Şimdi Ara

TouchWiz tema desteği Galaxy A serisi ile başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• TouchWiz tema desteği Galaxy A serisi ile başlıyor

Samsung'un emektar kullanıcı arayüzü TouchWiz için tema desteği üzerine çalıştığı daha önce internete sızmış ve üzerinde sızdırılan cihazın da Galaxy A3 olduğu belirtilmişti. Bu iddia şimdi doğrulandı.

Galaxy A serisinin ilk incelemelerinde TouchWiz arayüzünün tema desteği sunmaya başladığı rapor ediliyor. Temalar sistemin arka planını, ikonlarını, rehber, SMS, çağrı gibi uygulamalarını kullanıcının seçtiği renk yelpazesine göre değiştiriyor. Bu özellik daha çok Çinli üreticilerin akıllı telefonlarında göze çarpıyordu.

Hali hazırda arayüzde 5 adet tema yer alıyor ve bunların sayısının artacağı tahmin ediliyor. Samsung tarafından konu ile ilgili bir bilgilendirme gelmedi ancak tema desteğinin sonraki güncellemeler ile tüm Galaxy cihazlarına dağıtılması bekleniyor.  

• Güzel olursa kullanırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lgde nova dahil launcher tema paketlerini de kurabiliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Lgde nova dahil launcher tema paketlerini de kurabiliyorsunuz

Bende de lg varda gereksiz bi yorum olmuş adam şimdi tw'li teli satip lg alsin bencede..

• Tema desteğini bıraksında şu telefonun boşta 1.2 gb ram dolu çalışmasını çözsünler. 2 gb ram'den 600-700 mb kullanıcıya kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 7 Aralık 2014; 18:03:34 >
  • Çinli telefonların hepsinide nerdeyse bu özellik var hatta tema desteği diyelim bir yerden başlaması lazımdı.

• Babama Asus Zenfone 5 aldım . Harbi harbi diyorum eski telefonu s4'ten çok daha stabil çalışıyor cihaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Tema desteğini bıraksında şu telefonun boşta 1.2 ghz ram dolu çalışmasını çözsünler. 2 gb ram'den 600-700 mb kullanıcıya kalıyor.

kaç ghz hocam anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Tema desteğini bıraksında şu telefonun boşta 1.2 ghz ram dolu çalışmasını çözsünler. 2 gb ram'den 600-700 mb kullanıcıya kalıyor.

kaç ghz hocam anlamadım

GB yazacağım yere GHZ yazmışım. Samsung Galaxy S4 telefonda hiç bir şey çalışmıyorken 1200 mb (1.2 gb) ram dolu oluyor, onu demek istedim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

kaç ghz hocam anlamadım

GB yazacağım yere GHZ yazmışım. Samsung Galaxy S4 telefonda hiç bir şey çalışmıyorken 1200 mb (1.2 gb) ram dolu oluyor, onu demek istedim.

4 de koysalar 3'ünü alacak sistem. Android böyle işliyor. Ve kötü bir şey değil bu çoğu zaman. Benim Nexus 5'imde de son android sürümü Lollipopda 1gb kullanıyor. Ve herhangi bir yavaşlık da yok. Samsung'un bloatwarelerinden kaynaklanıyor o yavaşlık. Takmayın o yüzden ram kullanımını.

• İyice şişsin sonra telefon
  • Hala ram kullanımı muhabbeti yapan arkadaşlar lütfen android kullanmasın. Hala android ram yöntimini masaüstü pc sistemiyle karıştırıyorsunuz. Lütfen elinizdeki android cihazları satıp iphone alın sizde kurtulun bizde kurtulalım.

• Buna tema mı diyorsunuz siz şimdi?

Tasarıma bak çay demle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.