Şimdi Ara

Galatasaray 2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Değerlendirmeleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
4
Favori
12.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Steven Gerrard

quote:

Orijinalden alıntı: Lordimus

Galatasaray 2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Değerlendirmeleri
    bu adam gibi

Daniel Sturridge

Agüero'yu da alalım mı yanına?

niye gelmezmi

• quote:

quote:

quote:

bu adam gibi

Daniel Sturridge

niye gelmezmi

Ayrılacağım dese min 15-20m'ye gider, o da sakatlık sorunu olduğundan. Liverpool'un bu seneki düşüşünde onun sakatlığı çok büyük etken, Suarez'le estiriyorlardı geçen sene, Suarez satıldı, Sturridge sakatlandı Liverpool düşüşte

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu adam gibi

Daniel Sturridge

niye gelmezmi

Ayrılacağım dese min 15-20m'ye gider, o da sakatlık sorunu olduğundan. Liverpool'un bu seneki düşüşünde onun sakatlığı çok büyük etken, Suarez'le estiriyorlardı geçen sene, Suarez satıldı, Sturridge sakatlandı Liverpool düşüşte

bende makarasına söledim zaten gelmez epl den gelip moktan rezil ligte oynamaz ben olsam bende gelmem ama bi ihtimal gelse çok iyi olur ama imkansız

• Gelsin forvet gelsin Dmc gelsin şecunun yanına stoper gelsin sağ bek

• Bir bek, bir stoper, bir orta saha, bir kanat, bir forvet lazım, genç menç ucuz mucuz doldursunlar bir yerlerden Kiralama yoluna gidelim gerekirse, haydi ilk 11'i yabancı yapmaya
  • tarık,veysel ve diğerleri en az 20 milyona bunlara verceğimiz paralara kimler alınırdı kimbilir?
  • forvet,sağbek,defans şart yabancı sınırlamas kaldırıldığına göre gelsin transferler
  • Gaza gelmeyin la hemen ortada para yok bir şey yok. Sınırın kalkmasının en güzel;yanı istediğimiz oyuncuyu ilk 11'de oynatma şansımızın doğması oldu.
  • Eldekilerle

Muslera-Eboue-Chedjou-Semih-Telles-Melo-Dzemaili-Amrabat-Sneijder-Bruma-Pandev

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niasse iş yapar mı? Riske değmez mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

tarık,veysel ve diğerleri en az 20 milyona bunlara verceğimiz paralara kimler alınırdı kimbilir?

yalnız şöyle bir durumda var yabancı transferinde de iyi olduğumuz söylenemez. arda dan sonra aldığımız yabancı kanatlara 24m euro bonservis ödedik şu an sol açık sneijder oynuyor

gs de sıkıntı her zaman az az çok oyuncu almak oldu hem yerli hem yabancı.inlere 10m çok gördük yıllarca olcan tarık a 10m verdik daha sercanı yiğiti vs.

sıkıntı ilk 11 e koyacağımız oyuncuda cimrilik yapmamız, iyi maaş ve bonservis verdiğimiz muslera melo ws takımın vazgeçilmezleri, yabancı alacaksak bu tarz isimler alınmalı. yoksa eldeki yerliler oynasın

11de sınır serbest olsada selçuk burak semih i kesecek bir güç görmüyorum gs de, hele hamza hoca kalırsa
    fb de mesela gg caner bırakmazlarsa volkan emre kesilemez

• Basın Eboue ye kondisyonu reyisi izlemeyi özledik Bu arada Tarık'tan bir şey beklemeyenler büyük konuşmayın bence o adamda özellikle hücum adına büyük potansiyel var yabancı sınırının gelmesiyle kendisini geliştireceğine inanıyorum. Telles,Semih kimi isteyen varsa satılsın. Ara transferde de kimi alıyolarsa kiralık almalılar.(Drogba,Sneijder tarzı adam düşerse farklı)
  • Pione Sisto.
    Henüz 19 yasında. Danimarka liginde oynuyor.
    Bir kanat oyuncusuna göre fizik gücü yaşına rağmen yeterli.Dar alan becerileri oldukça iyi,çalım atabilen, hızlı ve gol/asist yapabilmeyi bilen bir kanat oyuncusu. Son vuruşları da kaliteli.

Danimarka'da akrabam oturuyor. Kendisinin önerisi ile fark ettim bu adamı.
    Bizim bruma ile aynı yaşta olmasına rağmen bruma'nın üzerinde bir futbolcu.
    Danimarka liginde olması sebebiyle çok yüksek fiyatlar isteyeceklerini sanmıyorum.
    Ayrıca İskandinav ligleri de serttir,bu açıdan bizim lige adapte olması uzun sürmez.
    Son yabancı kuralı açıklamasından sonra 3-5 demeden alınmalı. İleride acayip kar ettirir.acele edilmez ise ajax falan kapacaktır bu adamı.

http://www.youtube.com/watch?v=jp-kJS114uM

• quote:

Orijinalden alıntı: Dar-ül Harb

Pione Sisto.
    Bir kanat oyuncusuna göre fizik gücü yaşına rağmen yeterli.Dar alan becerileri oldukça iyi,çalım atabilen, hızlı ve gol/asist yapabilmeyi bilen bir kanat oyuncusu. Son vuruşları da kaliteli.

Danimarka liginde olması sebebiyle çok yüksek fiyatlar isteyeceklerini sanmıyorum.
    Ayrıca İskandinav ligleri de serttir,bu açıdan bizim lige adapte olması uzun sürmez.
    Son yabancı kuralı açıklamasından sonra 3-5 demeden alınmalı. İleride acayip kar ettirir.acele edilmez ise ajax falan kapacaktır bu adamı.

Fizigini kullanma sekli, teknigi falan Ardayi hatirlatti bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• JessieJ J kullanıcısına yanıt
    Evet, benziyor. Fakat ben Arda'dan daha üstünlük yetenekleri olduğunu düşünüyorum. Daha hızlı ve daha yaratıcı.

• Dar-ül Harb D kullanıcısına yanıt
    O değil de bu adamın videosunu izleyince Bruma nın büyük kazık olduğu iyice anlaşılıyor. Tamam Bruma nın da süper videolarını yaparım ne olacak diyeceksiniz ama bir kere bu adamın ikili mücadelelerde Bruma dan üstün olduğu belli. Daha iyi bitirici olduğu da belli. Kısaca bu adam 3m civarı ise Bruma 12m nasıl olur ya da Bruma 12m ise bu adamı 3m a niye versinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dar-ül Harb

Pione Sisto.

Dostum bu eleman bruma'nın olmuş hali

• quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

O değil de bu adamın videosunu izleyince Bruma nın büyük kazık olduğu iyice anlaşılıyor. Tamam Bruma nın da süper videolarını yaparım ne olacak diyeceksiniz ama bir kere bu adamın ikili mücadelelerde Bruma dan üstün olduğu belli. Daha iyi bitirici olduğu da belli. Kısaca bu adam 3m civarı ise Bruma 12m nasıl olur ya da Bruma 12m ise bu adamı 3m a niye versinler

Bruma Türkiye'de düzenlenen ve Pogba'nın en iyi seçildiği turnuvada gol kralı değil miydi?Danimarka'ya gitse ligin kralı olur.Adamlar nerede duracaklarını bile bilmiyorlar.

2-3 dakikalık videolarla karar verilmez böyle şeylere

• Fadeout kullanıcısına yanıt
    Hem de sağ kanatmış Bruma da sol kanat.Bir düşünsene sağda Sisto solda Bruma.
  • Yazın 3 ay sabahlayacağız çok eğlenceli olacak nihahaha
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.