Şimdi Ara

Street Fighter 5, PS4 ve PC için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Capcom bugün sürpriz bir duyuru yaptı. Street Fighter V, Playstation 4 ve PC için duyuruldu. Oyunun bu platformlara özel olacağı da belirtilmiş. Yani Xbox One sürümü çıkmayacak gibi görünüyor.

Aşağıda oyunun kısa tanıtım videosunu görebilirsiniz. Bu videoda herhangi bir oyun içi görüntü bulunmuyor. Muhtemelen bu sabaha karşı 4'te gerçekleşecek olan Game Awards'ta veya 6-7 Aralık'taki Playstation Experience etkinliği çerçevesinde Street Fighter V'in ilk oynanış videosu da gösterilecektir.

Not: Video Capcom'un Japonya kanalında yayınlandığı için Street Fighter V belki de sadece Japonya'da Playstation 4 ve PC'ye özel olabilir. Daha önce başka oyunların da Japonya'da Playstation 4'e özel olduğunu görmüştük.

• Güzeeeel :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • capcom'un ps4 için duyurmadığı özel yapımı bu olabilir.

• Sadece bu oyun bile ps 4 aldırır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Street fighter benim için bitmiştir PC bile çıkıyor Xbox one yok :D
  • Geliştirici: Capcom
    Dağıtıcı: Capcom

SADECE PS4 VE PC HAHAHAHA HALA İNANAN VAR MI CAPCOMUN bir tane konsola oyun çıkaracağınızı pc ye geliyorsa kesin xbox 1 na gelecek

• bende xbox one a gelecektir diyorum fakat video ingilizce. altyazılar japonca. dünya çapında yayınlanacak bir video ya alt yazı yapmışlar gibi geldi. haber doğru olabilir yani. beklemek lazım
  • Ama ben daha
    Ultra Mega Duble Epic Holy Upgrade Street Fighter 4'ü bekliyordum?

• Bundan önce merakla beklediğim Tekken vs Street Fighter vardı, ne oldu ona? Capcom'la alakası olmayacak bu oyunun biliyorum, yanlış haberin altına yazdığımın farkındayım. İptal falan mı oldu bu oyun, hiç görmüyorum haber falan.

Ayrıca Street Fighter efsanedir. Küçükken PS1 de az tokatlamazdık kuzenlerle birbirimizi. EX2Plus benim için en iyi SF oyunudur. Zaten ondan sonrasını çok oynamadım.

• Çop

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Street fighter benim için bitmiştir PC bile çıkıyor Xbox one yok :D

bu yorumdan sonra şuan bütün capcom ağlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Çop

<=== Çöp

• X-box cephesi için büyük rezillik.
  • XO hazır ps4 exc. oyunlar yokken piyasada yer edinmesi gerekirken boş boş duruyor. Exc. çıkan oyunlarıda pc ye çıkarttı amazonda horizon 2 ve yeni çıkan oyunuda listelendi. Hayra alamet değil bunlar Microsoft ciddi ciddi elden çıkartmayı düşünüyor mu acaba.

• TncyKrmn kullanıcısına yanıt

Hiç güleceğim yoktu kardeş.

• ayip ayip

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şahsen pek desteklemiyorum 3.parti oyunların özel olmasını aynısı Rise of the Tomb Raider için de geçerli. Capcom'a maddi destek sunuluyorsa olma olasılığı yüksek. Belki time exclusive olur beklemek lazım.

• Round 2 FIGHT :))) Xbox One gelir ama gec gelir arkadaslar heyecan yapmayin. Ps4'un gecen nesile oranla daha cok PC'ye benzemesi ve ESRam gibi Xbox One donanimindaki zorlamalarin olmamasinin nedeni bunlar. Sony ile alakasi yok.

Sony basit ve erisilebilir bir donanim yapti. Linux Free BSD isletim sistemli yani orta halli PC gibi dusunun PS4. Tabi optimizasyon ve kendi kutuphanesi olmasi donanimdan tam performans alinmasini sagliyor.

Microsoft ise GDDR5 ram kullanmayip grafik karti GPU'sunu 32MB Esram yani Edram'in biraz daha ucuzu ve ucuz DDR3 ram ile destekledi.
    Hali ile oyun yapimcisi iki tio bellek ve daha az guclu Xbox One GPU'suna oyunu uyarlarken biraz daha zorlaniyor.

Oyun Xbox One gelecektir er ya da gec benim dusuncem. Ama su an en basit oyun programlanan iki platforma cikartiyorlar bu kadar basit.
  • aman tanrım çok sürpriz oldu ayrıca aralarda 1-2 saniyelik oyun içi görüntüler var onları 4 le karıştırmayın

• Xbox one gelicektir capcom gene time exculsive yapıyor Dead rising 3 gibi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.