Şimdi Ara

Yılbaşı Sepetleri 2015 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
29
Favori
88.684
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada Carrefour'a bir sürü Gurme paket gelmiş bugün ama hiç Prestij paket gelmemiş. Sordum, karışık dağıtılıyor, fişteki numaradan bizi arayıp gelip gelmediğini sorun dedi kasiyer.
  • Premium metro paketi ve güncel metro, migros fiyatları eklenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BouncingBetty

quote:

Orijinalden alıntı: darkxblack

Merhabalar arkadaşlar merak edenler için Carrefour prestij paket açıp resimledim İyi forumlar...
     Yılbaşı Sepetleri 2015

hocam eğer eskişehir carrefourdan aldıysanız mağazada kaç adet kaldığı hakkında bir bilginiz var mı

merhaba, bugün saat 15.00 civarı eskişehir carrefour'da prestij paket yoktu. pazartesi günü tekrar gideceğim.

• Metro'da Isbank Maxipuan kullanabiliyor muyuz arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocbs

quote:

Orijinalden alıntı: BouncingBetty

quote:

Orijinalden alıntı: darkxblack

Merhabalar arkadaşlar merak edenler için Carrefour prestij paket açıp resimledim İyi forumlar...
     Yılbaşı Sepetleri 2015

hocam eğer eskişehir carrefourdan aldıysanız mağazada kaç adet kaldığı hakkında bir bilginiz var mı

merhaba, bugün saat 15.00 civarı eskişehir carrefour'da prestij paket yoktu. pazartesi günü tekrar gideceğim.

Tamam sagolun cumartesi gitmeyi planliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BouncingBetty -- 11 Aralık 2014; 23:39:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• istanbul maltepe carfurda prestij paket varmıydı giden varmı ?
  • bunlar son paketler mi olur acaba carrefouru kaçırmayalım alalım en azından.iyi fiyat.

bir kaç gün daha bekleyeyim belki indirim olur ya da blackli güzel bir paket çıkar artık biterse carrefour elimizdeki absinthe'i açarız.

yalnız bir sorum var.bu red labeli tekellerde falan black labelle değiş tokuş yapma durumu var mı? var mı bir bilen ya da tekel bayisi :)? cidden red içilmez ya okutmak lazım ya da değişmek.
  • balçova migrosda 179 tl yapmış
  • kipada yok mu bu sene sepet arkadaşlar?
  • beylikdüzü migros prestij 189 starcity avm migros 179 tl bonus yılbaşı kampanyası ile 10-25 tl kazanılabilir.
  • İzmir bornova stadyum tansaşdan bu akşam aldım prestij paket 168 liraya düşmüş fiyatı, 81 lira money, 27 lira da maxipuan kullandım, karttan da 60 lira ödedim güzel bir alışveriş oldu benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: paladyum

Arkadaşlar metro diğer paketi hazırlamış 199 tl. Birazdan listeye ekleyeceğim ama metro benim için hüsran oldu açıkçası.

Hocam tam tersine bence en kalite paket Metro nun premium u olmuş. Siyah etiket 70 lik olaydı hele süper olurdu. Schöfferhofer de gerçekten iyidir keşke 1 değil de 3-4 tane olaydı. Paketin tamamı kaliteli boşa alınmış bir şey yok. Ben mesela diğer paketlerden alacak olsam çıkanların yarıdan fazlasını boşa almış olurum.
  • Ankara çağdaş markete girdim. Paket falan yok. Dayanamadım görevlinin birine sordum. Paket yapmayacak mısınız diye. Görevli eleman paket olacağı bilgisi var bizde ama hala paketler yok dedi. İçerik ve fiyat bilginiz var mı dedim. Fiyat geçen seneki fiyat olur diyorlar ama içerik değişmiştir dedi :)
  • osonguler kullanıcısına yanıt
    Hocam black iyi ama smirde 50 cl olunca çok espirisi kalmiyor. Carrefourda tamami 70 cl.

• paladyum kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki onda haklısın ona dikkat etmemiştim. Gene de kendi adıma en uygunu bu sepet. Elbette gönül isterdi ki evvelki seneler gibi olsun ama nerede
    Bir de kipadan haberi olan var mı acaba?
  • Maltepe carefourda prestij kalmamis, hangi carefourlarda vardi bilen var mi acaba

• carrefour ve metro 199 TL lik 2 paket arasında kaldım. ne dersiniz arkadaşlar ? metro'da baya iddialı gibi geldi .
  • Metro daki dumansız ama değil mi? 2 duman 20 tl
  • Evet burada içerikte dumansız gözüküyor amma , yılbaşı sepeti dumansız olduğu nerde görülmüş . belki kasada veriyorlardır . yani duman olmalı . eğer yoksa gider carrefour paketi alırım hiç düşünmem sorgulamam bile
  • Bugun bi prestij daha alicam yaw on numara

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.