptan oynuyorum ve film izlerkende trustu masaya koyuyorum hoparlörden daha iyi ses vermekte ayrıca hunharca kullanan arkadaşlar buraya dikkat etsin Trust kablo bakımından siberiadan daha sağlam bir izlenim veriyor halat gibi görüntüsü var siberia çeksen kopucak gibi

Trustun içinde bir adet driver Cd'si geliyor ve sanırım içindeki ses kartıyla alakalı driver çok işinize yarıyacaktır. Müzik dinleyen arkadaşlar için mükemmel
    Sesinizi kalınlaştırabilir seslere eko verebilirsiniz

Siberiadan vazgeçmiyecek arkadaşlar için önerim kesinlikle ses kartı almanız yanında, eger paraya kıyarım diyorsanız steelseriesin kendi ses kartı yerine creative x-fi 5.1 alabilirsinz

Siberianın mikrofonu çok daha kaliteli ve esnek maddeden yapıldıgı için kırılma gibi bir riski yok
    Kulağınızda kesinlikle bir ağrı yapacagını sanmıyorum oyun bağımlıları için ideal

Düşük bütçeli ve günde 2-3Saat kullanan arkadaşlar için kesinlikle ve kesinlikle Trust öeriyorum hem 100TL gibi çok büyük bir fark var ve kesinlikle memnun kalıcaksınız
    Bende tereddütle yaklaştım ama ikisinide kullandıktan sonra TRUST Diyorum

Trust GXT 340 7.1 Ve Steelseries Siberia v2 Karşılaştırmam

• Arkadaşlar yanlış yere açmışım konuyu kusura bakmayın
  • Bende almayı dusunuyorum gxt340'ı tesekkurler
  • iyi bi inceleme olmuş ve fiyatı da 133 lira olmuş hemen alıcam çok teşekkürler inceleme için
  • yardımcı olabilecegim başka birşey olursa yazarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: nrkovv

yardımcı olabilecegim başka birşey olursa yazarsınız

mikrofon ses kalitesi güzelmi youtube videoları çekmek için fln ? sesi net ve güzel iletmesini istiyorum
  • Ev arkadaşım oyun videoları çekti, hiçbir sıkıntısını işitmedim ve teamspeak falan kullanırken mikrofonu hiç aşagıya çekmedim hep kendi yerinde kaldı hiçbir şikayet kısık ses cızırtı olmadı
  • Ben iki kulaklığıda denedim hatta logitech g430 u da denedim fikrimi söyleyeyim. Trust Bass ve ses netliği olarak fiyatına göre inanılmaz bi kulaklık müzik dinlemekte en çok beğendiğim kulaklık diyebilirim hem ses seviyesi çok yüksek hemde hiç bozulma olmuyor şöyleki Trust %26 ses seviyesi = logitech g430 %100 ses seviyesi . Siberia v2 ses kartlı kullandım ses olarak trusttan daha kötü bassları ve yüksek seslerde bozulmalar oluyor trusta göre. Ancak kullandığım en rahat kulaklık diyebilirim Siberia v2 ses kartlı için ama Surround özelliği Logitech g430 la yarışamaz. Logitech g430 her şeyiyle iyi bi kulaklık tek eksisi çok narin oluşu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71BE59B10 -- 7 Eylül 2015; 19:49:07 >
  • g430 ile gxt 340 arasında surround farkı çok varmıdır oyun için olduğundan ses seviyesi çok önemli deil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdr_81 -- 9 Kasım 2015; 0:53:08 >
  • Selamün aleyküm.konu hort oldu kusura bakmayın :) bende bunu almayı düşünüyorum.mikrofon olayı nasıl bunda.Snopy R3 aldım ses vermesi süper ama mikrofon olayı çok kötü.ts'de arkadaşlar konuştuğumdan hiç birşey anlamıyorlardı :)) Bunun mic. karşı tarafa güzel ses veriyorsa almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeremDH

Selamün aleyküm.konu hort oldu kusura bakmayın :) bende bunu almayı düşünüyorum.mikrofon olayı nasıl bunda.Snopy R3 aldım ses vermesi süper ama mikrofon olayı çok kötü.ts'de arkadaşlar konuştuğumdan hiç birşey anlamıyorlardı :)) Bunun mic. karşı tarafa güzel ses veriyorsa almayı düşünüyorum

Kaptan ben de bu kulaklığı yeni aldım, ses ve mikrofon konusunda sıfır sıkıntı, mikrofon gayet iyi dota oynayan biriyim ve devamlı arkadaşlar ile skype üzerinden konuşuyoruz, eski mikim sıkıntılı olduğundan yarım saatte bir soruyorum sesim nasıl geliyor diye, arkadaşlar bir sıkıntı olmadığını gayet net olduğunu söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street_catt -- 21 Ocak 2016; 12:46:08 >
  • arkadaşalr gxt 340 da cızırtı sorunu yaşayan var mı?
    ben yeni aldım ama cızırtı var bunu nasıl giderecez.
  • Beyler ps4 te kullanıcamda çalışmaz diye korkuyorum konsolda kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fcivelek_21 kullanıcısına yanıt
    hocam bende ts3 de yaşıyorum cızırtı sorununu
  • benim aldığımda hiçbir cızırtı yoktu arkadaşlar belki driver kaynaklı olabilir
  • Konuyu hortlatiyorum, ama trust gxt 340 yazınca Google a sadece donanım haber de yorum var. Ben de bu kulaklık tan 1 yıldır kullanıyorum, günde 3-4 saatten hesaplayabilirsiniz 😀 gayet memnundum, sesi falan çok iyi daha önce müzik falan dinlemiyormusun dedirtebildi. Ama yeni mikrofon u bozuldu garantiye vereceğim buradan garanti sonucu nu da paylaşırım, yerine idareten yeni bir kulaklık alıp garantiye vereceğim

• Evet arkadaşlar trust gxt 340 kulakligim i garantiye vermiştim, ücret iadesi yaptılar , yeni modeli çıkmış ghs 306. Ama ben Snopy sn rw6 aldım daha hos gözüktü gözüme bakalım o nasıl

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.