Şimdi Ara

Galatasaray 2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Değerlendirmeleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
4
Favori
12.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Djibril: leş
    Gerrard: gereksiz + eskisi gibi değil + Los Angeles'a gidiyormuş.
    Lacazette: imkansız
    Pato: bitik
    Erkan: anlamsız, gereksiz, amaçsız
    Papis:Aranan kan

doumbia ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

quote:

doumbia ?

Zor.
  • quote:

Djibril Cissé'ye leş diyen adamın takımında Umut - Burak oynuyor.
  • Podolski 600bin€ kira bedeli ile İntere gitmiş yani bu paraya Podolski neden alinmadi galatasaray tarafindan taraftarda istiyor yillardir İnter italyada orta karar bi takim avrupa ligindede güç bela çıktı tarihinden başka neyi varki tercih ediyor keşke gelseydi yada GS yonetimi ilgilenseydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gonlumden pato geciyor. Zaten sneijderle pandev yolcu ona gore hazirlayin kendinizi yani 5 tane salih dursun geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Podolski 600bin€ kira bedeli ile İntere gitmiş yani bu paraya Podolski neden alinmadi galatasaray tarafindan taraftarda istiyor yillardir İnter italyada orta karar bi takim avrupa ligindede güç bela çıktı tarihinden başka neyi varki tercih ediyor keşke gelseydi yada GS yonetimi ilgilenseydi

menez neden gelmediyse podolski de o yüzden gelmedi, bazı oyuncular mecbur kalmadıkça gelmiyorlar

o değilde bizimkiler ciddi ciddi sneijderi satmaya niyetli, bruma yeni transferimiz demiş 2.başkan
    aynı şahıs ada yı satsak borçlar kapanır demiş, sat kardeşim madem beleşe çay çorba içeceksiniz diye taraftar yıllardır borç harç muhabeetini çekmek zorunda mı.varlık içinde yokluk çekiyoruz beceriksiz yönetimler yüzünden
  • Aslan Statistic ‏@AslanStatistic
    İngiliz basınına göre Galatasaray, Papiss Cisse için Newcastle'a tam 6M Euro'luk teklifte bulunmaya hazırlanıyor.

Aslan Statistic @AslanStatistic
    İtalya'da manşetlerde Sneijder var. Juve'nin, 1,5 yıllık, toplam 4,5 milyon euroluk bir anlaşma önerdiği iddia edildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

quote:

Tamam da aradığımız adam mı Djibril Cisse ? + Leş.

Burak'ın leş olması Cisse'nin de leş olduğu gerçeğini değiştirmiyor.Gelir Hamit gibi Pandev gibi parasını alır.

Bedavadan para vereceklerse bana versinler o parayı aynı katkıyı yaparım.

• Papis alınırsa ve takımdaki bazı leşler satılırsa (yasin,veysel,hamit vs.) hem ekonomik olarak rahatlarız hem oyun olarak.Sonuçta sırf Hamit'in aldığı maaş yıllık 3m euro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Podolski 600bin€ kira bedeli ile İntere gitmiş yani bu paraya Podolski neden alinmadi galatasaray tarafindan taraftarda istiyor yillardir İnter italyada orta karar bi takim avrupa ligindede güç bela çıktı tarihinden başka neyi varki tercih ediyor keşke gelseydi yada GS yonetimi ilgilenseydi

Jeremy Menez boştaydı yine getiremedik adamlar gelmek istemiyor. İyi para vereceğiz ki gelsinler yoksa Serie A mı STSL mi? Tabi ki adam seçmez burayı.

• Eğer kaliteli bir golcü alınacaksa Papis tarzı Sneijder yolcu demektir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

quote:

Tamam da aradığımız adam mı Djibril Cisse ? + Leş.

Burak'ın leş olması Cisse'nin de leş olduğu gerçeğini değiştirmiyor.Gelir Hamit gibi Pandev gibi parasını alır.

Bedavadan para vereceklerse bana versinler o parayı aynı katkıyı yaparım.

Tabi ki aradığımız adam Djibril değil ama bu ekonomik sıkıntıda yüksek bonservis ödeyemeyiz. Maaş yükünden kurtulmadığımız surece bomba transfer beklemiyorum, boşuna umutlanmayalım.
    Zaten bu adamın Galatasaray'a gelme şansı 0, ben kendi isteğimi söyledim sadece.

• Şu sıralar Sneijder'le ilgili haberlere yoğunlaştım.Gitmesini hiç istemiyorum ama gelişmeleri yazayım buraya.

Juventus,Shaqiri transferini yapamadı nedeniyse araya Liverpool ve İnter'in girmesi.Zaten Allegri'de Shaqiri'yi değil Sneijder'i istiyordu başından beri (yaptığı açıklamalar geniş yer aldı basında)

Böylece Juventus'un atak organizasyonlarındaki sıkıntısını gidermek için tek aday kaldı o da Sneijder.Juventus takımının yaş ortalaması yüksek ama Allegri ne olursa olsun Sneijder'i istiyor bu yüzden Juventus 10m euro veya daha yüksek bi rakamla görüşmelere başlayacak.Shaqiri için 14m euroya kadar çıktığı haberleri vardı,Allegri'nin ısrarı sebebiyle bu parayı Sneijder içinde verebilirler.

Allegri'nin bu kadar ısrarcı olmasına sebep olarak La Gazetta dello Sport,Sneijder'in Juventus'un ataklardaki yaşanan sıkıntıların çoğunu çözebileceğini öne sürüyor ve tam 3 değişik formasyonda kendine ilk 11'de yer bulabileceğini bildiriyor.

İtalya'nın sağlam birkaç kaynağı Juventus'un şuan için sadece Sneijder transferine odaklanacaklarını yazdılar.

Haber editörü gibi yazdım vay be

• Tamam da Cisse'yi boşuna alacağımıza Cisse'yi alalım daha iyi.Cisse gibi bitmiş bir futbolcu yerine Cisse gibi EPL de hala formda olan bir oyuncuyu almak daha hayırlı olur.

Ayrıca ölüp bittiğimiz de medya uydurması.Cisse'ye verecek para var takımda.Cisse'yi boşver Cisse'yi alalım.

Cisse<Cisse
  • quote:

Tamam da Cisse'yi boşuna alacağımıza Cisse'yi alalım daha iyi.Cisse gibi bitmiş bir futbolcu yerine Cisse gibi EPL de hala formda olan bir oyuncuyu almak daha hayırlı olur.

Ayrıca ölüp bittiğimiz de medya uydurması.Cisse'ye verecek para var takımda.Cisse'yi boşver Cisse'yi alalım.

Cisse<Cisse

Alabileceksek Papiss Cissé'yi kim istemez yahu. Djibril > Papiss diyen yok zaten. İkisi karşılaştıramaz bile.

Şaka maka alabilirsek ligin tozunu attırır.

• quote:

Cisse<Cisse

kafan güzel heralde
  • eto'ya ne dersiniz? dembaba, drogba, bosingwa... chelsea eskileri bize iyi yaradı, eto neden olmasın

• Juventus'un ana hedefi Sneijder. Galatasaray & Juventus, yarınki maç sonrası rakam için irtibata geçecek.
    (Di Marzio)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

Juventus'un ana hedefi Sneijder. Galatasaray & Juventus, yarınki maç sonrası rakam için irtibata geçecek.
    (Di Marzio)

#Juventus-#Sneijder, presto nuovo aggiornamento con il #Galatasaray: le ultimehttp://gianlucadimarzio.com/serie-a/juventus-sneijder-presto-nuovo-aggiornamento-con-il-galatasaray-le-ultime/ … #gdm #gdmercato #SerieA

Şöyle bir şey yazmış da ağır trolldür Di Marzio.Bizdeki duyumcuların üst versiyonu.Geçen sene Önce Chelsea'ye sonra City'ye en son Arsenal'e yazdı Falcao'yu.

Adam United'a gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: sieve

Şu sıralar Sneijder'le ilgili haberlere yoğunlaştım.Gitmesini hiç istemiyorum ama gelişmeleri yazayım buraya.

Juventus,Shaqiri transferini yapamadı nedeniyse araya Liverpool ve İnter'in girmesi.Zaten Allegri'de Shaqiri'yi değil Sneijder'i istiyordu başından beri (yaptığı açıklamalar geniş yer aldı basında)

Böylece Juventus'un atak organizasyonlarındaki sıkıntısını gidermek için tek aday kaldı o da Sneijder.Juventus takımının yaş ortalaması yüksek ama Allegri ne olursa olsun Sneijder'i istiyor bu yüzden Juventus 10m euro veya daha yüksek bi rakamla görüşmelere başlayacak.Shaqiri için 14m euroya kadar çıktığı haberleri vardı,Allegri'nin ısrarı sebebiyle bu parayı Sneijder içinde verebilirler.

Allegri'nin bu kadar ısrarcı olmasına sebep olarak La Gazetta dello Sport,Sneijder'in Juventus'un ataklardaki yaşanan sıkıntıların çoğunu çözebileceğini öne sürüyor ve tam 3 değişik formasyonda kendine ilk 11'de yer bulabileceğini bildiriyor.

İtalya'nın sağlam birkaç kaynağı Juventus'un şuan için sadece Sneijder transferine odaklanacaklarını yazdılar.

Haber editörü gibi yazdım vay be

adamların planlarında sneijderin önemine bak, bide bize bak. utanıyorum valla

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.