Şimdi Ara

Huawei TalkBand B1 video inceleme 'Akıllı bileklik ve Bluetooth kulaklık bir arada'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei Talk Band B1, akıllı saat, akıllı bileklik ve bluetooth kulaklık özelliklerini bir arada sunan hibrit bir cihaz. Tasarım, kullanım detayları ve pil süresi gibi merak edilen tüm detayları bu videomuzda anlatıyoruz. İyi seyirler.

• Huawei Ascend Mate7'nin videosunu beklerken bileklik geldi sorun değil bunu da izleriz :-)

• Çok güzel. Hemde ios ve android cihazlarla uyumluymuş. Seviyorum bu Huawei'yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 4 Aralık 2014; 23:14:15 >
  • Bence 2 durumdada güzel olmuş. Gear 2 ve samsung un shealth uygulaması bile eş zamanlı ölçmüyor 6-7 adım hatta fazlasını tek seferde gösteriyor. Kulaklık kullanımıysa çok mantıklı olmuş :) Hem saatten hoparlörle hemde çıkarılabilir bir durum olursa efsane olur. Saat teknolojisi yeni gelişiyor ve bence ilerde gerçekten iş yapıcak

• güzel incele erdi teşekkürler.

• Çok basit. Pek Bi olayı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dubaide 70$

• iphone için uygulama gerek yok iphone sahibi adam napsın bunu m8 işlemci varken
  • ürün adım sayma bilgisini üzerinde var olan sensörden mi alıyor yoksa telefondaki mevcut sensöre mi ihtiyaç duyuyor. Zira o şekilde ise kimse kolay kolay bu ürünü alma ihtiyacı duymayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

ürün adım sayma bilgisini üzerinde var olan sensörden mi alıyor yoksa telefondaki mevcut sensöre mi ihtiyaç duyuyor. Zira o şekilde ise kimse kolay kolay bu ürünü alma ihtiyacı duymayacaktır.

Merhaba, iyi geceler.

Cihaz kendi sensörünü kullanıyor.

Teşekkürler.
  • Erdi reyizcim g7 incelemesi ne zaman gelir acaba?

• Erdi Bey öncelikle elinize sağlık objektif ve güzel bir inceleme olmuş.

Cihazı şu şekilde yorumlamak istiyorum. Anlık değil günlük takip yapmak için tasarlanmış güzel bir fiyat performans ürünü. En kısa zamanda ASUS Zenwatch incelemenizide bekliyor olucam.

Saygılarımla
    Adem Arslan

• Eski dh yi özledik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardabeyim

Erdi reyizcim g7 incelemesi ne zaman gelir acaba?

Merhaba, iyi geceler.

Mate 7 incelemesini Ender hazırlıyor, öyle zannediyorum ki çok yakında yayınlamış olur :)

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bjenige

Erdi Bey öncelikle elinize sağlık objektif ve güzel bir inceleme olmuş.

Cihazı şu şekilde yorumlamak istiyorum. Anlık değil günlük takip yapmak için tasarlanmış güzel bir fiyat performans ürünü. En kısa zamanda ASUS Zenwatch incelemenizide bekliyor olucam.

Saygılarımla
    Adem Arslan

Merhaba, iyi geceler.

İncelemeyi beğenmenize sevindim.

Asus Zenwatch'ı incelemek istiyorum, umarım bir test örneği elimize ulaşır.

Teşekkür ederim.

Sevgiler,
  • fx57 kullanıcısına yanıt
    pardon g7 yazmışım düzeltmeniz ve cevabınız için ben teşekkür ederim (:
  • Asus Zenwatch incelemenizi de isteriz. İyi yayınlar

• Türkiye'ye tabi ki öyle bir kutu gelmez.Unutun

• Türkiye de satmayı planladıkları bir ürünün uygulaması Türkçe değil...

• Aslında bluetooth kulaklık kısmı çok iyi. Cepte taşısan sıkıntı oluyor ama bu alet sayesinde rahatsız olmadan yanında bluetooth kulaklık taşıyebilirsin..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.