Şimdi Ara

FM 15 Oyuncu isimleri hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
7.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fathwow -- 6 Aralık 2014; 19:45:11 >

• Orjinal alıcan
  • orjinal almakla alakası yok oynanabilir takımlara oyuncu ekle diye bir secenek var oyunu kurarken onu secme hatta hiç bir secenegi seçme garanti olsun öle kur olmazsa gel bana söle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

orjinal almakla alakası yok oynanabilir takımlara oyuncu ekle diye bir secenek var oyunu kurarken onu secme hatta hiç bir secenegi seçme garanti olsun öle kur olmazsa gel bana söle

Ciddiye mi aldın bu dediğimi

O değilde fm 10,11,12 bende orjinal değil hepsinde de 2030 lara kadar geldim bir yerden sonra oyun kesinlikle bozuluyor, crash dump veriyor, oyundan atıyor vs hatta 2012 de oyuncu kıyaslayamıyorum bu yüzden ne zaman iki oyuncuyu kıyaslaya tıklasam anında hata verip oyundan atıyor.

edit: sorunun cevabı yukarıdaki arkadaşın dediği gibi olcak konu dağılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bane93 -- 7 Aralık 2014; 0:06:01 >

• arkadaşlar teşekkür ederim öncelikle, hiçbir şey seçili degil sadece oyuncuların ozellıklerı gızlenmesın işaretli fakat sorun hala devam ediyor 15.0.0 sürümü var suan
  • quote:

Orijinalden alıntı: fathwow

arkadaşlar teşekkür ederim öncelikle, hiçbir şey seçili degil sadece oyuncuların ozellıklerı gızlenmesın işaretli fakat sorun hala devam ediyor 15.0.0 sürümü var suan

dostum biraz araştırdım kullandığınız cracki değiştirmen gerekiyormuş işe yarar mı kesin bir şey diyemem araştırmaya devam ediyorum
  • hocam bende crack arıyorum bakalım bulursan banada yardımcı olursan teşekkür ederim tekrardan
  • Arkadaşlar sorunu buldum ve çözdüm google'a "fm15_15.1.3" yazarak link halinde olan dosyayı ındırıp fm klasorunun ıcıne kurun düzeliyor fakat ingilizce oluyor onu da türkçe yama indirerek yaparsınız. başarılar şimdiden
  • quote:

Arkadaşlar sorunu buldum ve çözdüm google'a "fm15_15.1.3" yazarak link halinde olan dosyayı ındırıp fm klasorunun ıcıne kurun düzeliyor fakat ingilizce oluyor onu da türkçe yama indirerek yaparsınız. başarılar şimdiden

Aynen onu bende buldum. Sen sürüm 15.0.0 dediğin için başka kürek arıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bane93

quote:

Arkadaşlar sorunu buldum ve çözdüm google'a "fm15_15.1.3" yazarak link halinde olan dosyayı ındırıp fm klasorunun ıcıne kurun düzeliyor fakat ingilizce oluyor onu da türkçe yama indirerek yaparsınız. başarılar şimdiden

Aynen onu bende buldum. Sen sürüm 15.0.0 dediğin için başka kürek arıyordum

fakat türkçe yapamadım bu sefer allahıııım

• Uğraşılmaz dostum ya inan ben ondan orjinal al dedim ucuzlar ocak ayına kadar zaten. Çatur çutur hiç sorun olmadan oynarsın diye dedim.
  • quote:

hocam bende crack arıyorum bakalım bulursan banada yardımcı olursan teşekkür ederim tekrardan

Birkaç saattir crack arıyorum ancak hep oyun içindeki hataları düzeltmek için çıkarılan cracklar var. Bahsettiğim hatalar açılmaması gibi falan. Aynı sorun bendede var önce crash dump hatası aldım onu çözdükten sonra bu hatayla karşılaştım. Reloaded facebook hesabından fm 15 için crack bekleyenler sabretsin tarzında bişeyler yazmış. Yani şuan için yapılabilecek bişey yok ama birkaç güne yeni crack çıkar :)
  • 70 lira verdim oyun aldım fakat aynı sorun bende de var ve başlangıcta ki secenekler işaretli degil.iki defa basıma geldi bu sorun ve ben orijinal oyundan sogudum crush dump sorunuda cabası yazıklar olsun
  • Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama oyunum orijinal ve şuan oynanamaz halde sırf bu yüzden. Var mı bir çözümü olan?
  • sanryco kullanıcısına yanıt
    güncelleme leri yaptın mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme yapınca düzeldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.