Şimdi Ara

BREAKING BAD AĞLAMA DUVARI KULLANIMA AÇILMIŞTIR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar duvarımız açılmıştır. Gözyaşını emen kaliteli bir boyayla boyanmıştır. Ayrıca tuğlalar ise özel olarak Voltır Vayt'ın evinden getirilmiştir. Sağolsun dizi yapımcıları bizi kırmadı ve yetecek kadar tuğla gönderdi.

Zibilyon tane konu açmak yerine herkes bu tarafa doğru ağlasın.

NOT: Artı olarak ''boşluğa düştüm'' , ''unutamıyorum'' , '' rüyalarımda görüyorum'' tarzı sızlanmalarınızı da bu başlık altında gerçekleştirebilirsiniz.

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pursuitt -- 4 Aralık 2014; 19:22:09 >

• Evet, bazen BB'yi bitirenlerin bu söylemlerle diziyi çok abarttığını düşünüyorum, ama herkesin kendi fikri sonuçta. Rahatsız oluyorsanız, bu tip mesajları okumazsınız, ya da bu üyeleri bloklarsınız. Onların bu mesajlarından ziyade, bu tip açılan konular daha rahatsız edici bana göre. Bırakın herkes istediği gibi diziyi yorumlasın.
  • breaking bad bitti boşluktayım. hayat anlamsız geliyor. yaşamak istemiyorum. ne yapabilirim arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz o zamanı atlatalı çok oldu.
    Diziyi yeni bitirenler foruma gelip direk konuyu açıyor bu da ilginç bir durum.
  • Yav bırakın milleti istediğini yazsın,üzülsün.Diziyi bitirince üzülmek yasak mı?
    Bu tür `Breaking Bad`i bitirenler abartmayın` gibi konu ve mesajlar forumu daha çok kirletiyor bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar da değil diyorum
    Evet kanimca en iyi 3 diziden biridir ama onsuz yapamıyorum da nedir

• Güzel konu
  • İzlediğim en iyi diziydi şu ana dek ve bitirdiğim de üzülmüştüm ne yalan söyleyeyim izleyecek başka Breaking Bad bölümü yoktu çünkü. Ama boşluğa falan düşmedim yani yolumuza yeni dizilerle devam ettik, ediyoruz.
  • Napalim Arrow izleyip mi bosluga duselim?

• Yeni bitirenlerin durumunu anlayabiliyorum.
  • Arkadaş o konuları açan arkadaşlardan daha boş bi konu açmışsın evet bende bitirince büyük bi boşluğa düştüm şuan izlediğim diziler pek haz vermiyor eskiden günü gününe dizileri takip ederken artık izlemeyip izlemeyip sonra hep birlikte izliyorum boş zamanım olmasına rağmen dizi izleyesim gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukai.

Arkadaş o konuları açan arkadaşlardan daha boş bi konu açmışsın evet bende bitirince büyük bi boşluğa düştüm şuan izlediğim diziler pek haz vermiyor eskiden günü gününe dizileri takip ederken artık izlemeyip izlemeyip sonra hep birlikte izliyorum boş zamanım olmasına rağmen dizi izleyesim gelmiyor.

Aynen eskiden Arrow'u gününde izlerdim.Şimdi izleyesim gelmiyor.

• Bittiginde uzulmustum fakat acisini prison break ile dindirmistim

• Breaking Bad bittiğinde açılan konular ne kadar saçmaysa bu konuda o kadar saçma.
  • Bak durduk yere hatırlattın yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratch

quote:

Orijinalden alıntı: Natsukai.

Arkadaş o konuları açan arkadaşlardan daha boş bi konu açmışsın evet bende bitirince büyük bi boşluğa düştüm şuan izlediğim diziler pek haz vermiyor eskiden günü gününe dizileri takip ederken artık izlemeyip izlemeyip sonra hep birlikte izliyorum boş zamanım olmasına rağmen dizi izleyesim gelmiyor.

Aynen eskiden Arrow'u gününde izlerdim.Şimdi izleyesim gelmiyor.

Aynen bende Arrowu izliyorum sen eskiden laylaylom izlerdim şimdi her hatası batıyor dizinin.

• Benim gibi yapın final bölümünü izlemedim dizi bitmedi benim için
  • Breaking Bad izledim, boşluğa düştüm. Artık hayat anlamsız geliyor, Breaking Bad izlerken, her uyuşturucu yapışımda Walter oluyordum, kahvaltı yediğimde Walter'ın oğlu, şerefsizlik yapınca Skylar gibi oluyordum nerede o zamanlar artık.
  • Hiçbir dizi tat vermiyor artık resmen.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.