Şimdi Ara

PHARRELL WILLIAMS - HAPPY (Hard Rock / Metal Cover) ve Youtube Kanalım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vaktimin büyük bir kısmını yeni youtube kanalı projem için ayırmaya başladım. Bunun içinde gitar videoları ve birleştirme cover/performans videoları yer alacak. Bu iş için çok emek harcıyorum sizler de izleyerek, beğenerek, takip ederek, paylaşarak destek olursanız çok mutlu olurum. Gelişmeleri bu sayfadan da paylaşacağım.

PHARRELL WILLIAMS - HAPPY (Hard Rock / Metal Cover) Deniz & İzgi Gültekin

Sevgili arkadaşlar,
    Youtube kanalımda, arkadaşlarımla hazırlamakta olduğum birleştirme videolarından ilki olan Pharrell Williams - Happy'nin hard rock/metal coverımızı yayınladım. Hem bu işi ilk defa yapıyor olduğumdan elimizden en iyisini çıkarabilmek için çok titiz çalıştığımızdan gerçekten hem benim, hem de projede dahil olan arkadaşlarımın çok emeği var. Özellikle evde yaptığım video çekimleri sırasında kendime ışık vermek için lambayı tuttuğum anda 3 periyoduk dalga halinde 220V yiyip ciddi hasar aldım bu projeyi tamamlamak için eheh.
    Öncelikle beni kırmayıp, projeme dahil olduğu, şarkıya hakim olup bütün vokal kanallarını tek seferde söylediği ve kendisiyle çalışmaktan çok keyif aldığım için Izgi Gültekin'e, uzun zamandır bütün işlerimde Midi Davul editlerini ve bas gitarları çalan ve kayıt konusunda beni yönlendiren Sinan Güngörer'e, vokal kayıtları, mix ve mastering çalışması ile video çekimleri sırasında verdiği destek için sevgili dostum Bijen Rahimi'ye çok teşekkür ederim.
    Youtube kanalım için gerçekten çok emek verip iyi işler ortaya çıkartmaya çalışıyorum, bu yüzden sizler de bu youtube üzerinden beğenerek, kanalıma abone olarak, videoyu paylaşarak ve yorumlarınızı esirgemeyerek bu projeye destek olursanız çok sevinirim.
    Düzenleme/Gitar/Video : Deniz Sayman
    Vokal : İzgi Gültekin
    Bass & Midi Drum Edit : Sinan Güngörer
    Vokal Kaydı/Mix/Mastering : Bijen Rahimi

MEGADETH - TORNADO OF SOULS (Cover Performed by Deniz & V.Valentine)

2 yıl sonra yeniden Megadeth'in Tornado Of Souls için yaptığım girişimler sonucu, vokallerde muhteşem şarkıcı ve Slick Jesters şarkıcısı V.Valentine ile birlikte bir birleştirme videosu hazırladık.
    Chris Broderick Megadeth'den yeni ayrıldığnından, Dave Mustaine'i ikna etmek için gerekli baskılara ve şantajlara başladım. Benim için çok eğlenceli bir çalışma oldu, zira en sevdiğim Megadeth parçası. İleride Vincent'la yeni işler de yapacağız.

Gitar / Video : Deniz
    Mix / Mastering : Sinan Güngörer
    Vokal : V.Valentine

Social / Web
    http://www.denizsayman.com
    http://www.facebook.com/denizsaymanrock
    http://www.twitter.com/denizsaymanrock
    http://www.instagram.com/denizsaymanrock
    http://www.youtube.com/denizsayman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZeBeLLaH -- 5 Aralık 2014; 11:39:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeBeLLaH

Selamlar,

Vaktimin büyük bir kısmını yeni youtube kanalı projem için ayırmaya başladım. Bunun içinde gitar videoları ve birleştirme cover/performans videoları yer alacak. Bu iş için çok emek harcıyorum sizler de izleyerek, beğenerek, takip ederek, paylaşarak destek olursanız çok mutlu olurum. Gelişmeleri bu sayfadan da paylaşacağım.

PHARRELL WILLIAMS - HAPPY (Hard Rock / Metal Cover) Deniz & İzgi Gültekin

Sevgili arkadaşlar,
    Youtube kanalımda, arkadaşlarımla hazırlamakta olduğum birleştirme videolarından ilki olan Pharrell Williams - Happy'nin hard rock/metal coverımızı yayınladım. Hem bu işi ilk defa yapıyor olduğumdan elimizden en iyisini çıkarabilmek için çok titiz çalıştığımızdan gerçekten hem benim, hem de projede dahil olan arkadaşlarımın çok emeği var. Özellikle evde yaptığım video çekimleri sırasında kendime ışık vermek için lambayı tuttuğum anda 3 periyoduk dalga halinde 220V yiyip ciddi hasar aldım bu projeyi tamamlamak için eheh.
    Öncelikle beni kırmayıp, projeme dahil olduğu, şarkıya hakim olup bütün vokal kanallarını tek seferde söylediği ve kendisiyle çalışmaktan çok keyif aldığım için Izgi Gültekin'e, uzun zamandır bütün işlerimde Midi Davul editlerini ve bas gitarları çalan ve kayıt konusunda beni yönlendiren Sinan Güngörer'e, vokal kayıtları, mix ve mastering çalışması ile video çekimleri sırasında verdiği destek için sevgili dostum Bijen Rahimi'ye çok teşekkür ederim.
    Youtube kanalım için gerçekten çok emek verip iyi işler ortaya çıkartmaya çalışıyorum, bu yüzden sizler de bu youtube üzerinden beğenerek, kanalıma abone olarak, videoyu paylaşarak ve yorumlarınızı esirgemeyerek bu projeye destek olursanız çok sevinirim.
    Düzenleme/Gitar/Video : Deniz Sayman
    Vokal : İzgi Gültekin
    Bass & Midi Drum Edit : Sinan Güngörer
    Vokal Kaydı/Mix/Mastering : Bijen Rahimi

MEGADETH - TORNADO OF SOULS (Cover Performed by Deniz & V.Valentine)

2 yıl sonra yeniden Megadeth'in Tornado Of Souls için yaptığım girişimler sonucu, vokallerde muhteşem şarkıcı ve Slick Jesters şarkıcısı V.Valentine ile birlikte bir birleştirme videosu hazırladık.
    Chris Broderick Megadeth'den yeni ayrıldığnından, Dave Mustaine'i ikna etmek için gerekli baskılara ve şantajlara başladım. Benim için çok eğlenceli bir çalışma oldu, zira en sevdiğim Megadeth parçası. İleride Vincent'la yeni işler de yapacağız.

Gitar / Video : Deniz
    Mix / Mastering : Sinan Güngörer
    Vokal : V.Valentine

Social / Web
    http://www.denizsayman.com
    http://www.facebook.com/denizsaymanrock
    http://www.twitter.com/denizsaymanrock
    http://www.instagram.com/denizsaymanrock
    http://www.youtube.com/denizsayman

Yeni video için çalışmalar sürerken,
    Grubum Sırmalı'nın Ankara Hayal Kahvesi konserinden bir video koymak istedim.
    19 Aralık Cuma günü de If Performance Hall'da yeni klibimiz Seni Beklemez Zaman'ın lansmanını yapacağız, Ankara'da olan arkadaşları beklerim.

• Başarılı buldum, takipteyim bakalım
  • Çok başarılı hocam elinize sağlık. Takipteyim.
  • Güzel olmuş. İki şarkıda da söyleyen kişileri beğendim. Gitar konusunda iyisin ama Tornado Of Souls'u çalarken downpicking tekniği ile çalman gerektiğini düşünüyorum.
  • Elinize saglik emegi cok begendim basarilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

Yeni yılı yeni bir Rock Cover/Medley videosu ile açıyoruz.

2014 Hits Covered In Rock Medley

2014 yılının en çok dinlenen Pop Hitlerini Rock tarzında coverlayarak birleştirdik. Youtube kanalıma abone olarak bu sene daha seri şekilde yayınlayacağımız yeni cover / orjinal videolarımızı daha hızlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. \m/>.<\m/
    Çekimlerdeki destekleri için IF PERFORMANCE Hall'a teşekkür ederiz.

Şarkı Listesi

#1 Imagine Dragons - Radioactive
    #2 Katy Perry - Dark Horse
    #3 Eminem - The Monster ft. Rihanna
    #4 Sia - Chandelier
    #5 OneRepublic - Counting Stars
    #6 Avicii - Addicted To You
    #7 Daft Punk - Instant Crush ft. Julian Casablancas
    #8 Jessie J., Ariana Grande, Nicki Minaj - Bang Bang
    #9 Mark Ronson - Uptown Funk ft. Bruno Mars

Müzisyenler
    Deniz - Gitar / Düzenleme
    Izgi Gültekin - Vokal
    Sinan Güngörer - Bas Gitar // Kayıt
    Cemal Ali Bağlan - Bas Gitar // Video
    Volkan İldinç - Saksafon
    Aytaç Aydoğdu - Trompet
    Semih Örnek - Davul

Audio
    Bijen Rahimi- Mix / Mastering
    Sinan Güngörer - Audio Edit

Video
    Nazmi Özdil Arts

• Sırmalı Klipleri

• Teşekkürler yorumlar için.
    Bu haftadan itibaren her hafta video yükleyeceğiz. Türkçe şarkılar da kaydettik hazırda.

Maroon - 5 Sugar (Metal Cover)

Maroon 5'in yeni video klibi 4-5 gün önce yayınlandı, bizim versiyonumuz da youtube daki ilk metal versiyonu olmuş oldu. Şarkının orjinal klibi de daha pek yayınlanmaya başlamadı/radyolarda dönmüyor, yavaş yavaş gelecektir. Daha değişik bir video yaptık bu sefer, umarım keyifle izlersiniz.

Mix/Mastering/Davul Edit: Sinan Güngörer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZeBeLLaH -- 20 Ocak 2015; 21:52:19 >

• Hocam sizi çok başarılı buluyorum. Umarım daha da iyi yerlere gelebilirsiniz.
  • Selamlar,

Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Geçen haftaki videoyu eklemeyi unuttum, bu hafta da yenisi bir iki güne yayınlanacak.

Sevgiler

• Selamlar,

Arada buradan paylaşmayı unuttuğum Anastacia - I'm Outta Love

Ve bu haftanın videosu Frozen'ın ikinci filmi Frozen Fever'ı kutlama amacıyla, Let It Go. Aslında ilk filmi daha 2 hafta önce izledik, baya hoşumuza gitti 1.5 sene gecikmeli olarak bir cover da biz yapmak istedik

Aranje/Gitar/Keyboard/Orkestrasyon/Mix/Mastering : Deniz
    Vokal : Izgi Gültekin
    Bas Gitar : Cemal Ali Bağlan

• Selam sevgili arkadaşlar,
    Yeniden pro-shot bir video ile karşınızdayım :D

Bu haftaki müzik videomuz Satisfaction'ın heavy metal parodisi. Orjinal videodan farklı olarak biz klibin geçen hafta koyduğum fotoğraflardan da görmüş olduğunuz erkeksi versiyonunu yayınladık. Videoyu çekerken çok eğlendik, bir süre sonra yayınlayacağım kamera arkası için de dolu malzeme var. Umarım siz de aynı keyifle izlersiniz. Bu şarkı ve müzik videosu için çok uğraştık, paylaşarak daha çok insana ulaştırmamıza destek olursanız çok sevinirim.

Klipte yer alarak görüntüleri şenlendirdikleri için Yasin Sahin ve Can D'argent'a, video, ekstra kan, vahşet ve şeytani gözler için Nazmi Özdil Arts'a, muhteşem spor salonlarını kullanmamıza izin verdikleri için Feat Training Box'a çok teşekkür ederiz.

Aranje / Gitar / Vokal : Deniz
    Vokal : Izgi Gültekin
    Bas Gitar / Davul Edit / Mix / Mastering : Sinan Güngörer

• Güzel çalışmalarınız var. Başarılar dilerim.
  • Gurur duydum yine içim kıpır kıpır oldu. Çalışmalarınızın devamını bekliyorum.
  • Selamlar çok teşekkür ederim.

Bu haftaki videodan önce bir gitar videosu

• Takip eden arkadaşlar bilir her sene 24 Kasım'da Freddie Mercury'nin ölüm yıldönümü için bir anma yazısı yazıyorum veya Queen partisi yapmış oluyoruz.
    Benim için çok özel yeri olan Queen'in en sevdiğim şarkılarından ve orjinali klavye ağırlıklı olan Show Must Go On'a gitar için bir düzenleme yaptık bu hafta, yine kendi tarzımızda.

Aranje/Gitarlar/Mix & Mastering - Deniz
    Vokaller - Izgi Gültekin
    Bas gitar - Erman Erkılınç

• Selamlar Satisfaction videomuzdan kamera arkası görüntüleri

• Bu hafta Sırmalı konseri öncesi ilk defa bir akustik cover yaptık. İzgi'nin de benim de en sevdiğimiz grupların arasında üst sıralarda olan Guns N' Roses'ın Don't Cry şarkısı için çektiğimiz müzik videomuz yayında! \m/>.<\m/ \m/>.<\m/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.