Şimdi Ara

Bugün bütün HD kanallar açıktı ? [ Çözüldü ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bugün digitürk'te bütün hd kanallar açıktı ve hd kanal paketi satın almadım. Acaba özel bir kampanya mı ? yoksa genel bir kampanya mı var ?

Düzeltme : 4 yıldır Digitürk üyesi olduğum için 3 ay boyunca bütün hd kanallar açıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyuncu11790 -- 5 Aralık 2014; 14:27:58 >

• yeni kayıt olduysan 1 ay tüm kanallar açık
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam31

yeni kayıt olduysan 1 ay tüm kanallar açık

Yok hocam 3 4 yıldır Digitürk üyesiyim, doğum günü filanda değil...
  • Hocam, geçmiş olsunmu diyeyim yoksa hayırlı olsunmu diyeyim bilemedim. Aynı şekilde abime de hediye ettiler ve 3 ay sonunda hediye edilen kanallar hala açıktı ve 4. Ay sonunda da faturada 12 ay taahhüt yenilenmiş ve sözde hediye olan kanalların 4. aydan sonra ücreti faturaya yansıdığını gördük. Hemen mh yi aradık bizim taahhüt yenilediğimizi onayladığımızı söyledi tabii haliyle sinirlendik ve iptal ettirdik. Sizede tavsiyem mh yi arayın 3 ay sonunda hediye edilen kanalların kapanmasını ve taahhüt yenilemediğinize dair teyit alın derim. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patric -- 10 Aralık 2014; 0:33:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patric

Hocam, geçmiş olsunmu diyeyim yoksa hayırlı olsunmu diyeyim bilemedim. Aynı şekilde abime de hediye ettiler ve 3 ay sonunda hediye edilen kanallar hala açıktı ve 4. Ay sonunda da faturada 12 ay taahhüt yenilenmiş ve sözde hediye olan kanalların 4. aydan sonra ücreti faturaya yansıdığını gördük. Hemen mh yi aradık bizim taahhüt yenilediğimizi onayladığımızı söyledi tabii haliyle sinirlendik ve iptal ettirdik. Sizede tavsiyem mh yi arayın 3 ay sonunda hediye edilen kanalların kapanmasını ve taahhüt yenilemediğinize dair teyit alın derim. Kolay gelsin.

Uyarınız için teşekkür ederim hocam, 3. ay sonuna doğru bu konu hakkında ararım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.