Şimdi Ara

Samsung Galaxy tab3 7inc Kalibre sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dedigim gibi Samsung galaxy tab 3 kullanıyorum sorunum şu ki ;
    Unity ile yapılan oyunları oynarken normalde sorunsuz olarak oynuyordum az bişey kasma vardı ve bazı oyunlarda ekranda beyaz beyaz çizgiler geçip görüşü engelliyordu
    unityi desteklemiyor galiba bilmiyorum bütün sorunlar çözülmüştü en son tablete bir güncelleme geldi ondan sonra unity oyunlarında direksiyon kalibrasyonu bozuldu direksiyon her oyunu açışımda sabit kalıyor bazen sağa dönük şekilde olabiliyor ama nekadar döndürsemde hep sabit ilk başta aldırış etmedim fakat güzel unity oyunları çıkınca canım düzeltmek istedi güzelce bi araştırdım fakat bu sorunu çözen yok var ama onlarda samsung dışı htc gibi telefonlardaymış en son birisi hard format atmamı söyledi (önceden fabrika ayarı yaptım direksiyon sorunu düzelmedi) ve hard format attım güç tuşu ses ve ana ekran tusuna basarak menüden reset atım reboot system yaptım. Sonra oyunu tekrar indirdim busefer çalışıyordu direksiyonum 11. levele kadar geldim oyunu kapattım canım sıkılınca bi 30 dk sonra tekrar açtığımda gene aynı sorunla karşılaştım kafayı yiyicektim 1 oyun için okadar oyunu silip formatlamıştım fakat arkadaşlar sonra aklıma test edeyim tablettemi oyunlardamı sorun diye 3 4 unity yapımı oyun indirdim bu oynadıgımın üstüne bide su terazisi ve dr driving oyununu indirdim bu unity olmadıgı için tercih ettim sonra teste geçtim dr driving sorunsuz sensör ile oynadım sonra unity oyunlarında hepsinde aynı sorun vardı ve su terazisi eskiden çalışıyordu şimdi çalışmıyor nekadar kalibre etsemde çalışmıyor arkadaşlar servise vermeyi düşündüm fakat sorun galiba unityde oldugundan vermek istemedim arkadaşlar günlerdir çözemiyorum bir yardım ederseniz sevinirim aşşağıya indirdigim herşeyi yazıcam

O devamlı oynadıgım unity oyunu : Speed roads 3D
    Denemek için indirdiklerim: City Bus Driver - Şahin drift park - Bus driver
    Su terazisi için google playa yazıp ilk çıkanı indirdim

Arkadaşlar sorunla ilgilenecek varsa skypemi özelden atabilirim okuyup ilgilenenlere teşekkür ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ranns -- 5 Aralık 2014; 21:20:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.